| patycat a întrebat:

Cum se saruta cu limba? nu stiu si mi-e frica

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahaha pai ce ca nu e greu eu m-am sarutat de la 11 ani si nu am stiut cum e dar am facut-o si imi place trebuie sa bagi limba in gura si sa te joki cu ia nu-i greu de poc ca la pinpong te joki cu limba mama cemi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic un singur lucru daca el stie nai de ce sa iti faci griji am fost in situatia talaughing) dar m -am desc bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor, si eu acum de 2 zile m-am sarutat prima data cu limba si am doar 12 ani! E foarte frumos si pasional, si mie mi-a fost frica dar cand am incercat am simtit ca nu trebuie sa stii ci numa sa faci ce simtiwinking si va fi foarte bine crede-ma :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-ti fie frica pur si simplu te joci cu ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara frica trebuie doar sa te joci cu limba, fa ceia ce simti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi e frica. dar nu cred ca o sa fie asa greu.totul vn d la sine. daca ai increder in tine nu o sa fie greu.incerci prima data si o sa vz ca te obisnuiejti.sunt mt pers carora le este frica. dar o sa fie bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca totul vine de la sine si mie mi-a fost jena la inceput de fapt primul sarut cu limba nici nu ma asteptam la el si s-a intamplat asa de la sine nu e asa daca baiatul stie vei vedea si tu nu iti trebuie scoala pentru asa ceva.insa eu am alta problema ma cam jenez cand un baiat vrea sa ma sarute si cand se apropie de mine chiar daca nu e prima oara daca e cu alta baiat e jenant dar te obisnuiesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este greu deloc.Si asta nu se invata.Totul vine de la sine.Eu am 12 ani si stiu sa sarut tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ff usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot spune ca si mie mi frica maine fac 2 saptamani de cand sunt cu prietenul meu si nu pot sa zic ca am incercat de fapt am incercat dar ceva mai mult decat de un sarut dar din greseala l-am muscat de limba!sadsad e ceva rau nhuucrying;((crying?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai fi frica.calmeaza-te incearca sa fii cit mai curajoasa. daca incearca sa te saute fii cit mai optimista si e te dupa el.totul vine de la sine...toti trec prin ce treci si tu acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai fi frica.calmeaza-te incearca sa fii cit mai curajoasa .daca incearca sa te saute fii cit mai optimista si e te dupa el.totul vine de la sine...toti trec prin ce treci si tu acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti mai fi frica.calmeaza-te incearca sa fii cit mai curajoasa .daca incearca sa te saute fii cit mai optimista si e te dupa el.totul vine de la sine...toti trec prin ce treci si tu acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din partea mea daca nu sti mai bine lasate sa nu te faci cumva de ras ((:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte simplu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze paty pentru ca si eu sunt in aceeasi situatie.straight face. sh mie mi-e frica. dar noroc.happy:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu urmeaza sa ma sarut sper sa fie bine e un tip suuuper dragut il adorsmug oare cum o sa fiesmugsmug sper ca binetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai eu tot nu am inteles :-( pls ajuta`ti`ma big grin ca eu asa am inteles da nu stiu cum sa practic pentru ca mi`e f frica ca ma panichez si sugur nu stiu ce sa fac :-) pentru ca sigur o sa ma paniche si o sa stric totul pentru ca nu am mai facut big grin add:yoow_misshappy_yoow big grin da atunci cand o sa ma intrebati de vorba sa`mi spuneti de unde aveti id meu ca sa stiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nici eun nu stiu dar daca incerc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata lasate de rusine.bree`ce`i asta cu rusinea nu rezolvi nimic inf:-J[dk uh asta alegi.sa nu ai pr pana la 80 de ani trebuie taa]laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey...iti propun sa te gandesty la ceva frum si sa te lasy purtata de val cand te apropii nu incerca sa evity altfel partenerul tau va crede ca nu vrei ...mult succes si nu uita limbaa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai de ce sa-ti fie frica si eu la primul meu sarut aveam emoti dar a venit de la sine totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu iti atingi limba cu a ei in tim ce va sarutati este cel mai simplu ala francez cand l-am facut prima data miera putin frica ala e greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baii deci ea se referaa {cand ii baga limba in guraa ce facee atuncii?laughing} ramane cu limba in gura lui?winking sau ce facee?laughing cum o misca cum facee rolling on the floor astea o intereseaza pe eawinking datii raspun ca eu trebuie sa plecc paa:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici e nu stiu clar dar am incercat de vreo 2 ori e coolsa incerci succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma nici eu nu stiusad dar prima data cand m-am sarutat cu el parca eram picata din luna si apoi.la sf mi-a spus ca ma descurc ff bine si na.acum totul este ok!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sa fiu sincera si mie mi-e frica am un prieten dar nu stiu cum sa o fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fata e mai usor se ia dupa baiat da la baiat poate se face de ras sau se poate ca nici unul sa nu sie atunci chiar va fi o surpriza dar cu timpul inveti toti am trecut prin primul sarut cu limba succes:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu si mie imi era foarte frica dar am reusit pana la urma( si mi. a si placut big grin ) prima data e mai greu apoi te obisnuiesti si o sa vr sa te sarutzi tot mai mult. E important si cu cine te sarutzi si ce sentimente sunt intre voi, pentru ca daca va iubitzi totul o sa vina de la sine, pentru ca sarutul cu limba nu e ceva ce se poate explicatongue oricum succes:* happy