| anonim_4396 a întrebat:

Merge sa ma imbrac de haloween in colanti, pantofi si o bluza decupata la spate?

80 răspunsuri:
| Deeiutsa a răspuns:

Da!

| catalush11 a răspuns:

Da

| EnacheLuca1997 a răspuns:

Cred ca ar fi super, dupa cum imi imaginez eu!

| DenyTPU a răspuns:

Colanti da dar foarte negrii! Bluza decupata cu siguranta :* Dar ar trebui sa iti pui niste pantofi negri cu dungi albe din piele macheata evident! Si o masca sau ceva pe cap cumparat special de haloween. Iti va sta superb!

| AngelxPXuxu a răspuns:

Faina cauza nobilahappy

| Atat_Matei_Shi_1919 a răspuns:

Masca?

| Szabo_Cristian_1997 a răspuns:

Puneti un prezervativ p cap si o sa arati superb (CREDEMA!)

| SlenderWomen a răspuns (pentru Szabo_Cristian_1997):

Ai incercat si tu costumatia asta?

| Zaharia_Vlad_1998 a răspuns:

Da, mai puneti o caciula decupata la ochi, iti mai iei o sabie sau cutit de jucare si e perfect

| BigBos a răspuns:

1. De ce ai pus intrebarea la categoria,, Cauze nobile,,? Nu este foarte vizitata.
2. De Halloween ar trebui sa ne imbracam in monstrii, pentru a speria lumea.
3. Poti sa te imbraci asa la o inmormantare, dar nu de Halloween.

| MapetZ a răspuns:

Gigi de ce ai pus la Cauze Nobile?