anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani. Am facut sex cu iubitul meu. La 5 zile dupa aceea mi-a venit ciclul. Dupa aceea mi-a venit luna viitoare la 25 de zile dupa. La acel contact sexual am folosit prezervativ si nu a ejaculat in interiorul vaginului meu. Acuma ar trebui sa-mi vina iar ciclul dupa calculul meu dar parca am o senzatie de voma. Oare sa fiu insarcinata? Sau ce se intampla? Mi-am cumparat un test de sarcina dar mi-e frica sa-l fac. Vreau sa aflu si parerea voastra. Am auzit ca ciclul poate veni si peste sarcina. Doamne ce frica imi este. Va dati seama ca la 16 ani e greu sa ai un copil. De la atatea griji urasc si bebelusi. Nu mai pot. Simt ca inebunesc.Multumesc pentru raspuns.

186 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa testul. si data viitoare protectie"""""""""""""""! el e mai mare decat tine? si multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal am 25 da ani ma numesc bogdan. ce *** faceti sex cand sunteti minori?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah eu am facut sex la 12 ani si n-am avut nici pa draq

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti testul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alta data zi sa ti-o dea in fundulet happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face trist, frate daca ati folosit prezervativul, se se poate intampla? Va spun eu, absolut nimic big grin, bine asta daca prezervativul era in regulahappy, adica sa nu fie spart / gaurit.In principiu pe la varsta asta mai intarzie ciclul : A si faza cu sa vina ciclul peste sarcina, e imposibil [ Documenteaza-te ] Deci : No stress happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai de ce sa iti faci griji

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as zice sa faci testul de sarcina si pe urma sa discuti cu prietenul tua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti tespu si nu-i bate capul despre babe dar cindeste ce o sati spuie parintii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca erai proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ap fa sex mai departe,,,,,, vina si la mini dac vrei,,, oaio si esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sa te *** si eu... unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te-ai protejat...atunci fii sigura ca totul este normal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu 17 ani si mieste frica sa-mi fac testul de sarcina l-am cumparat si me frica rauu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea ca la varsta ta nici nu trebuia sa te gandesti la sex. Prima data trebuia sa te gandesti la o casatorie legala, adica : stare civila si cel mai important in fata lui Dumnezeu. Dupa aceea mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred ca esti insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate...de daca ti-a placut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti insarcinata sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa mai repede testul ala se vezi ce ai ca esti tanara ce draq

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e intr-adevar greu sa ai un copil la 16 ani... da asta nu e o problema, strange din dinti si fa testul, asa vei fi mai linistita...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 16 ani si am aceeasi problema ca si tinestraight face mi-e frica... tot imi spun ca totul e ok si incerc sa nu ma mai gandesc la asta. niciodata nu am asteptat cu atata nerabdare sa-mi vina menstruatia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu cred ca ar trebui sa le spui si parintilor tai ca daca se intampla ceva mai grav pe urma nu mai stii ce sa faci.Si ar trebui sa faci acel test de sarcina chiar daca tie frica, alta modalitate nai sau sa mergi la ginecolog si de facut avort esti prea mik sadimi pare rau pentru ce ti s-a intamplat sper sa nu fii gravida si se mai cunoaste cand esti gravida cand te insemneaza adica in loc sa-ti vina ciclu iti curge un lichid roz pe tampon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine fa testul acela sa fi sigura daca e ceva poate ca doar iti intarzie si cu tinerea bebelusului daca e sa fie ceva nu sunt de acord adica faci cum vrei dar nu cred ca iubitul tau va mai sta cu tine adica va mai sta dar o sa va desparrtiti ca e tanar si el vrea sa incerce mai multe nu numai cu tine si copilu de la varsta asta fa-ti testul ala nu iti fie fricaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cre ca esti inarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, da-mi add pe messenger sa discutam problema.
Y! M legend. powergame

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da la 16 ani nu a fost greu sa te fu? a folosit prezervativ cu prietenul ei si a ejaculat extern dar sa ne povesteasca si despre restul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing ha ha esti tare alecs laughing si ai si dreptate rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai test de sarcina...folosestel.
si afli de una singura ce se intampla.
daca ai ramas insarcinata ...sa iti traiasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vn la mine sa te rezolv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai dar ce dracul mai intrebi laughingmai fut3t3 odata si ai sa vezihappybig grin