| R0R0 a întrebat:

Unde ati prefera sa traiti?
La tara sau la oras?

Argumentati. big grin

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La tara, departe de aglomeratia si nebunia oraselor. Vreau sa ma scoale cocosul, nu tranvaiul...

91 răspunsuri:
| R0R0 explică (pentru PedoBarbie):

Asa cred si eu! big grin

caramela
| caramela a răspuns (pentru R0R0):

Multumesc frumos! iti doresc sa cunosti fericirea si sa nu te intalnesti niciodata cu DECEPTIA!
O zi buna happy

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Stiu.Nu sunt inca pregatita pentru o astfel de viata. (nu cred ca e genul meu).
Eu as vrea o viata linistita, la tara.

| R0R0 explică (pentru caramela):

Multumesc, la fel! happy

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Nu e vorba de asta. Sunt multumita de locul unde sunt, dar fiind tanara ma prinde si pe mine dorinta de a cunoaste. De a vedea lumea. Dupa cum bine ati observat, Romania nu mai e ceea ce a fost. Ce pot face aici? Nu pot gasi un job stabil si bine platit. (momentan sunt prea tanara pentru asta, dar totusi ma gandesc).
Si mai e o problema. Inca nu stiu in ce domeniu as vrea sa profesez, ce meserie sa am.

Cred ca doar din aceasta cauza vreau sa migrez.

| R0R0 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

E mai bine asa! big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru R0R0):

Stiu ca este internet... pe mine m-ai pierdut de la partea cu munca. happy

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Nu m-am inspirat din Maitreyi.
Mi se pare interesant doar. Vreau sa vad cum traiesc si alti oameni.

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

laughing
Suntem fete! laughing

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

laughing
Suri,esti atat de rabdatoare! laughing

| R0R0 explică (pentru syd2):

Presupun ca erai suparat cand ai scris asta.

| R0R0 explică (pentru RainmakerX):

laughing
Ok.

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

La tara.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

happy

| R0R0 explică (pentru AndreeaAndreutza48):

Inteleg. big grin

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Frumos

| DonaldTrump a răspuns:

Nici intr-un oras aglomerat, nici intr-un sat, as prefera un oras mic, fara prea multa aglomeratie.

| RAY a răspuns:

Oriunde banii sa am, sanatate, liniste

| R0R0 explică (pentru RAY):

Atunci sper sa ti se indeplineasca dorinta.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

La oras, dar nu chiar in mijlocul orasului, langa oras, pentru a beneficia si de liniste si de distractii

| R0R0 explică (pentru AnoNymOuSS11):

Bafta!
Sa ti se indeplineasca dorinta. happy

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Eu aș dori să trăiesc la marginea unui oraș popular dintr-o casă pe pamint, deoarece voi fi integrată atit în societat foarte bine și tot odată m-as află si în sinul naturii oarecum.

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Ce frumos.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

OK

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

happy.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

Mi-ati mai spus o data, nu sunt chiar asa de ramolit(oricum imi notez in agenda).

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Scuzati-ma.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru R0R0):

De ce? M-am amuzat, sincer!

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Si eu.laughing
Chiar sunteti foarte amuzant.(nu, nu va iau in deradere, este un compliment big grin )

| onuticuta200312 a răspuns:

La oras pentru ca ai mai multe posibilitati, de exemplu eu traiesc intr.un orasel mic fara mall, deci nu am posibilitatea sa merg la film, nu avem fast-food nimic, ZERO!