| AndutzaAndu a întrebat:

Va invit la o petrecere organizata de mine...nu-i nicio ocazie speciala... ce ziceti? veniti? am manacare buna...muzica buna...big grin

Răspuns Câştigător
| JesterRO a răspuns:

Stau in bucuresti dar nu ma dor picioarele!
inca mai e valabila ocazia!? Caci sunt foarte dornic sa-mi fac prieteni noi si sa te cunosc, o persoana foarte deschisa si de treabahappy! te pup!

38 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Ihaaaaaaaaa let's shake our bodyes...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem din orase diferite iubita mea, tu de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, pe la 20 e bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andutza, ma primesti si pe mine? happy apropo, petrecerea de saptamana trecuta a disparut, nu i-am mai dat de urma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andutza, eu vin, chiar nu glumesc, dar sa nu imi mai dati de baut, ca saptamana trecuta m-ati trimis repede la nani rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andutza, eu am spus ca nu beau, ca nu am treaba cu bautura, eu v-am oferit voua si voi m-ati imbatat si pe mine laughing cine mai putea sa stea? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andutza, pai eu ramaneam treaza ca sa va supraveghez, asta era gandul meu, acum ma gandesc ca, cine stie ce ati facut voi pe acolo dupa ce m-a luat somnul? degeaba nu ne-au scos petrecerea din grafic rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andutza, cand vin la party aduc cateva, nu prea multe ca saptamana trecuta am facut abuz, inca sunt la dieta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai idee cam cati utilizatori TPU sunt?laughinglaughing

Pfffff`...inchiriaza toata Timisoara` si venim:Xlaughinglaughing

(Exagerezblushing)