| simpatik_3750 a întrebat:

! ATENTIUNEEEEEEEE LUME! As dori sa joc empiremt2.eu dar cand doresc sa-mi fac cont imi spune dupa parola de stergere la caractere Presidente de la republica(cognome) si am scris ce am stiuut si nu a mers spuneti-mi sis mie ce trebuie scris acolo ca doresc sa joc si eu ca is curios am auzit ca e cel mai tare privat mersi! PS: DAU FUNDITA LA CEL CARE MA AJUTA RPDDDDD!
MS ANTICIPAT

221 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu sunt inchise inscrierile.jocul a blocat incsrierile pentru romani si alte cateva tari.ca sa va faceti un cont trebuie sa folositi proxy si ale chesti ca sa reusiti sa va faceti cont. daca reusiti sa ma cautati pe mine pe joc Ovi si va ajut eu cu ce pot dar va spun ca este greu sa va faceti un cont. sper sa va fi fost de ajutor informatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1234567 asa

| Scumpikutza a răspuns:

Sa stii nu EmpireMt2 e cel mai tare sv de metin, cel mai tare e PerfectMt2! Uite siteul de unde potisa iti faci cont pe empire dar pe primul sv http://174.142.53.140/register/ Acum imi dai fundita?;;)

| andreiandrei233 a răspuns:

Cine stie cum descarc si eu metin2empire?

| andreiandrei233 a răspuns:

Cum descarc metin2 empire?

| myworld_9165 a răspuns:

Nu s-a inchis nimic
trebuie sa ai cont ca am uitat site-ul parca empiremmorpg.eu sau ceva de genu era

| silviu_2888 a răspuns:

Sa schimbat saitu de asta nu merge saitu este http://www.empirelegacy.net/ si server hero nu mai exista s-a inchis de asta n va merge sa faceti cont

| andreimocirean a răspuns:

Va dau cont caractere 35
nume andymax0 pw andrey

| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

! s-a schimbat site-ul de la empire! iar noul site e http://www.empirelegacy.net/

| Modoranu a răspuns:

Scrie numele presedintelui din Italia daa! napolitano

| Cosmin162749 a răspuns:

Scrii acolo napolitano