| Sara2 a întrebat:

Care este ultimul sms care l-ai primit pe telefon?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Pe ultimul sper sa nu-l fi primit.

89 răspunsuri:
| doc a răspuns:

Ati avut un apel:+407********, 18/03, 20:56 rolling on the floor

| Maia a răspuns:

Suna-ma

| bblock69 a răspuns:

"Hai la o bere, frateeeeeeeeeeee!"

| Zâmbărici a răspuns:

"Fata hai in clasa de pe teren ca zbiara maimuta giudy ca nu are cu cine sa faca ora. Zbenghi."rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Miss Sintetic a răspuns:

"Cine esti?"

A fost ultimu` sms, un sms pe care pers care l. a trimis l. a trimis de pe telu` meu mie rolling on the floor

| dorina195 a răspuns:

Penrtu a putea efectua apeluri va rugam sa reincarcati numarul d-voastra pina la data de 27 martie de la 50 lei in sus

| Яùxsi a răspuns:

" cf? n`ai si u vreo colega pe cosmote ca vreau sa vb cu tine si am bio si ma plictiseste asta cu pomii ei laughing "

| Boo a răspuns:

Ati avut un apel:+4076...laughing

| wanda a răspuns:

"pa"

| Allegria a răspuns:

"in vreo juma de ora intru"
pr meu:X laughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

"Vb maine"

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Ce faci mai vi afara?
te astept in fata blocului...
ciao porumbita mea...
te iubesc

| M3ntosana a răspuns:

De la cosmote:In 30 de zile intrati in perioada de gratie...laughinglaughinglaughinglaughing

| CiRiNeL a răspuns:

Asa si? nu te vad

| c0rn3l1uss a răspuns:

"Ma veni diriga in clasa ii bai" laughing

| zxsds a răspuns:

Marius, hai la o coffee. Irinutza.

| BabyPink a răspuns:

"phbbbbt" de la un prieten laughing

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Tu zdrentuka vi afr` laughing?!

| ihaterain a răspuns:

"hai afara! Lasa-le incolo de teme!"
laughing

| .sad a răspuns:

"Fa. ti ubex si mersi kmi esti aproape"

| Диана a răspuns:

''Ce faci fatăăă? Ai adormit? Hai pe afară. Kiss''

| vlad93fcv a răspuns:

"Unde esti mah prostule? Emil" rolling on the floor)... Explicatia : nu stiau astia dc numai vin la antrenamente laughing pierdusem bus-ul

| pinky_2290 a răspuns:

"da" rolling on the floor raspunsul de la: "iesi la o cafea?" laughing

| love4u a răspuns:

"Mergem la o mijma ba', ca sunt 3 azi" big grin, acum 2 min de la un prieten laughing

| vdfer a răspuns:

S`aud ca-i murit cu mine nu mai ce discuta te-am vazut cu aia de mana ...cu dragoste andreea

| moftuliki a răspuns:

Ultimul msj l-am primit azi: '' fiindca mi-ai tras teapa sa vezi ce iti fac" rolling on the floor oare o fi de rau?rolling on the floor

| denisa20 a răspuns:

Azi nu facem fizica si intram la 2.(ce poate fi mai frumos?)

| medex3 a răspuns:

"Ce draq ailaughing)rolling on the floor)inca ma gandesc la tine. aa daaa.vezi ca ai luat 11+++++ la chimielaughing

Asta'i big grinlaughing))))))))))

| medex3 a răspuns:

Zdreanta. treci si tu p'afara.laughing)Lasa draq cartea de istorie si aia de fizica ca esti aerianalaughing). Am noutatismug"Scz limbajul laughingrolling on the floor

| Gabriela01 a răspuns:

"de ce nu vorbesti cu mine?"laughing