| Sara2 a întrebat:

Care este ultimul sms care l-ai primit pe telefon?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Pe ultimul sper sa nu-l fi primit.

89 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Scz, nu era pentru tine

laughing

| Razvan a răspuns:

"Cum mai sa ia bataie Steaua in halul asta.Eu daca as fi stelista as tine de azi incolo cu Dinamo. N-am avut cu cine jucawinking. Ti-as zice noapte buna dar stiu ca n-o sa ai parte de asa ceva.
P. S:Saluta-l pe nenea Mircea din partea mea
P. S2big grininamo e cea mai tare. Te rog sa nu ma injuri de prea multe ori in gand.Nu e vina mea ca tin cu cea mai buna echipa"
As scrie si ce am raspuns eu... dar totusi nulaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

De la Vodafone, ca s-a emis factura nr...bla,bla,bla laughing

| Alisa a răspuns:

Buna seara dragostea mea. Ce faci? Esti bine? Acum am ajuns acasa si ma pun sa dorm. Te pup dulce, dulce si sa nu uiti tot ce insemni pentru mine! :*

| Farcas a răspuns:

,, Te ador enorm de mult iubyrea mea,, love strucklove strucklove struck big grin

| nobody_9468 a răspuns:

"Animaloo pleci de la prima ora? Ca vin baietii sa ne intalnim in 9 luni, am vb si' cu ea si n-a comentat nimic, oricum nu ne'a crezut" Ora:10 in caphee hee
Speific; parcul de 9 luni, denumirea vine de la... v'ati dat seamalaughing

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

"da si eu te iubesc pitiko"

pupimik
| pupimik a răspuns:

"Am terminat. Aku ma duc la antrenament"

| Pho3nix a răspuns:

''Ne combinam la cartela? ''

| HBK a răspuns:

"imi dai si mie id tau?" straight face

| nicol20 a răspuns:

Vreau sa ma ierti pentru tot ce s-a intamplat nu am vrut sa iti fac rau sa ma razbun pe tine ca stiu cu e sa suferi ai incredere in dumnezeu si poate intr-o buna zi totul va fi bine. te pup

| VodkaCoca a răspuns:

Poate e mai bine asa, oricum nu aveai timp de mine. laughing

| tarziu a răspuns:

Resimt acut o sublimare abisala a sinelui si o dezinhibare adleriana a personalitatii pentru ca nu vrei sa imi raspunzi la telefon

raised eyebrows

| tarziu a răspuns:

"Jose Mirelo mi amigo, si tu quieres escanearte un pedeso de tu corazon, te espero! Tu amiga, Maria Conchita de Alfonso de la Vegas"

| adi4ever a răspuns:

Ai primit 20 de SMS-uri natioanale pentru fiecare gol marcat de Dinamo plus 1 euro bonus pentru victorie

| albastrel a răspuns:

"sunt in examen"
de la prieten pentru ca ii trimisesem eu ''sa iti pui telefonul pe vibratii si sa ti-l bagi in... buzunar, ca pe silentios nu-l simtihee hee "

| Sოﺁℓε a răspuns:

Suna-ma

| kaya a răspuns:

Hai pe mess big grin

| anad a răspuns:

De la Orange cu ceva castiguri sau reduceri la Practiker.De obicei nu le citesc pana la capat!

| Ana a răspuns:

"bine iubito" big grin

| julieta a răspuns:

"stau aici in pat, si a ramas parfumul tau pe perna, o sa dorm cu ea in brate dar era mai bine daca adormeam si te tineam pe tine in brate, sa stau la pieptul tau. te iubesc mult mami meu scump si drag kiss" dragostea asta ce face din noi :-( :-(

| IuliaWosster a răspuns:

"Ce faci fitzoaso? nu mai dai pafara? besc cristi!"

| Orannginna a răspuns:

Mesajul de noapte buna de aseara. love struck

| swet girl 22 a răspuns:

Ce dracu ai ma de nu mai dai pe la scoala? a zis vitik aia de prof.de franceza ca se duce la mata sa-i zic ca nu ai fost azi l sc...la care eu:da-o fah in *** de fraiera ca, cand ma duc ai pun guma-n cap iar

| andreea7520 a răspuns:

Sporeste beneficiile din extroptiunea cu oferta On Top! Trimite sms la 222 si cu doar 2EUR credit adauga la extraoptiunea 400min+400SMS in retea si 20min nationale/internationale (info la 133). Minutele din On Top au aceeasi valabilitate si se consuma la fel ca cele din extraoptiunea activa pe contul tau. rolling eyes

| andreea7520 a răspuns:

De fapt, acum ultimu e: iar` bei? rolling eyes tipica intrebare...

| Notme a răspuns:

"ola cori, cf? eu nu d mult am ajuns acas, numa ce am terminat d papat si m-am bagat in pat ca mie cam somn, maine ne intl cu ajtia pe la 6-7, ink nu stiu sigur, nb:*tq:*" deci.iti dai seama ce interesant laughing

| elamit a răspuns:

Te iubesc"fata"

| Tourniquet a răspuns:

laughing

,, Fata, tu dormi? straight face E ora 9 si tu nu esti la scoala! Tu precis dormi nebuno! "

Nu mi-a sunat ceasul atunci si nah, am ajuns la ora d sport rolling on the floor.