| ElectricChapel a întrebat:

Cine este Pitzipoanca by Romania?

1.Sanziana Buruiana

2.Laurette

3.Andreea Tonciu

4.Cristina Pana

5.Roxana Vasniuc

6.Andreea Podarescu

7.Adelina Pestritu

8.Sonia Trifan

9.Bianca Dragusanu

10.Simona Senzual

11.Adina Barbu

12.Surorile Tanase (Raluca si Denisa, Bambi)

13.Magda Ciumac

14.Marina Dina

15. Daniela Crudu

16.Andreea Tivadar

17. Fetele de la Senzual (Sorina si Alexa)

18. Miss Ventura (Andreea Antonescu)

19.Natalia Mateut

20.Ioana Popescu

21.Ramona Hanganu

22.Mariana Rosca

23.Ramona Gabor

24.Dj. Harra

25. Diana Stefanescu (Diana Iguana)

26.Blondele lui IRI (Flore si Anca)

27.Andreea Popescu

28. Florina Mihaila (Sexy Braileanca)

29.Gina Pistol

30.Anna Maria Marin (Anne, Fata de la miezul noptii)

Răspuns Câştigător
| AnaMaria_4205 a răspuns:

TOP 5 :
1.Sanziana Buruiana
2.Simona Sensual
3.Andreea Tonciu
4. Laurette
5.Mgda Ciumac
Dupa mine, asta e TOP 5 Pitzipoanca by Romania!

99 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Sanziana Buruiana, Simona Senzual, Sonia Trifan, Andreea Tonciu si Blondele lui Iri.

| noktambul a răspuns:

Greu de raspuns. Lupta este foarte stransa. Toate parasutele pe care le-ai nominalizat se inghesuie pentru un loc pe podium!

| lovem3 a răspuns:

Ma mir ca nu ai pus'o si pe CUR*A suprema a Romaniei F*T*-N gura de scarba oridna si infecta de MONICUTA COLUMBEANU ale d***u parasute pacat ca Romania este remarcata promovand numai NONVALORILE ei... adevaratii artisti si sportivi nici nu sunt bagati in seamaoh go on de aceea toti fug de tara noastra ...sau daca stiu ceva stiu de dracula hagi si cu**le noastre. ca sa nu mai zic ca multi dintre ei nici nau habar unde se afla Romania pe harta.

| yumeee a răspuns:

Inna.

| yumeee a răspuns:

@clauditza, dacă simona senzual nu e piţipoancă... apoi eu-s maica tereza.

| Aηηy a răspuns:

Dupa mine top 5:
1. Bianca Dragusanu
2. Laurette
3. Fata de la miezul noptii
4.Simona Senzual
5. Sanziana Buruiana

| membrugirl2010 a răspuns:

Toateeee sunt niste libidinoase obsedate suferinte si gretoasee!

| Gumitsăă a răspuns:

Vai de mine laughing da toate sunt pitzipoance originale oh go on... dar cred ca cele mai MARI sunt : Sanziana Buruiana, Andreea Tonciu, Laurette si Bianca Dragusanu. care mai nou este si "actrita"

| evelynne a răspuns:

Biancalaughing

| Clauditza21 a răspuns:

Vai dar le-ai ales pe cele mai pitzipoance dintre pitzipoance laughing. Mie aproape toate mi se par, cu exceptia unora, dar cel mai mult Sanziana Buruiana si Simona Sensual

| Kqzu97 a răspuns:

Sanziana Buruiana

Simona Sensual

Andreea Tonciu

| Deeaa a răspuns:

Bianca Dragusanu

| Noname_4934 a răspuns:

Bianca Dragusanucall meu

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Andreea Tonciu :-s o urasc.laughing

| kris666 a răspuns:

Loollaughing)... oricum nu conteazatongue, cred ca 80% (sau mai mult) din populatia feminina a romaniei este constituita de pitipoancelaughing just look around youwinking

| Eღilia62 a răspuns:

Toate sunt, da-le dracul!

| MissFashionPrincess a răspuns:

Blondele lui IRI clar straight face

| Freaky a răspuns:

Buruiana e cu siguranta prima!
Senzuala
Tonciu
Ciumac
si... wuu, fata de la miezul noptiii

eu nu cred ca daniela crudu este pitipoanca, si nici nu cred ca are ce cauta pe lista no talking

| Elle a răspuns:

31.Toate.

| enamel a răspuns:

Poate nu mă credeţi, da' eu ştiu maxim 7 persoane din astea...straight face... tâmpite cu pene, proaste ca noaptea toate.

| minnieee a răspuns:

Toate! M-am saturat de toate.

| Triunghi a răspuns:

Toate in afara de Bambi, deoarece canta binisor love struck

| Smileee607 a răspuns:

Pai cam toate in afara de gina pistol, ramona hanganu si iguana

| Dragosgan a răspuns:

Toate niste curve ordinare, pardon super vedete...ca am vazut ca se da si stupid daca i insulti vedeta de pe centura.Sa aleg din ele, greu:
Bianca Futisanu, Dragusanu pardon.

| ViseMaicăVise a răspuns:

OMFG ce cauta aici Ramona Hanganu?

| ElectricChapel explică:

Alcatuiti un top 5

| ElectricChapel explică:

Mie mi se pare asa:

1.Andreea Tonciu
2.Cristina Pana
3. Florina Mihaila
4. Flore si Anca
5.Ioana Popescu

| Baton a răspuns:

Toate in afara de 23, 24 si 29 care nu sunt pitzi de RO restul sunt toate...toate au devenit vedete de pe la capatos, acces din rect sau alte emisiuni in care se porcaieste prostimea...

| nikolikky a răspuns:

1.Ioana Popescu(asta in afara de vorbit despre cu a facut sex cu fotbalistii si sa isi arate silicoanele la televizor nu mai stie nimic)
2.Simona Selzual(poate o apuca, cainele de bot sa se mai dezumfle)
3.Laurette(face Braila de rusine :p)
4.Andreea Tonciu(la fel ca si senzuala)
5.Magda Ciumac( rolling on the floor nici nu mai zic, se intelege da la sine)

Sincer Florina Mihaila imi este draga dar nu stiu de ce. Poate pentru ca o cunosc.

Unde e Iulia Tabacaru?