| simpatik_3750 a întrebat:

! ATENTIUNEEEEEEEE LUME! As dori sa joc empiremt2.eu dar cand doresc sa-mi fac cont imi spune dupa parola de stergere la caractere Presidente de la republica(cognome) si am scris ce am stiuut si nu a mers spuneti-mi sis mie ce trebuie scris acolo ca doresc sa joc si eu ca is curios am auzit ca e cel mai tare privat mersi! PS: DAU FUNDITA LA CEL CARE MA AJUTA RPDDDDD!
MS ANTICIPAT

221 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Merge Fiindca GA GameMetals (cel nou de pe empiremt2) a bagat un program pentru identificarea clasei de ip si vedea tare de unde provine providerul tau de nethappy. asa ca degeaba incercati. cine are cont contactati-ma la papy_elf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PFF ce rahat ca acum s-a inchis site-ul pentru ip ROmanx((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mere sa iti faci cont pentru ca s-a sters site pentru ca is prea multi playeri si in curand n-o sa mai mearga serveru pentru ca se va sterge si se va face alt server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am raspuns so inchis empiremt2

| laugh a răspuns:

Nu e greu aceea e de fapt o intrebare iar tu trebuie sa scrii in campul liber Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci : la stergere se scrie asa 1234567 apoi acolo la presidente cnome sau ceva de genu se scrie asa Napolitano. Si merge am facut eu. happy

| bogda00 a răspuns:

Acolo scrie napoletano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu ca si mie imi face la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am cont cu king otel santa de toate dar nu pot sa downloadez jocu Help

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii napolinano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti nu merge empire oricum nu intelegeam nimica dar e un nou sv. www.metin2tim.ro incercatil e cat de cat tare nu exista armura de rege adica king dar oricum mai bine sa joci pe el de cat pe ro =)) dar vedeti ca e un pic cam complicat de downloadat oricum mai complicat ca empire nu e am sa va spun ce are :
la neg. de diverse are coada de sarpe cu +600yang pietre +4 la 800k dar le faci direct +6 la ala unde se facea king, gialo... de langa v3 rata de exp e 100% rata de drop 200% rata de drop yang 10x 100% la neg. de arme ai:armura de lvl 42 +9, scut de 21+9 scut de lvl 1 +9 coif +9 de lvl 1 cof +9 de lvl 21, armura de lvl 1 +9 arma de lvl 1+9 rib+9 fms+9 pagubele se nimeresc dupa noroc la neg de armuri este :arme de lvl 1 +9, bonusuri la 200k sa schimbi bonusurile 250k 200 manti ale curajului costa 2kk, 200 boabe zen 200 nu 1 costa 0 yang si scade cate 2k din gradul rau, am uitat sa spun ca la neg de diverse ai 200 fan 160k morcovi 200 nu mai stiu pretul sigur, iar pentru cai militari sunt 200 gin. nu mai stiu cum se numeste la un caine pica cate 6k la aia din templu poate sa pice si cate 100k bani se iau singuri.la pescar sunt artifici dar doar cate una si unele costa 500 yang altele 10 yang.In loc de king e tot un otel dar cu niste parti in + verzui-spalacit.Cam atatea detalii sunt daca vreti jocul contactati-ma pe id-ul draghicenoiu.bogdan sau pe id-ul bogdan. draghicenoiu din pacate nu se mai fac inregistrari=(( oricum aveti noroc deoarece sv. azi e in lucrare si s-ar putea intr-o luna-doua sa se mai elibereze sau sa se adauge ch-uri in +. azi sunt pe mes chiar si in momentul acesta daca aveti nevoie de ceva contactatima.Totusi si pe acest svr. de mt. sunt doua server. am uitat sa mai spun ceva de el poti intra in grota elixirului ori cand doresti! se afla chiar in map1! la galbeni e pe langa amazoance.Si inca ceva poti cumpara cal de lvl 1 dar e rau ca nu poti sa-l faci lvl trebuie sal cumperi mi se pare daca donezi 20ron adica 20lei adica 200 de mii vechi primesti urmatoarele: # Level 11 cal + Cartea armata si cai + 80 Monede = 20 ron
# Level 21 cal + Cartea armata si cai + All Skill P pentru un caracter + 120 Monede = 30 ron
# Level 30 cal + Cartea armata si cai + All Skill P pentru un caracter + 500. 000. 000 yang + 160 Monede = 40 ron
iar cu monedele dragon poti cumpara:
Nume Item Optiuni Pret Optiuni
Adauga 5 bonusuri Vezi item-ul! 19 Cumpara!
Adauga6/7 Bonusuri Vezi item-ul! 19 Cumpara!
Schimba6/7 Bonus Vezi item-ul! 19 Cumpara!
Pamflet Vezi item-ul! 19 Cumpara!
Piatra metin(usor) Vezi item-ul! 24 Cumpara!
Piatra metin(mediu) Vezi item-ul! 28 Cumpara!
Piatra metin(greu) Vezi item-ul! 32 Cumpara!
Lada Ingerului cu Coasa Vezi item-ul! 59 Cumpara!
Lion Sword+8 Vezi item-ul! 79 Cumpara!
Poison Sword+8 Vezi item-ul! 79 Cumpara!
Devil Wing Chakram+8 Vezi item-ul! 79 Cumpara!
Clopot Bambus+8 Vezi item-ul! 79 Cumpara!
Grudge Sword+8 Vezi item-ul! 79 Cumpara!
Crow Steel Bow+8 Vezi item-ul! 79 Cumpara!
Costum Posedat (Ninja) Vezi item-ul! 99 Cumpara!
Armura Posedata (Razboinic) Vezi item-ul! 99 Cumpara!
Vestmant Posedat (Saman) Vezi item-ul! 99 Cumpara!
Platosa Posedata (Sura) Vezi item-ul! 99 Cumpara!
am uitat ceva sa spun pergamentele costa 5k si nu-ti esueaza nimica cu ele, iar la gardienii de unde iti iei magi are carti, pergamente, piatra spiritului cu care fac g2, g3... si frezuri dar nu exista frezuri pentru. ca sa fi mai bun decat pentru. fete

| Bogdybobo a răspuns:

Casa poti sa-ti faci cont trebuie sa scrii acolo Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii Napolitano exact asa cum am scris eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo la Presidente de la republica trebuie sa scrii ''Napolitano''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa te ajut dar nu stiu cum frate joaca to

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu numele presedintelui asculta cu atentie :napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te *** in gura

| Bogdybobo a răspuns:

Ba chiar scrie Napolitano si o sa vezi ca o sa mearga ca ala care a zis nu stiu ce ii prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie eddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza duralaughing de la mine de acasa nu puteam sa fac cont de la varumio faceam conturi in prostielaughing incercati si de la altii de acasa sa vedeti poate mergeetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scire presedintele iteliei Napolitano asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie o parolo trebuie sa ma interesez de ea da pe ce sevar hero

| 12121 a răspuns:

Imi are rau daca vrei iti dau eu un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut e napolitano!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate trebuie sa scrii acolo la presidento republica Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii Giorgio Napolitano

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scre o parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://xat.com/Empiremt2eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum trebuie sa scrii un cod pentru ati putea face contbig grin