| Aleexandraaaaa97 a întrebat:

Baieti (e si pentru fete) la ce va uitati prima data cand vedeti o fata? Ce va place prima data la o fata?
Fetelor, voi la ce credeti ca se uita prima data un baiat?

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Am sa dau un raspuns serios si sincer happy

Ma uit in general sa nu fie de 100Kg, ma uit la cap, la corp, sa fie frumusica, atletica, nu imi place fundul mare sau sanii mari sau sa aiba 2m inaltime. Asta e din punct de vedere fizic ca in rest e mai complicat, adica vreau sa fie normala, apoi ce detest mai mult e minciuna. Daca a minte frumos si nu face ce nu trebuie e ok. Daca insa minte prost si sare calul dispare atractia.
Asa ca vestimentatie imi plac fustele scurte daca se poate cu vedere la lenjerie, pantalonii mulati sau care sa puna in evidenta dotarile.

33 răspunsuri:
| Anca8MinYoongi a răspuns:

Eu ma uit la un baiat prima data la tunsoarea lui, pentru ca e cam cel mai important lucru din "tinuta" lui.

| desanto a răspuns:

Eu ma uit prima data la chip

| Alex00751 a răspuns:

Orice baiat e firesc ca atunci cand vede o fata sa fie atras de formele fetei respective...nu are cum sa ii vada caracterul prima oara...caci prima oara ce vede este fața si formele...iar in timp descopera si alte carcteristici ale feteiwinking