| Dismally a întrebat:

Ce iti lipseste pentru a putea fi fericit/a?

88 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Mie nimic. Mi-aş fi dorit un copil dar cred că e prea târziu.
Mi-aş fi dorit o casă mai mică, dar acum nu o să mă apuc să vând o cameră.

| Catrice a răspuns:

Niste dolărei în plus nu strica.

| SilentRain a răspuns:

Un prieten bun și o chitara
N-am nevoie de nici un leu, am nevoie de oameni înțelegători

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi lipsește nimic, e un surplus de ceva care ma impiedica sa fiu fericita.

| Dismally explică (pentru gogu220):

Nu este prea tarziu niciodata. Cu casa nu cred ca este o problema, pur si simplu nu mai folosesti o camera big grin

| Dismally explică (pentru Catrice):

Cam cati? big grin

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Asta nu ar fi asa greu de gasit.

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Un surplus? Pot sa intreb ce anume?

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Nu și pentru mine

| Drimmero a răspuns:

Sunt oarecum intr-o masura sau alta, daca imi mentin sanatatea, restul sunt doar formatiuni de indeplinit, aia e adevarata fericire pentru mine, sanatatea!

| Catrice a răspuns (pentru Dismally):

E, putini asa.
Vreo 5-6 cifre la suma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dismally):

Poți sa intrebi, nu înseamnă ca am sa-ți si raspund.Nu vreau sa par prea aroganta.

| Dismally explică (pentru SilentRain):

De ce, esti un caz mai special?

| Dismally explică (pentru Drimmero):

Da, sanatatea este foarte importanta.

| Dismally explică (pentru Catrice):

Pff, in cazul acesta nu te pot ajuta big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Dismally):

Nu e foarte importanta, e cea mai importanta, abia apoi vin restul!

| Dismally explică (pentru anonim_4396):

Da, ma gandeam eu. Nu pari, te inteleg daca este ceva personal.

| Catrice a răspuns (pentru Dismally):

Te pomenești ca oferi ajutor secret celor care îți răspund. laughing
(Oare sa scad cifrele poate ii primesc?!)

| Dismally explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate.

| Dismally explică (pentru Catrice):

Daca o suma de bani te va face fericita si ma pot lipsi de ea sigur, de ce nu? happy Ai de scazut mult tare big grin

| Catrice a răspuns (pentru Dismally):

În momentul de fata am nevoie de niște bani mai multi ca sa rezolv niște probleme fără de care as fi mai fericita.

| Dismally explică (pentru Catrice):

Si eu ma gandeam la fel intr-un timp dar dupa ce am rezolvat problema respectiva a aparut alta si alta si tot asa sad

| Catrice a răspuns (pentru Dismally):

Au fost și altele, dar asta e mai majora dintre toate.
Ce sa faci, în prezent nu ai bani, nu exiști.

| Dismally explică (pentru Catrice):

Si la mine a fost, daca nu faceam rost de o suma mult mai mare decat as fi putut obtine atunci, riscam sa raman si fara casa. Dar am avut noro si am trecut si peste asta si peste altele mult mai grave.

| bogdan324 a răspuns:

Ca tot vine vara, un seria 4 cabrio nu mi-ar strica.

| Dismally explică (pentru bogdan324):

Nu ti-ar strica dar te-ar face si fericit?

| Hammurabi a răspuns:

Nu cred că aș putea fi mai fericit indiferent ce aș avea în plus. Chiar nu simt că îmi lipsește ceva.

| RAY a răspuns:

Ne dam seama de fericire doar cand pierdem sanatatea, iubirea celor din jurul nostru

| mgtow a răspuns:

O femeie artificiala care face de toate in casa si in pat.

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Da, cu adevărat special