| yzabelamunteanu a întrebat:

Voi credeti ca rihanna este mai tare decat shakira?

39 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu cred că e cazul să le comparăm. Amândouă au loc sub soare. Şi sunt foarte talentate şi ambiţioase, din moment ce au reuşit să ajunda atât de sus.

| EuSiCuMine a răspuns:

La dans shakira e mai tare.
ca voce sunt amandoua placute
dar la versuri... cel mai mult imi place rihanna love struck

| Nymphetamine a răspuns:

De fapt, niciuna nu e prea stralucita.happy

| Honeybunny a răspuns:

Depinde.sunt doua stiluri ft diferite, nu poti zice ca una e mai buna sau una e mai rea.personal,imi place ft mult rihanna dar stilul shakirei nu, dar asta nu inseamna ca shakira are voce mai aiurea sau ca rihanna e mai talentatahappy

| PinkPanther a răspuns:

Shakira, ca spectacol, voce si frumusete

| FataCuMinte97 a răspuns:

DA, are mult mai multe melodii frumoase si cred ca arata mai bine si adopta lookuri indraznete

| QuadruplePersonality a răspuns:

Dacă prin mai tare te referi la talent, ca voce, da, cu siguranţă e mai bună ca Shakira big grin.

| Gizăz a răspuns:

Nu-s fanul niciuneia deci pot spune că-s imparțial când zic că nu, în niciun caz Rihanna nu e mai bună ca Shakira.

| albastrualb77 a răspuns:

Nu, nu cred.

| Dreamer a răspuns:

Pentru oamenii de culoare Rihanna este mai buna, pentru noi Shakira...ca deh, noi suntem rasisti laughing
Serios, o prefer pe Shakira, no offense! big grin

| Joanne a răspuns:

Daca prin "mai tare" intelegi "mai talentata", atunci categoric Rihanna castiga.
O voce buna se cunoaste si, cu toate ca Shakira face spectacol la fiecare concert prin dansuri si stie sa mentina atmosfera, calitatile sale in ceea ce priveste muzica... scartaie.

| EllaEllii a răspuns:

Mai tare nu, amandoua sunt aproape la fel.Mie mi se pare ca Rihanna e mai cunoscuta si are melodii mai fainde decat Sakira.

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Beyonce big grin big grin Nu sincer ambele sint cool La dans Shakira ruppe are si unele piese care nu ma pot opri din ascultat. Rihanna tot e super. Nustiu Vot pentru ambele big grinwinking

| n3bunatica a răspuns:

Mie imi place mai mult Rihanna din toate punctele de vedere.desi Shakira danseaza mult mai bine.dar na daca a luat lectii de dans de la 4 ani se vad rezulatele.

| CautNume a răspuns:

Forta Rihanna

| EsarfaRozZ a răspuns:

Da

| sabilopod a răspuns:

Sunt amandoua niste dive. sunt superbe si n-as putea alege happy

| IlegalSmile a răspuns:

Pai...mie imi plac amandoua ...imi plac cum cant, cum arata dar sa akeg dintre Rihanna si Shakira eu o aleg pe Rihanna deoarece are o voce superba, canta foarte tare mult mai bine ca Shakira happy
Si da cred ca Rihanna e mai tare ca Shakira happy

O zi buna!

| Minty a răspuns:

Nu cred.

| lorenalory a răspuns:

Nu shakira e mai tare ca rihanna

| LoveSelena a răspuns:

Le ador pe amandoua
mai frumoasa-shakira
are videoclipuri mai bune-rihanna (in afara de Rude Boy)
danseaza mai bine-shakira, categoric
are mai multi ani de experienta-shakira
are melodii mai noi-rihanna
are mai mult curaj-rihanna
are mai multe concerte-shakira
Amandoua imi plac

| siena a răspuns:

Da!

| danielahopes a răspuns:

Nu sigur nu este! stiti de ce? pentru ca sakira are stil, look, meloii mai tari, si videoclipuri misto nu ca rihannah ati vazut ce videoclip urat a pus la rud boy?!

| 13DoXy13 a răspuns:

Offf...eu nu cred asta,mie imi plac amandoua,pentru ca amandoua sunt frumoase, destepte, dragute...si canta super, dar ce ati place tie conteaza?!

| marius577 a răspuns:

Nu

| BadCliché a răspuns:

Rihanna.
Clar rihanna!happy

| KazooForYou a răspuns:

Nu nu nu nu nu shakira e mult mai tare si canta mai bine big grin

| selena_1781 a răspuns:

Mie una nu-mi place nici rihanna nici shakira...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac amandoua dar imi place mai mult shakira e mai frumoasa, se misca extraordinar, a o voce superba deci e mai tare ( dupa parerea mea )

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Ambele sunt superbe, dar Rihanna are melodii mai frumoasedar si Shakira are etc.