| Mwhahahaa a întrebat:

De cine va place cel mai mult din telenovela:"Sin senos no hay paraiso" adica "Fara sani nu exista paradis"...hee hee dupa Acasa TV? happy

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

In primul rand:SoareleUcideAnimalelePortocalii este un username extrem de funny:XIn al doilea rand ce a spus Flav e funny de asemenealaughing) In al treilea rand telenovelele sunt in mare parte ca filmelehappy doar ca telenovelele tin vreo cateva luni laughing iar filmele cateva ore... unele telenovele sunt interesante altele porcarii... daca nu va uitati la nici una e logic sa va faceti o parerea gresita...In al patrulea rand imi place de Jessica tongue
That's allbig grin.
Tu te uiti la telenovea SoareleUcideAnimalelePortocalii?:devil) happy

30 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ce aveti ma cu telenovelele? Eu's fan Salome rolling on the floor=rolling on the floor

| anaid a răspuns:

Mey si eu ma uit la telenovela asta dar mie imi place de Bayron:d(deocamdata imi mai plac baietii :d)

| JackieSue a răspuns:

De nimenismug.

| Mwhahahaa explică:

Telenovele=pierdere de timp?

laughing

Nu stiamtonguelaughing

| Mwhahahaa explică:

Da stelutsamov...ma uithappy
Si imi place ff multhappy

Personajele indragite din aceasta telenovela sunt:

-Catalina
-Jessica
-Byron
-Lina(e dragutzic) :X
-Lorena(detest k e femeie pesthe sau cv d genulaughingdar e frumusica)

km atat...
Multumesc tuturor pentru raspunsuri :X

| Klara a răspuns:

laughing) Ce titlu tembel!
Nu ma uit la telenovele. Sunt de tot ...scheiss-ele.
Singurul avantaj este ca mai inveti ceva spaniola...in rest...

| Diiana232997 a răspuns:

Mie imi plac telenovelele.si ce are, toti avem gusturi diferite.si din ''Sin senos no hay paraiso'' imi place de Bayron:X, numai ca e foarte pacat ca a murit.happy

| lia a răspuns:

Imi pare rau, nu ma uit la telenovele, nu imi place sa pierd timpulhee hee

| mariutza a răspuns:

Byron si Jessica :X

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Preferatii mei sunt:
Titi...love struck
Catalina...love struck
Bayron...love struck
Jesica...love struck
Lorena...love struck
Julieta...love struck
Lina.love struck

| ioanapysycuutata a răspuns:

Byron, yimena, paola, vanessa, jessica, titi, julieta, natalia, lina, lorena. pacat ca a facut byron accident.

| jane_5414 a răspuns:

De Catalina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovelele chiar sunt o pierdere de timp. happy La modul cel mai serios vorbesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In telenovele, te uiti la primul episod unu pe la mijloc si unu la sfarsit...si gata... o stii pe toatarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum difuzeaza astia telenovela DUPA acasatv?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cel mai mult de catalina byron jessica si titi st preferaty mei si din toti o ador pe catalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De byron:X:X:X titilove strucklove strucklove struck si catalina:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de titi care este super frumos si brayon si cata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ''sin senos no hay paraiso'' imi place cel mai mult de Jessyca, Titi, Cardona si in special Catalina pentru ca are un corp tare dragut este cea mai naturala din toate fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de catalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De catalina e sexy si are o inocenta speciala ce atrage barbatii... titi si bayron sunt frumosii serialului si dintre restul fetelor imi place de lina natalia julieta vanessa jimena si paola...jessica e proasta la final isi tradeaza prietena, pe catalina pentru ca mereu a fost invidioasa pe ea...saraca catalina moare...sadsadsadtelenovela e un succes!happyhappyhappybig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de catalina, julieta si byron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Titi este un film prea tare si foarte interesant.cine nu isi pierde timpu cu aceest film nu stie ce pierde.sunteti cei mai tari va iubesc titi si cata:*:**:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie de bayron si titi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi place din telenovela:''Sin senos no hay paraiso" de Catalina si Titi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult de bayron, jmena si paola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dona Hilda thinking albeiro mexicanca si lina:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy
Mai multi.
Nu sunt neaparat in ordine.
Catalina, Bayron, Julieta, Jimena, Yessica (mai putin cand o tradeaza pe Cata), Lina...
:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De catalina, cat despre altii julieta, jota bayron, lorena, dona hilda, yessica, lina, natalia. Si cei pe care ii urasc sunt mafiotii, mai ales titi