| Sara2 a întrebat:

Care este ultimul sms care l-ai primit pe telefon?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Pe ultimul sper sa nu-l fi primit.

89 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

,, Te ador enorm de mult iubyrea mea,, love strucklove strucklove struck big grin

| Alisa a răspuns:

Buna seara dragostea mea. Ce faci? Esti bine? Acum am ajuns acasa si ma pun sa dorm. Te pup dulce, dulce si sa nu uiti tot ce insemni pentru mine! :*

Elianna
| Elianna a răspuns:

De la Vodafone, ca s-a emis factura nr...bla,bla,bla laughing

| Notme a răspuns:

"ola cori, cf? eu nu d mult am ajuns acas, numa ce am terminat d papat si m-am bagat in pat ca mie cam somn, maine ne intl cu ajtia pe la 6-7, ink nu stiu sigur, nb:*tq:*" deci.iti dai seama ce interesant laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

"Ma veni diriga in clasa ii bai" laughing

| Maia a răspuns:

Suna-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost bun doar de plimbat, dar acum ca nu mai poti sa ma plimbi du-te dracul. Daca ai pe alta nu inseamna ca ma oftici, am obtinut ce am vrut! Te iubesc! - acu spuneti si voi, primit de la o fosta cu care am stat 6 ani si m-a inselat, mancat de bani, etc. Azi m-am certat cu ea si cu masa pe strada, culmea ele urlau si eu am plecat si ele inca urlau dupa mine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

83 482372= te iubesc

| wanda a răspuns:

"pa"

| HBK a răspuns:

"imi dai si mie id tau?" straight face

pupimik
| pupimik a răspuns:

"Am terminat. Aku ma duc la antrenament"

| anonim.kid a răspuns:

Gen sper sa nu fie ultimullaughing)."Fey fta vi l sk azi?"

| Pho3nix a răspuns:

''Ne combinam la cartela? ''

| dani dani a răspuns:

BRD va informeaza ca nu ati achitat rata lunara in valoare de... of of of

| anad a răspuns:

De la Orange cu ceva castiguri sau reduceri la Practiker.De obicei nu le citesc pana la capat!

| doc a răspuns:

Ati avut un apel:+407********, 18/03, 20:56 rolling on the floor

| tarziu a răspuns:

Resimt acut o sublimare abisala a sinelui si o dezinhibare adleriana a personalitatii pentru ca nu vrei sa imi raspunzi la telefon

raised eyebrows

| zxsds a răspuns:

Marius, hai la o coffee. Irinutza.

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Orange: Acum ai ocazia sa iti imbunatatesti serviciile 3G, wap si nu stiu ce.imi trimit mereu... ipocritiilaughing dar tu andaluzia? oare "Esti in perioada de gratie?" rolling on the floor

| vdfer a răspuns:

S`aud ca-i murit cu mine nu mai ce discuta te-am vazut cu aia de mana ...cu dragoste andreea

| VodkaCoca a răspuns:

Poate e mai bine asa, oricum nu aveai timp de mine. laughing

| nicol20 a răspuns:

Vreau sa ma ierti pentru tot ce s-a intamplat nu am vrut sa iti fac rau sa ma razbun pe tine ca stiu cu e sa suferi ai incredere in dumnezeu si poate intr-o buna zi totul va fi bine. te pup

| Boo a răspuns:

Ati avut un apel:+4076...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu stiu ce are messu."=)

| pinky_2290 a răspuns:

"da" rolling on the floor raspunsul de la: "iesi la o cafea?" laughing

| deea_1980 a răspuns:

Hai afara. te pupa, blonda ta.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci nu mai vi afara?
hai ca te astept in fata blocului...
ciao porumbita mea...
te iubesc

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Ce faci mai vi afara?
te astept in fata blocului...
ciao porumbita mea...
te iubesc

| nobody_9468 a răspuns:

"Animaloo pleci de la prima ora? Ca vin baietii sa ne intalnim in 9 luni, am vb si' cu ea si n-a comentat nimic, oricum nu ne'a crezut" Ora:10 in caphee hee
Speific; parcul de 9 luni, denumirea vine de la... v'ati dat seamalaughing

Bafta.

| Orannginna a răspuns:

Mesajul de noapte buna de aseara. love struck