| Sara2 a întrebat:

Care este ultimul sms care l-ai primit pe telefon?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Pe ultimul sper sa nu-l fi primit.

89 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Ai primit 20 de SMS-uri natioanale pentru fiecare gol marcat de Dinamo plus 1 euro bonus pentru victorie

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Scz, nu era pentru tine

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Definitia dragostei este un complex periferic amorfozat care in egocentrul pseudoindividualitatii provoaca sentimentul: ce bine ar fi sa ne f***m laughingrolling on the floor)

| Andreea`:) a răspuns:

"Nu intri pe mess sa vb?"
laughing

| bblock69 a răspuns:

"Hai la o bere, frateeeeeeeeeeee!"

| Razvan a răspuns:

"Cum mai sa ia bataie Steaua in halul asta.Eu daca as fi stelista as tine de azi incolo cu Dinamo. N-am avut cu cine jucawinking. Ti-as zice noapte buna dar stiu ca n-o sa ai parte de asa ceva.
P. S:Saluta-l pe nenea Mircea din partea mea
P. S2big grininamo e cea mai tare. Te rog sa nu ma injuri de prea multe ori in gand.Nu e vina mea ca tin cu cea mai buna echipa"
As scrie si ce am raspuns eu... dar totusi nulaughing

| IuliaWosster a răspuns:

"Ce faci fitzoaso? nu mai dai pafara? besc cristi!"

| .sad a răspuns:

"Fa. ti ubex si mersi kmi esti aproape"

| elamit a răspuns:

Te iubesc"fata"

| kaya a răspuns:

Hai pe mess big grin

| Zâmbărici a răspuns:

"Fata hai in clasa de pe teren ca zbiara maimuta giudy ca nu are cu cine sa faca ora. Zbenghi."rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Ana a răspuns:

"bine iubito" big grin

| medex3 a răspuns:

"Ce draq ailaughing)rolling on the floor)inca ma gandesc la tine. aa daaa.vezi ca ai luat 11+++++ la chimielaughing

Asta'i big grinlaughing))))))))))

| julieta a răspuns:

"stau aici in pat, si a ramas parfumul tau pe perna, o sa dorm cu ea in brate dar era mai bine daca adormeam si te tineam pe tine in brate, sa stau la pieptul tau. te iubesc mult mami meu scump si drag kiss" dragostea asta ce face din noi :-( :-(

| vlad93fcv a răspuns:

"Unde esti mah prostule? Emil" rolling on the floor)... Explicatia : nu stiau astia dc numai vin la antrenamente laughing pierdusem bus-ul

| swet girl 22 a răspuns:

Ce dracu ai ma de nu mai dai pe la scoala? a zis vitik aia de prof.de franceza ca se duce la mata sa-i zic ca nu ai fost azi l sc...la care eu:da-o fah in *** de fraiera ca, cand ma duc ai pun guma-n cap iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Baaaaa, deschide-ti telefonul ala." laughing

| albastrel a răspuns:

"sunt in examen"
de la prieten pentru ca ii trimisesem eu ''sa iti pui telefonul pe vibratii si sa ti-l bagi in... buzunar, ca pe silentios nu-l simtihee hee "

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Tu zdrentuka vi afr` laughing?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata chiar exista cuvantul succint?

| ancadarkangel a răspuns:

A fost raspunsu la o intrebare pusa de mine unei persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Ce mai faci? Sper sa ne vedem curand ca am noutati laughing "

| CiRiNeL a răspuns:

Asa si? nu te vad

| carlaaa_3413 a răspuns:

"Uh mami si eu te iubesc din tot sufletelu meulove struck"

| fifilini a răspuns:

Suna-ma

| ihaterain a răspuns:

"hai afara! Lasa-le incolo de teme!"
laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Suna-ma

| medex3 a răspuns:

Zdreanta. treci si tu p'afara.laughing)Lasa draq cartea de istorie si aia de fizica ca esti aerianalaughing). Am noutatismug"Scz limbajul laughingrolling on the floor

| coosmin24 a răspuns:

Ati avut un apel
+112

| Allegria a răspuns:

"in vreo juma de ora intru"
pr meu:X laughing