NOname
Întrebare recomandată | NOname a întrebat:

Astăzi fondatorul acestui site, Cătălin Teniţă, care ne-a găzduit cu generozitate, îşi serbează ziua de naştere.
Vreau să-i urez un călduros la mulţi ani şi să-i mulţumesc pentru tot ce a făcut (şi) pentru noi.
La mulţi ani, Cătălin! Multă sănătate, fericire şi împliniri câte întrebări sunt pe TPU!
Cine ar vrea să se alăture urărilor mele?
Să fim astăzi http://i.imgur.com/gI4ZQh0.jpg

Răspuns Câştigător
| catalinten a răspuns:

Multumesc mult, oameni dragi. Fiecare in parte si toti impreuna suneti niste oameni mult mai buni si mai frumosi decat mine. Va multumesc din suflet.

70 răspunsuri:
NOname
| NOname explică (pentru Soneric):

Poftim: http://i.imgur.com/26nNJdr.jpg
Ah, dacă zoom-ul ar funcţiona şi live... 8->

| Fatamuntilor a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Deci,tort de la NOname, must de la Mada. chec bio tot de la NOname, sampanie de copii de la tine, ma simt nevoita sa dau si eu ceva... bine; covrigi (sau gaura lor):Sper ca Catalin sa citeasca urarile noastre!

| Soneric a răspuns (pentru NOname):

Mersi, una pe măsurălaughing

| ImCalledLamă a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Asa, eu ii dau cadou un catel big grin sau mai bine o pisicuta, ca am prea multe laughing

NOname
| NOname explică (pentru Fatamuntilor):

"covrigi"
...şi lapte, şi lapte! love struck

| Soneric a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Şi eu sper să le citească. O să se amuzelaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

Hopa, aici are loc o petrecere, pe cinste, dar fără sărbătorit? Nu-l chemăm și pe el? Ioi, cât tort, cu câte dulciuri îl așteptați... Dacă ar trebui să le mănânce pe toate, cred că din vina voastră, ar fi necesar să stea câteva luni la regim.;))
Ah, să nu uit, de istețul papagal! Vezi că a știut ce bilet să extragă? : ))
PS: LA Multi ANi, Cătăline!
http://i.imgur.com/wImVIJl.jpg

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

E aici, Angy, e aici...;))
http://i.imgur.com/dFswjXZ.jpg

| PisicutzaTha192 a răspuns:

La Multi Ani Cătălin Teniţă! Sa ai tot ce iti doresti multe fericire si sanatate!

NOname
| NOname explică (pentru floresdemayo):

Uite, Flores, prăjituri "flori de mai" n-avem, dar te servesc cu mare drag cu câteva "flori de măr". Poftă bună! :D
http://i.imgur.com/3JWU6S5.jpg

| omuletulofficial a răspuns:

La multi ani! sa fii iubit si sanatos!

| AlphaPower a răspuns:

La multi ani! Sa ai parte de sanatate, fericire, iubire si de multe altele! Iti multumim mult pentru ca ai creat acest site! Esti un adevarat erou! Esti cel mai bun!

| Mădă0611 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Covrigi de casa, pentru toata lumea, si-i halesc eu pe toti.hee hee Fie painea cat de rea, tot mai bune-s dulciurile si rontaielile.

| AccountDeleted a răspuns:

Un calduros La Multi Ani, sa-i dea Dumnezeu sanatate, fericire si tot ce si-ar dori el sa i se implineasca si sa le puna in aplicare!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Frateeeeeeeeeeee,ce a fost aic! 11
Trebuie musai sa aflam si data de nastere a fetelor de la,, butoane'' si a moderatorilor.ca sa putem petrece macar odata pe saptamana.laughing ca incep sa-i prind gustul.Iar adminele sa faca o rubrica speciala pentru asa ceva.Artificiile din partea,, casei ''big grin

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

La multi ani cataline!

| FrancyMary a răspuns:

La multi, multi ani, CATALIN!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

Oh, ce aspectuoasă, ce savuroasă! Parcă aș gusta un pic.batting eyelashes

| PreaTareღ a răspuns:

La mulți ani Catalin, :*

| GulDan a răspuns:

La multi ani! Catalin! Cea mai buna idee si e ceva unic cu siteul asta m-a ajutat foarte mult si inca m-a mai ajuta!

mariana
| mariana a răspuns (pentru NOname):

Multumesc si eu, macar stiu ca felia respectiva de tort, nu ingrasa dar, incanta privirea.
O duminica frumoasa in continuare.

| Alphaking a răspuns:

La multi ani!

| bizoadelin17 a răspuns:

La multi ani

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cum ai facut acel Toti Pentru Cata?

NOname
| NOname explică (pentru dragosbogdan001):

Dacă îţi spun, va trebui să te omor.hee hee

| BPAndrei a răspuns:

La multi ani, multa sanatate fericire si multi bani, restul, se cumpara.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru NOname):

Atunci, am avut o viata lunga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalin e cel mai boss

| kirusa a răspuns:

La multiii Aniiiiii!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La multi ani! Sa fii sanatos, fericit si norocos alaturi de familia ta minunata si sa te bucuri de rezultatele muncii si ale ideilor tale. Multumesc din suflet pentru TPU.