| anonim_4396 a întrebat:

Merge sa ma imbrac de haloween in colanti, pantofi si o bluza decupata la spate?

80 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Da

| Timeea2001 a răspuns:

DA cred ca ar merge foarte bine

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dar in ce personaj te deghizezi?
Mai bine taie un cerceaf si costumeaza-te in fantoma.
*-*

| RainboyDash a răspuns:

De ce nu te imbraci in sutien?

| TheStory a răspuns:

Ai gresit categoria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa mine da

| τττ a răspuns:

Si asta e cauza nobila? Pana la urma, nu mai putem noi happy si in ce te costumezi, in femeia-dovleac? rolling on the floor

| mola a răspuns:

Te imbraci in fata-dobleac. Unde se afla ''cauza nobila''?

| Ho1 a răspuns:

:jester:

| AnimatedSignature a răspuns:

Ce cauta asta la cauze nobile?!

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Sigur ca merge! Doar ca trebuia sa pui intrebarea la beauty si fashion! Pa

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Trebuie sa te deghizezi intr-un monstru

| shhhs a răspuns:

Daca asta e cauza nobila...

| SerafimHD a răspuns:

O sa racesti

| Zuzazozo a răspuns:

E ok sa te imbraci asa, dar sa-ti faci un machiaj infioarator, doar e Haloween.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Da de ce nu? Dar ce cauza nobila e asta?:-|

| dianainsta01 a răspuns:

Da, aceasta tinuta suna destul de bine... Dar fiind Haloween, cred ca ar trebui sa-ti iei si o masca sau ceva happy

Răspuns utilizator avertizat
| ItachiUchiha a răspuns:

Da ar merge numa vreau sa-ti dau un sfat pentru tinutele de hallowen, imbracate in negru negrul sperie pe toata lumea.

Răspuns utilizator avertizat
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Noooooooooo,scuze da nu stiu ce e fate in :vampir,varcolat, dracusor, monstri, fantome, gladiatori etc.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Merge

| Uratu140 a răspuns:

Depinde in ce vrei sa te imbraci?

| Uratu140 a răspuns:

Asta ar trebui sa fie o cauza nobila

| beyondbirthday a răspuns:

E o cauza nobila pentru ca e foarte important cu ce te imbraci, sa nu arati ca un castravete.
Da, merge, o sa arati ca si Cat Woman. Mai puneti si o masca si esti gata!happy

| beyondbirthday a răspuns:

Nu mai dai funda?sad

| oty2001 a răspuns:

1-nu vad in ce te deghizezi
2.de ce ai pus intrebarea asta la "cauze nobile"? care... dupa cate observ nici macar nu este prea utilizata
3.merge..cred si asa
4.Halloween-ul e pentru speriat..nu cred ca vei speria pe nimeni asa
5. mai bine faci nste fantome din hartie, lilieci
6.nu vad de ce nu-ti pui un cearsaf cu doua gauri pentru ochi-ar fi mai inventiv laughing(Sorry, nu m-am putut abtine..adica imbraca-te cum vrei..totusi e un fel de sarbatoare a imaginatiei)
8. daca nu preferi monstri.n-ai o rochie si zici ca esti printesa..ca la 5 anisori? Sau Alice din tara minunilor!

cata dreptate!

| anca29 a răspuns:

Ce cauza nobila sublima! O_o

| Teodor_Scinte_1998 a răspuns (pentru anca29):

True Story! laughing

| SlenderWomen a răspuns (pentru anca29):

Exact