| IuLiA_4257 a întrebat:

De ce va bateti joc de mine?

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Probabil din cauza întrebărilor puse (inclusiv asta) şi din cauza piţipongiei din avatar. Nu ştiu, e doar o presupunere. Dar...am eu o presimţire că am dreptate.

40 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca vrei sa stii, noi raspundem in gluma la majoritatea intrebarilor, crezand ca cei care le-au pus stiu de gluma si sunt in stare sa savureze glumatongue...eu nu ti-am raspuns la intrebare, dar iti si promit ca daca vei mai pune intrebari voi raspunde la intrebri ptc u nu stii de gluma...si...mi s`a parut ft aiurea raspunsul tau de genu` : "O mcmiati pl ce raspunsuri incercai la pat fai un copil

hederr da ce drqu va batetii jo de mine:@"
E problema ta daca nu stii de gluma...

| Silvia a răspuns:

Mi se pare mie ca u vrei sa fii bagata in seama si nu stii cumthinking
Cu ce te`au deranjat raspunsurile?laughingHai ca deja devieziwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hey.scumpo eu nu imi bat joc de tine big grin Nu mai baga in seama orice cuvant uratwinking

| Flav a răspuns:

Noi? Cred ca au fost altii inaintea noastra. thinking

| Flav a răspuns:

Mie inca imi place decolteul tau. Hai, sa lasam oficialitatile, da-mi numarul tau de telefon.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Vai de mine! Cine si-a permis sa isi bata joc de tine? Mai aratamil mie si sa vezi ce fuga am. Apai fugai rusinoasa dar e sanatoasa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred ca si-a batut nimeni joc de tine, cand se pun intrebari serioase, se raspunde la fel, dar cand intrebarile sunt de genul celei puse mai sus, raspunsul este pe masura...

| SweetCandy a răspuns:

Pe mine nu m-ai lamurit ce rasp vroiai sa primesti la intrebarea asta putin indescifrbila "Cum va plack voua sa fie fetele(intrebare pentru baieti)?"...
nu isi bate nimeni joc de tine nu face pe victima...laughing

| St!L a răspuns:

Le dai motive sa-si bata joc de tine!
Incearca sa fii altfel si poate vei fi primita si u in marea familie,, TPU"laughing)

| Mya a răspuns:

Iulia "scumpico", daca vrei seriozitate, atunci pune intrebari serioase si incearca sa le si gandesti putin, fiindca raspunsurile iti sunt date pe masura!winking Si o rugaminte:renunta la limba aceea mesengiara, macar aici pe TPU, fiindca asa cum tu ai o oroare pentru glumele pe baza sexului, avem si noi pentru limba romana(acesta fiind sigur al 2-lea motiv pentru care unii ti-au raspuns in gluma).

| DonGiovanni a răspuns:

Cre si-a batut joc de u eu nu

| SomeBody12425356 a răspuns:

Poya parca e o maimutawinking

| pepe a răspuns:

Cine şi-a bătut joc de tine?

| Criiss16 a răspuns:

Cine si-a batut joc de tine?

| WhiteWings a răspuns:

Nu am nimic cu nimeni dar lumea a rautacioasa...suntem aici sa ne ajutam unii pe altii nu sa ne batem joc...nu ne cunoastem si consider ca ar trebui sa fim cu totii prieteni si sa raspundem cat mai civilizat la intrebari.

| zuzushi a răspuns:

Fara sa te superi iti zic ca pui intrebari prea... ca sa nu si bata joc de tine happy

| dulcika a răspuns:

Buna.
eu nu am nimic cu tine, asa ca numi bat jog de tinehappy

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ne confunzi.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Am o intrebare pentru tine. Te-a suparat cumva raspunsul meu de la intrebarea care ai pus-o mai devreme?happy. Scuze daca te-am suparatwinking.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai. la intrebarea asta :
"Cum va plack voua sa fie fetele(intrebare pentru baieti)?"

| Deea_4962 a răspuns:

Vrei respectata?

Mai bine ti-ai scoate poza de la avatar si citeste ce scrie pe site inainte de a scrie o intrebare (adica fara prescurtarile messengerului) si nu mai pune intrebari prostesti.Asa nu cred ca ar mai avea nimeni nimic cu tine happy

| marry a răspuns:

De ce spui asta? cine si-a batut joc de tine?

| ---droid-kid--- a răspuns:

Fato acum serios...
nu ma baga in aceiasi oala cu totirolling on the floor
cand am ras eu de tine? a?
nu cred asa ca hai.laughing
hai pa

| mikella a răspuns:

Hei, cine isi bate joc de tine? spune-ne si noua

| alexdad16 a răspuns:

Cine putea fii...doar cei fara caracter...

| I'm just me a răspuns:

Da @flav are dreptatebig grin

| knnight a răspuns:

Aolo, dar cine isi bate joc de tine, eu tiam fact ceva?tongue

| biby29 a răspuns:

Mai bine zis de ce iti bati tu joc de tine?laughingsmug

| IuLiA_4257 explică:

Ce is ales pitipongii?