anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani. Am facut sex cu iubitul meu. La 5 zile dupa aceea mi-a venit ciclul. Dupa aceea mi-a venit luna viitoare la 25 de zile dupa. La acel contact sexual am folosit prezervativ si nu a ejaculat in interiorul vaginului meu. Acuma ar trebui sa-mi vina iar ciclul dupa calculul meu dar parca am o senzatie de voma. Oare sa fiu insarcinata? Sau ce se intampla? Mi-am cumparat un test de sarcina dar mi-e frica sa-l fac. Vreau sa aflu si parerea voastra. Am auzit ca ciclul poate veni si peste sarcina. Doamne ce frica imi este. Va dati seama ca la 16 ani e greu sa ai un copil. De la atatea griji urasc si bebelusi. Nu mai pot. Simt ca inebunesc.Multumesc pentru raspuns.

186 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dmne fereste-ma.la 16 ani? ati folosit macar prezervativu?
dc doamne ai facut sex daca stiai ca o sa iti para rau dupa aceea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ancearca oral ca n-ai cum sa ramai ansarcinata si este cel mai sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ar trebui sa faci acel test de sarcina pana la urma tot vei afla daca esti sau nu insarcinata.Ar trebui sa vorbesti cu mama ta sau cu un medic ginecolog asa e mai bine infond nu ai nimic de piedut si pana la urma tot va afla cineva. Poti sa vorbesti si cu iubitul sa vezi si ce parere are el si sa mergeti impreuna la un consult ca sa confirme banuiala sau sa spuna ca e doar o intarziere a menstruatiei. Te pup ai grija de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti ansarcinata sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa testul, si daca iese pozitiv vorbesti cu parinti tai, sa iti spuna ei ce sa faci cu sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca ar fi trebuit sa faci sex de la 16 ani
dar ca sa fii sigura mai bine fa testul acela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred dar fi atenta fata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaaa nu-i bine cai facut trebuia sa faci la 18ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai de capu tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa testul si nu trebuia sa ati ancepi viata sexuala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuia sa faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa faci testul de sarcina. Ca sa vezi daca esti insarcina.Ar trebui sa le spui parintilor tai.Sa te duci la doctor poate poti face ceva in privinta asta.Ca sa nu ramai insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nununununu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal bat mar pe acela nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai foosestel de unde sa stii ca esti insarcinata folosestel pentru ca am facut sex cu iubitu meu si in starea asta eram si nusa intamplat nimica sa am tot facut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa neaparat testul ala ca sa vezi rezultatul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti insarcinata cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce te-ai ****

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bwa esti penala rau fat'o ce *** la varsta aia sa te f*** pai du te dracul ce ajutoare vrei ti a placuth te ai ftt she gata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti pe drumul cel bun dai nainte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pravo ba alecs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e frate... ti-a placut maciuca...acum ia problema in mana si rezolv-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App. ti-a placut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciclul iti vine la 12 ani. Aşa-i cand faci sex: - greata, ameteli, lesinuri. Asta e viata nu ai ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 16 ani si se spune ca aceasta varsta este cea mai sanatosa pentru inceperea vietii sexuale, insa nu stiu, exista foarte multe tentatii, insa ma tem sa incerc, ca ma ingrozesc cate mai vad, in plus m-as teme in primul rand de reactia parintilor, mai mult decat ar trebuilaughings i chiar daca nu prea am eu experienta, eu ti-as spune sa nu iti faci griji deoarece ma gandesc din moment ce ati facut sex protejat si pe deasupra nk nu a ejaculat in interior.cred ca nu exista nici macar un fel de risc,, cat despre mentruatia la varsta de 16 ani esti intr-o continua schimbare...la fel ee si cu mentruatia nu are o data fixa., exista femei care chiar si pana la ultima mentruatie nu le vine regulat si din privinta vomei nu iti face griji se poate sa fie din alte chestii doar ca tu esti stresata sa nu fie din cauza asta si cu testul ala, parerea mea nu strica si nu doar tie, ar trebui sa si-l faca orice fata sau femeie care nu a fost intocmai adepta unei sarcini, deci eu iti urez succes si astia care nu aveti ce lucra cautati-va in alte parti nu cred ca va este locul aici...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eshty proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai... ce sati zic incearca testul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti face griji cel mai bine e sa afli cat mai devremedecat mai tarziu vorbeste cu undoctor saucu "parinti".