| anonim_4396 a întrebat:

Pro sau contra fumatului in locurile publice?

Răspuns Câştigător
| maria_5001 a răspuns:

Contra...Asta ne transforma pe toti in fumatori pasiv care face mai mult rau

41 răspunsuri:
| iulyana a răspuns:

Contra happy

| Razvan_9009 a răspuns:

PRO cei din jurul tau trebuie sa te accepte si cu defectele tale si cine are vointa se lasa cine nu nu totul depinde numai de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pro amenajarii spatiilor destinate fumatorilor in fiecare local

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra! Cu toate ca sunt fumator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pro cu condiția să fie ceva amenajat chiar dacă este într-un loc public. Nu trebuie să îngrădim această "plăcere și viciu" care îl idolarizează.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra, cu toate ca sunt fumatoare, sau eram, de 10 zile sunt in perioada de abstinenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra fumatului si nu numai in locuri publice ci sa nu se mai fumeze deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra desigur! "Fumatul dauneaza grav sanatatii dumneavoastra si acelor din jur" cum se scrie pe cutiile de tigari!