| tbx_2250 a întrebat:

Ce parere aveti despre curve?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mai bine tac!

51 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Proastă, normal, răspândesc boli venerice s.a.m.d., dacă nu o fac pe bani. /// Iar despre prostituate, curvele care fac sex, pe bani, că ar trebui ucise, în piețe publice, cu pietre, să moară în chinuri, să fie un exemplu, să nu mai facă și altele așa ceva.

| MMihai a răspuns:

Vlaaddd a răspuns:
Cum puteti sa ziceti ca aceste curve strica familii?
Daca barbatu' nu e satisfacut de nevasta, a cui e vina?
Este vina ta Vlad, că nu ți-ai învățat nevasta ce să facă în pat și cum să o facă, spre a te satisface sexual.

Răspuns utilizator avertizat
| Elisa a răspuns:

Au o personalitate jignitoare si un caracter dea dreptul urat. Niciodata sa nu te imprietenesti cu asemenea fete.

Fundita?

| vlaaddd a răspuns:

Cum puteti sa ziceti ca aceste curve strica familii?
Daca barbatu' nu e satisfacut de nevasta, a cui e vina?

| ruPfashu a răspuns:

Sunt tarfe peste tot…m**e,
Indiferent de s*x o tarfa tot in p**a se suie laughing

O vorba de pe strada o stiu toti ai mei
Cele mai multe tarfe nu’s femei
Se spune’n cartier, o spun baietii mei
Cele mai multe tarfe nu’s femeilaughing)))

Mahsat cu xxl &10 lei grei si villy-o vorba de pe strada.

| Tania a răspuns:

...,dar ce parere aveti despre.CURVARI?!

| Hombre a răspuns:

Buna, daca na-r fi ele ce mai f*teti!? pe sora lu' stanga.

| Hombre a răspuns:

Bine dudelor care mi-ati dat stupid va doresc LABA toata viata.

| Hombre a răspuns:

Bai netotilor, femeile pe care voi lea-ti balacarit ca sunt curve sunt de fapt femei care le place mai mult sexu, si le respect ca sunt pe fata, curve sunt alea care se dau sfinte in familie si o arde pe alaturi dar cum la intrebare a raspuns numai kinderi care habar are cu ce se mananca f*taiu se intelege.

| Hombre a răspuns:

Pisicuta mai ai multe de invatat, multe de vazut si trait in viata nu tipa ti l-a luat ci el s-a dus dupa ea.Din punct de vedere biologic in ceea ce priveste raportul relatiilor sexuale intre barbat si femeie barbatul este in atac iar femeia in aparare.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
1.Sunt foarte periculoase
2.Fac...foarte des si cu mai multe persoane
3.Strica cupluri
4.Au doua fete
Deci sunt cele mai aiurite persoane.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna din nou!
Am primit numai stupid si nefolositor... drept dovada a ceea ce am spus eu!
,, Curvele is periculoase''si eu dat dovada prin votul lor stupid ca este estewinking
Numai bine! si le multumesc celoc care mi-au dat vot inteligent!

| misterioaѕa a răspuns:

@Nyx Nu ma crezi dar vei vedea!
In fata se dau fete cuminti si is cele mai bune prietene si in spate vaii de capu` lor ma si discuta si totoh go on
Nu crezi ca sunt periculoase?
Am siguranta pe mine.stai linistitwinkingdar deja intram in alt subiect.
Deci...am vazut euwinking
Exemplu:
Un amic de`al meu avea o prietena si era curva. facea cu multi si era iubita la toti.
Se facea ca`i prietena cu mine, dar ma discuta de rau la adresa amicului meu...
El a crezut`o si nu a mai discutat cu mine...
Siii dupa mi-am facut alt amic si a venit si s`a dat si la alalaughing
Si am renuntat eu la el...findca stiam de ce este in stare.
Asta nu da dovada ca, curvele sunt periculoase pentru mine...deci nu am avut ce face, la urma am batut`o siii? ea tot a ramas cu amicii mei.
Nu mai vreau sa povestesc si alte cazuri!

