| Mwhahahaa a întrebat:

De cine va place cel mai mult din telenovela:"Sin senos no hay paraiso" adica "Fara sani nu exista paradis"...hee hee dupa Acasa TV? happy

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

In primul rand:SoareleUcideAnimalelePortocalii este un username extrem de funny:XIn al doilea rand ce a spus Flav e funny de asemenealaughing) In al treilea rand telenovelele sunt in mare parte ca filmelehappy doar ca telenovelele tin vreo cateva luni laughing iar filmele cateva ore... unele telenovele sunt interesante altele porcarii... daca nu va uitati la nici una e logic sa va faceti o parerea gresita...In al patrulea rand imi place de Jessica tongue
That's allbig grin.
Tu te uiti la telenovea SoareleUcideAnimalelePortocalii?:devil) happy

30 răspunsuri:
| inasa a răspuns:

Mie imi place de catalina