| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Roxana si am 13 ani.Ma masturbez singura, cu degetul. Mi-a intarziat menstruatia, si vroiam sa va intreb daca exista vreun risc sa raman insarcinata.Sunt foarte speriata, va rog raspundeti-mi cat de curand!(sunt virgina.)

Va multumesc!

68 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa ca te *** eu de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai cum mai roxana... doar degetu nu contine spermatozoizi, stai calma, e ceva normal sa iti intarzie catodata la varsta asta...

| cml a răspuns:

DA!
ai sa mori si dupa aia o sa reinvii si o sa iti creasca 15 maini in plus si 3 picioare, apoi iti va cade nasul si o vrajitoare te va viola salbatic devil

| anonim_6002 a răspuns:

Nu,nu ai cum sa ramai insarcinata, dar la 13 ani? doamne esti doar un copil

| Chocolatecupcake a răspuns:

Coaie, ramai gravida cu 4 copii frumosi si sanatosi! Pe mainile tale se afla spermatozoizi, dar nu numai, pe tot corpul tau sunt, deci riscul de a ramane gravida si fara sa te masturbezi e enorm! Eu zic sa consulti cat mai repede un specialist sa faci avort! rolling on the floor))))))))

| kmytza4u a răspuns:

rolling on the floor dhoamne mah fetito, bagati mintile in cap. ce ai, ai luat-o razna? cum sa ramai gravida:-d?/esti batuta in cap rau de tot...

| pisoi a răspuns:

Mei roxana aceste intarzieri de menstruatie sunt ceva absolut normal la varsta ta pentru ca inca nu ai un ciclu regulat si faza cu ramasu insarcinata este imposibil pentru a ramane gravida trebuie sa existe un contac sexual neprotejat intre o fata si un baiat deoarece a ramane insarcinata presupune fecundarea unui ovul de catre un spermatozoid

| gogu007 a răspuns:

Nu draga roxana nu ai cum sa ramai insarcinata...pentru ca tu nu ai avut un contact sexual cu un baiat...ca sa poti ramane gravida ...menstruatia la varsta ta mai intarzie, este o chestie normala, pentru ca nu este regulat (la 13 ani)... uite poti vb cu mama ta despre educatzia sexuala...sau daca nu poti intra pe id meu:gepato_007; poate am sa te pot ajuta cu alte raspunsuri la intrebariile tale, sau chiar sfaturi... daca vr intra pe id meu si vb mai multe...pa te pup si ai grija de tine... micutzowinking