NOname
Întrebare recomandată | NOname a întrebat:

Astăzi fondatorul acestui site, Cătălin Teniţă, care ne-a găzduit cu generozitate, îşi serbează ziua de naştere.
Vreau să-i urez un călduros la mulţi ani şi să-i mulţumesc pentru tot ce a făcut (şi) pentru noi.
La mulţi ani, Cătălin! Multă sănătate, fericire şi împliniri câte întrebări sunt pe TPU!
Cine ar vrea să se alăture urărilor mele?
Să fim astăzi http://i.imgur.com/gI4ZQh0.jpg

Răspuns Câştigător
| catalinten a răspuns:

Multumesc mult, oameni dragi. Fiecare in parte si toti impreuna suneti niste oameni mult mai buni si mai frumosi decat mine. Va multumesc din suflet.

70 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname explică (pentru catalinten):

Ioi, ai ajuns, Cătălin! Chiar nu mă aşteptam. Asta da surpriză!
...şi cum chefurile ţin şi câte trei zile, pentru tine am păstrat cireaşa de pe tort (chiar mai multe;)) ).
http://i.imgur.com/I3k80NL.jpg
La mulţi ani! Eşti un om mult mai frumos, decât îţi imaginezi, Cătălin (modestia şi generozitatea doar o confirmă).
Hai noroc, să trăieşti!
http://youtu.be/5KjuEBdrBt4 (pentru calibrarea jovialimetrului)

| Fatamuntilor a răspuns (pentru catalinten):

Sa inteleg ca odata cu venirea sarbatoritului s-a spart si cheful?
Nu de alta dar, speram si eu macar la ceva zeama de varza ca ne putem dregelaughing
Oricum inca odata LA MULTI ANI si te mai asteptam printre noi!

| Glumet a răspuns:

La multi (b)ani!

| ÇağlaŞimşek1996 a răspuns:

La mulţi ani fericiţi!

| HowdidIgethere a răspuns:

Ii multumesc ca te-a gazduit. Mai ales daca ploua si erai uda.
Sa traiesti sa mai gazduiesti, Peniţă.

| Marasiatat a răspuns:

La multi ani, Catalin! Sa ai tot ce-ti doresti!

| CozaCatalin2002 a răspuns:

Euuuuu! La multi ani la tine si la blog, Cătălin!

NOname
| NOname explică (pentru CozaCatalin2002):

Ce exprimare originală.hee hee

| CozaCatalin2002 a răspuns (pentru NOname):

Mersi...