| deleuandrei a întrebat:

Va plac oamenii cu tatuaje?

49 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dap...si tati meu are love struck

| Silvia a răspuns:

Dap...si tati meu are love struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da dar sa nu aibe 100 de tatuajewinkingO sa fie un tatuaj frumos si sa ii stea bine persoanei respective big grin

| Antrax a răspuns:

Nu

daniela
| daniela a răspuns:

Depinde de tatuaj

daniela
| daniela a răspuns:

Depinde de tatuaj

| ViVi a răspuns:

Imi plac tatuajele dar sa privesc laughing
eu nu vreau
oricum sunt faine

| Encore a răspuns:

Ii ador :X
Momentan am vreo 3 tatoo de fapt 60 de stelute si un craniu dar daca as putea mi-as impodobi tot corpu, am la planuri :X

| Encore a răspuns:

Bizzare nu exagerez straight face

| Encore a răspuns:

Ma in mare parte da, pe fata si pe mana dreapta nu mi fac si pe picioare probabil laughing

| Encore a răspuns:

Ma in mare parte da , pe fatza si pe mana dreapta nu mi fac si pe picioare probabil laughing

| Encore a răspuns:

Bizzare nu exagerez straight face

| Encore a răspuns:

Ii ador :X
Momentan am vreo 3 tatoo de fapt 60 de stelute si un craniu dar daca as putea mi-as impodobi tot corpu , am la planuri :X

| Shery a răspuns:

Mie mi se par faine tatuajele doar la fete... la baieti nu prea imi plac...

| Shery a răspuns:

Mie mi se par faine tatuajele doar la fete... la baieti nu prea imi plac...

| kitty_8919 a răspuns:

Da imi plac oameni cu un singur tatuaj nu cu 100 de tatuaje.

| kitty_8919 a răspuns:

Da imi plac oameni cu un singur tatuaj nu cu 100 de tatuaje.

| mariutza a răspuns:

Da...si eu as vrea sa imi fachee hee dar sa mai cresc big grin:X...adoor tatuajele :X

| mariutza a răspuns:

Da...si eu as vrea sa imi fachee hee dar sa mai cresc big grin:X...adoor tatuajele :X

| www a răspuns:

Da, da nu unu, doua. Multe, foarte multesmug

| Bianca_4346 a răspuns:

Daaa..si eu vreau sa imi fac dar astept sa mai cresc...

| dulcika a răspuns:

Buna.
mie una nu imi plac, par niste uscariasi.
imi cer scuze celor care le plac.

| dulcika a răspuns:

Buna.
mie una nu imi plac,par niste uscariasi.
imi cer scz celor care le plac.

| optimista_5827 a răspuns:

Depinde ce tatuaje. am si eu unul pe coloana de la gat in jos. scris in chinezeste. craniile si tatuajele horor ma duc cu gandul la iad deci nu imi plac. big grin daralea dragalase si facute de o mana talentata sunt ok

| cristina_6456 a răspuns:

Care au unul singur au hai s azicem 2 si sa fie mici nu pe tot corpu

| antonelk a răspuns:

De ce nu laughing) si prietenul meu are vreo 3 tatuaje da no problem laughing) :X

| alexandra_1780 a răspuns:

Da imi plac tatuajele...de fapt am si eu 2 unul ca si al lui ryanna, pentrucine stie cum arata

| kuka a răspuns:

Tatuajele sunt o arta, cunosc o gramada de peroane care au tatuaje si au un caracter de invidiat. Si eu am un tatuaj, doua aripi pe spate, si sunt foarte mandra de ele :}