| Sara2 a întrebat:

Care este ultimul sms care l-ai primit pe telefon?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Pe ultimul sper sa nu-l fi primit.

89 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

"phbbbbt" de la un prieten laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O *** pe mata daca nu raspunzi la tel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sun-o pe Deea"

| robytaroby a răspuns:

Care vrei sa vb cu mine prin msj

| Tourniquet a răspuns:

laughing

,, Fata, tu dormi? straight face E ora 9 si tu nu esti la scoala! Tu precis dormi nebuno! "

Nu mi-a sunat ceasul atunci si nah, am ajuns la ora d sport rolling on the floor.

| andreea7520 a răspuns:

Sporeste beneficiile din extroptiunea cu oferta On Top! Trimite sms la 222 si cu doar 2EUR credit adauga la extraoptiunea 400min+400SMS in retea si 20min nationale/internationale (info la 133). Minutele din On Top au aceeasi valabilitate si se consuma la fel ca cele din extraoptiunea activa pe contul tau. rolling eyes

| andreea7520 a răspuns:

De fapt, acum ultimu e: iar` bei? rolling eyes tipica intrebare...

| tarziu a răspuns:

"Jose Mirelo mi amigo, si tu quieres escanearte un pedeso de tu corazon, te espero! Tu amiga, Maria Conchita de Alfonso de la Vegas"

| coosmin24 a răspuns:

-Alo?
-da
-te un intr-un minut.

| Alocispeptunoi a răspuns:

Ba bulangiule nu mai vii la scl?

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

1. a 2. a 3. c 4. b 5. c 6. 1869 7. fa si singur Raspunsurile la testul de istorie laughing in ora

| love4u a răspuns:

"Mergem la o mijma ba', ca sunt 3 azi" big grin, acum 2 min de la un prieten laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunteti la club E?

| viorel13 a răspuns:

" salut, mergem diseara in club? "

| LilysdaS a răspuns:

(am tel corby)
Raport livrare:
Livrat

| moftuliki a răspuns:

Ultimul msj l-am primit azi: '' fiindca mi-ai tras teapa sa vezi ce iti fac" rolling on the floor oare o fi de rau?rolling on the floor

| Диана a răspuns:

''Ce faci fatăăă? Ai adormit? Hai pe afară. Kiss''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La, 14. 22.

| dorina195 a răspuns:

Penrtu a putea efectua apeluri va rugam sa reincarcati numarul d-voastra pina la data de 27 martie de la 50 lei in sus

| Miss Sintetic a răspuns:

"Cine esti?"

A fost ultimu` sms, un sms pe care pers care l. a trimis l. a trimis de pe telu` meu mie rolling on the floor

| Bia_6294 a răspuns:

Maria, sunt alina. ce tema avem la mate? big grin

| M3ntosana a răspuns:

De la cosmote:In 30 de zile intrati in perioada de gratie...laughinglaughinglaughinglaughing

| denisa20 a răspuns:

Azi nu facem fizica si intram la 2.(ce poate fi mai frumos?)

| Gabriela01 a răspuns:

"de ce nu vorbesti cu mine?"laughing

| Яùxsi a răspuns:

" cf? n`ai si u vreo colega pe cosmote ca vreau sa vb cu tine si am bio si ma plictiseste asta cu pomii ei laughing "

| dyddyyyx18 a răspuns:

"Vb maine"

| Rukhsandra a răspuns:

"da si eu te iubesc pitiko"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ieji azi p`afara? iub` u:X"