| misterioaѕa a răspuns:

Mi-au furat cea aveam mai scump pe lumea asta...pe iubitul meu.
Si care nu pot trai fara el.
le-am batut siiii nu am rezolvat nimicsadtot l`am pierdut...

| misterioaѕa a răspuns:

In spatele zambetului meu ascund o mare tristete!
In spatele fitelor mele ascund o fata timida si prietenoasa!
Din cauzaaaaa...curvelorrrrr

| misterioaѕa a răspuns:

@mihaela31 Ai dreptate ca viata este o curva!
Zambesc draga dar fals! nu pooot decat sa zambesc fals!
sad

| wzz a răspuns:

Sunt curve.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Hombre are dreptate ca de obicei...Ce treaba aveti voi cu numarul de parteneri sexuali ai fiecareia? Mai copii, nu e treaba voasta.
Auzi raspuns "sunt niste fete care le place p*** "...mai fetito, si sa-i placa p****, tot nu era problema matale. Iar femeile care nu stiu sa fie dezinvolte in pat, si-o merita cu varf. Am zis!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Pisicuto, te cred ca sunt periculoase pentru tine, daca nu ai suficienta siguranta de sine...raspunsul tau nu e stupid deloc, e doar amuzant.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Nu Pisi, ce zici tu dovedeste ca alora le curgea prin vene apa plata si nu sange, mai bine zi mersi ca ai scapat de ei. Ei sunt cei care s-au dus dupa ele, nu poti fugi in viata de anumite situatii, trebuie sa inveti sa lupti cu ele.Iar faptul ca le-ai batut te-a ajutat in vreun fel? Nu prea cred.
Nu te simti nasol din cauza "curvelor", ci din cauza faptului ca nu ai facut fata situatiei si ai simtit ca ar fi fetele alea mai bune ca tine.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@Tania, despre curvari, eu sustin o teorie mai veche, ca barbatii sunt vanatori si femeia alege. Barbatul e dator sa incerce, evident, iar daca e unul mai cu mot care umbla din floare in floare, probabil nu doreste sa se ataseze afectiv, iar schimbandu-le ca pe ciorapi, nu exista niciun risc.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@Pisicutza zambeste! Viata e o curva!

| Marcelino a răspuns:

Nu exista curve.
Exista:
~fete urate/timide care nu se ***.
~fete care se ***,de obicei mai rar decat celelalte.(dar nu se afla)
~fete care se *** ceva mai des(dar de care afla toata lumea).

Acum,fiecare din ele pot fi mai rele,mai usoare, mai fitoase, depinde de caracter.
Curvele se pot numi doar cele care se *** pe bani(prostituate).
Depinde daca baietii cu care fac sex se lauda catre prietenii lor sau tac.

| remus a răspuns:

Buna, un rau necesar uneori, curvele cu doua fete sunt periculoase.

| daniDeeDee a răspuns:

Au si ele rostul lor... laughing

| Renard a răspuns:

Dex'ul ne oferă o explicaţie destul de clară printre care şi acest termen "nimfoman"(e o boală destul de grea pentru o femeie). Părerea mea referitoare la domnişoare sau doamne de moravuri uşoare este că sunt un rău necesar. E cea mai veche meserie din lume, e un termen care are foarte multe sensuri aşa cum revenim din nou la Dex (Dicţionarul Explicativ al Limbii Române). Aceste femei în marea lor majoritate suferă pentru că nu se pot exprima într'un alt mod decât prin a'şi vinde frumuseţea care pentru doritorii cu pretenţii e chiar scumpă. Curva înseamnă afacere, decădere, pasiune, orgasm, boală, mizerie, de ce nu chiar şi dragoste. E femeie care joacă un teatru pe o scenă grotescă şi în acelaşi timp clocotitoare pentru pofticioşii de orgie. E mărul Edenului unde bărbatul sau poate chiar şi femeia găseşte dezinhibiţia. Da, înseamnă şi exprimare, libertate, tabu. Să nu uităm că e totuşi femeie (un înger decăzut)

| Ezzio a răspuns:

Beaches!