| R100 a întrebat:

Sunt tare curioasa in ce zodii sunteti si ce meserii preferati. Eu sunt Fecioara si cu siguranta am sa lucrez in cadrul medicinei. Voi? : )

57 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Sunt scorpion. Vreau sa devin scriitor sau actrita(sau ambele).

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Eu sunt leoaica, prima zi de zodie leubig grin
Sunt la facultatea de medicina veterinara.
Fie ca dorinta ta de a lucra in cadrul medicinei sa se adevereasca.
O zi placuta! happy

| R100 explică (pentru MeimeiPinguinu):

Multumesc frumos si tie mult noroc la facultate. Zi/seara placuta!

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru R100):

Multumesc happy
Pupici kiss kiss >big grin

| Justmed a răspuns:

Leu - chimist, biochimie sau farmacie!

| R100 explică (pentru Justmed):

Bafta! Pe toata lumea pe care aud cu farmacia... nu-i pot intelege cat as vrea de mult. Oricum nu vreau sa-mi spun parerea mea pentru ca oricum nu conteaza. Dar ca farmacist/a nu stiu ce satisfactie poti avea in viata. Dar fiecare cu ce-i place in viata...

| Justmed a răspuns (pentru R100):

A fi farmacist nu inseamna a vinde in farmacie ..acela este un asistent. farmacistul produce medicamente prin procedeele si instrumentele avute, farmacistul este proprietarul farmaciei, o meserie foarte usoara si foarte banoasa!

| R100 explică (pentru Justmed):

Da...bafta daca asta iti doresti. Eu raman la parerea mea...

| Justmed a răspuns (pentru R100):

Mi se pare normal sa ramai la parera ta... mersi la fel!

| Roxata a răspuns:

Scorpion şi mi-ar plăcea să fiu designer de interior, dar şi de imbrăcăminte. Însă până să-mi aleg cariera mai am de străbătut BAC`ullaughing

| DangerLove a răspuns (pentru Roxata):

Si mie mi-ar placea sa fiu designer de interior love struck.

| GabiiHaș a răspuns:

Balanta. vreau sa fiu doctorita happy

| Holocaust a răspuns:

Săgetător sunt.Am de gând să dau la medicină, deci... legist/chirurg etc...sau ceva arhitectură. Am timp să mă gândesc.

| R100 explică (pentru Holocaust):

Bafta, Bafta! Sa te gandesti la ce e mai bun pentru tine.

| Liviu a răspuns:

Scorpion, cat despre meserie...
Un salariu din care sa pot trai, prefer sa am alte 'avantaje' decat bani multi si 'degeaba' prefer sa fiu mai 'intelept' happy o data cu intelepciunea vin toate.

| Mădă0611 a răspuns:

Scorpionbatting eyelashes mi-ar fi placut sa fiu detectiv, dar mi-e frica de morti, asa ca la faculta am mers la economie, chestii trestii logice care cer creier, me gusta big grin

| R100 explică (pentru Mădă0611):

Da si la economie e foarte frumos. Bafta in tot ce faci!

| Mădă0611 a răspuns (pentru R100):

Multu! Bafta si tie! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt scorpion si mi-ar placea sa fiu psiholog, dar am mai multe sanse de reusita ca profesor.

| Mangustă a răspuns:

Fecioara :] Si ceva in domeniul publicitatii, chiar nu prea stiu thinking

| LaraClarice a răspuns:

Eu sunt pesti. As fi vrut sa devin medic chirurg. Acum nu stiu...
M-am nascut in ziua leului iar ascendentul meu este balanta.

| LaraClarice a răspuns:

(Va rog mult sa semnati aceasta petitie si daca este posibil dati-o mai departe. Ele au nevoie de noi! Http://www.ptroa.co.il/petition/ )

| KaterinkaBoy a răspuns:

Si eu sunt fecioara si daca nu plec din Romania cred ca o sa fiu somer!

| R100 explică (pentru KaterinkaBoy):

da asta asa e! dar depinde de multe lucruri...la unii chiar le merge bine in Romanica noastra. Ce pot sa-ti urez bafta si sa pleci cat mai repejor!

| thecakeisalie a răspuns:

Scorpion si vreau sa lucrez in domeniul IT.

| millyca a răspuns:

Fecioara. O zodie foarte norocoasa, sigur ca da... nu am devenit nimic inca, iar acum parca nici nu imi mai doresc.

| R100 explică (pentru millyca):

Cum adica nu iti doresti sa faci nimic?

| millyca a răspuns:

Am propriile concepte. Poate ca as prefera totusi sa am o plantatie de ceva, ceva care sa creasca din pamant si sa imi aduca un venit. Imi place inca sa scriu, dar mi se pare hilar sa te numesti "scriitor de cariera".

| Elliana534 a răspuns:

HEy:*
Sunt sagetator si am sa lucrez ca designer for sure
:*

| R100 explică (pentru Elliana534):

Perfect Sebastian! Te chem in oras la mine cand imi fac noua casa! big grin

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Eu sunt fecioara vreau da devin asistent medical

| R100 explică (pentru youaremyfavouritecolour):

Hehe, ce bine...nu sunt singura care isi doreste acest lucru

| youaremyfavouritecolour a răspuns (pentru R100):

Pai normal ca nu esti

| S0nofS4tana a răspuns:

Buna, sunt berbec si vreau sa devin avocat sau medic veterinar, mi-e greu sa ma hotarasc.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Pesti si vreau sa ma fac avocat, stewardesa, sau femeie de afaceri.

| Regizorul a răspuns:

Eu sunt peste si o devin regizor sau doctor... daca o sa am si chef poate imi deschid o emisiune de divertisment

| ÈριcĿ a răspuns:

Sunt balanţă şi vreau să devin pictor.

| Cenusareasa09 a răspuns:

Buna. Eu sunt gemeni si vreau sa devin ghid turistic.

| DangerLove a răspuns:

Pesti

Arta in special si putin design.

| Nicole_8267 a răspuns:

Rac si as vrea sa fiu cosmetolog si masajist)

| ooliveer a răspuns:

Fecioara; programator sau ceva de genu' big grin

| silvia3333 a răspuns:

Gemeni: jurnalista

| MEandTHEWORLD a răspuns:

Leu si vrau sa devin medic chirurg

| Garffield a răspuns:

Pesti. Vreau sa devin stomatolog. big grin

| xena_1013 a răspuns:

Gemeni:politista