| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Roxana si am 13 ani.Ma masturbez singura, cu degetul. Mi-a intarziat menstruatia, si vroiam sa va intreb daca exista vreun risc sa raman insarcinata.Sunt foarte speriata, va rog raspundeti-mi cat de curand!(sunt virgina.)

Va multumesc!

68 răspunsuri:
| Ruxy_3928 a răspuns:

May lasatzi odata fata in pace stiu ca suna amuzant dar suntem aici sa ajutam lumea nu sa radem de ea deci nu nu poti ramane insarcinata si atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa ca te *** eu de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai cum mai roxana... doar degetu nu contine spermatozoizi, stai calma, e ceva normal sa iti intarzie catodata la varsta asta...

| cml a răspuns:

DA!
ai sa mori si dupa aia o sa reinvii si o sa iti creasca 15 maini in plus si 3 picioare, apoi iti va cade nasul si o vrajitoare te va viola salbatic devil

| anonim_6002 a răspuns:

Nu,nu ai cum sa ramai insarcinata, dar la 13 ani? doamne esti doar un copil

| D1aBl00 a răspuns:

Doamne frate esti a doa fata de la care aud astfel de tampenii (doar de pe TPU) cu draq sa ramai insarcinata? laughing imposibil! daca vrei iti fac eu practica sa vezi cum se ramane insarcinata laughing

| Bogdan1998 a răspuns:

Doamne... Ca o femeie sa ramana insarcinata este nevoie de spermatozoizi. Iar ei pot fii eliberati in vagin numai dupa partidele de sex laughing. Nu-ti face griji de-asta, nu e bine sa te masturbezi la varsta asta. Ca apoi au loc dereglari hormonale.

| Chocolatecupcake a răspuns:

Coaie, ramai gravida cu 4 copii frumosi si sanatosi! Pe mainile tale se afla spermatozoizi, dar nu numai, pe tot corpul tau sunt, deci riscul de a ramane gravida si fara sa te masturbezi e enorm! Eu zic sa consulti cat mai repede un specialist sa faci avort! rolling on the floor))))))))