| Adyy5 a întrebat:

De ce exista transexuali?
De ce ar vrea un bărbat sa devină femeie?
In opinia mea ca bărbat ai mai multe avantaje.
De ce unii nu pot fi mulțumiți cu sexualitatea lor?
Nu judec, dar mi-e greu sa inteleg.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Asa e. Sunt femei care au doar o mica neplacere ca sa zic asa (mama a fost din categoria asta) si altele pentru care sunt niste zile absolut groaznice. Depinde mult de la persoana la persoana si conteaza sa iti cunosti corpul si sa inveti sa-ti gestionezi bine situatia. Si ca sa ramanem in cadrul intrebarii initiale ganditi-va ce stresant e sa fii baiat si sa ai "problemele" lunare plus sani, mai ales daca ii ai si mari. Sau sa-ti vina deodata menstruatia dupa ce 3 ani si mai bine ai uitat ce e aia (nu radeti, a patit-o un prieten).
Dar stiati voi ca si femeile trans pot avea ciclu menstrual? Nu toate, dar unele raporteaza toate simptomele, mai putin sangerarea menstruala. Eu personal nu am, sau nu am sesizat.

64 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns (pentru Adyy5):

Dude, eu doar raspund si pierd timpul, in schimb tu ai 180 de intrebari iar in majoritatea vorbesti despre complexele tale, cat de urata esti, ce nas mare ai si daca ti-l poti opera si cum sa te obisnuiesti cu asta.
Fa-ti o viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa simt ei, e ceva normal in secolul 21, asa s-au nascut.

| KEiGHT a răspuns (pentru RAY):

Tu invata Limba Romana si gramatica ei prima data, apoi iti dai cu parerea, analfabetule!

| RAY a răspuns (pentru KEiGHT):

Analfabet e cand nu stii ss vorbesti o limba geniu virtual., se pare ca ai inteles.