| LonelyGuy a întrebat:

Cum aș putea să mă las complet de masturbare ca și persoană care nu a avut niciodată o iubită?

83 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns (pentru LonelyGuy):

Daca tu crezi ca medicii au o agenda sinistra si-ti vor raul, ai inceput acest drum cu stangul.

Iar cei care recurg la teorii paranoide ale conspiratiei pentru a explica de ce consensul stiintific e intr-un anume fel (care nu le convine), fie sunt niste ignoranti care habar n-au ce e aia stiinta, fie sunt bolnavi psihici. Nimeni nu e obligat sa fie de acord cu consensul stiintific, dar sa sustii ca acesta a fost adoptat din motive sinistre este prostie crasa sau nebunie.

Iar ideea ta ca ai patit ejaculare precoce din cauza masturbarii este o fictiune fara legatura cu realitatea. La fel cu ideea ca potenta ti-a scazut din cauza masturbarii.

| LonelyGuy explică (pentru doctorandus):

Ok, domn doctor, dacă spuneți dvs. vă cred. De ce nu te culci și cu bărbați, pe principiul ăsta? Nu e nimic "rău" în a fi gay conform propagandei "occidentale" care ni se bagă sub nas. Să te masturbezi și de 10 ori pe zi la cele mai dubioase filme porno e ok, să îți dorești să devii femeie chiar dacă te-ai născut bărbat e ok și altele de acest gen.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Masturbeaza-te de 4-5 ori pe zi timp de o luna si ai sa observi cum n-ai sa mai ai tensiune sexuala, gen sa ti se faca de laba, par, asa e la mine si scapi de stres definitiv, ti-am mai zis odata intr-o intrebare, dar ai ajuns la vorba mea, ca incepi sa te repeti prin intrebari vad

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Asa a fost la mine, bineinteles ca acum am dezvoltat o ejaculare precoce de nici cele mai bune medicamente nu ma mai reface, inainte cand ma trezeam aveam poola de magar gata pe ''treaba'' facut bataturi in palma, acum de 3-4 luni e closca, o scol doar pe porno, nu o faceam de 4-5 ori dar de trei ori pe zi timp de 2-3 ani cam asa, deci cam asta e solutia daca vrei si iti doresti asta

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Si oricum tu mie imi lasi impresia ca minti putin pri intrebarea ta, o persoana care nu a avut niciodata iubita se presupune ca nu face sex si ca nu ii sta gandul la footut simplu pe doi, adica ca sta cu lacat la poola isi vede de viata si mai da o laba la 2 zile pe porno si gata, nu cred ce zici tu ca ii rupi capul zilnic de 5 ori fi serios

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Daca intr-adevar ai o tensiune sexuala mare zilnic iti infloreste de dimineata si o arzi pe laba 4-5 ori pe zi, in loc sa o continui pe linia asta sa ajungi ca mine, sfatul meu de om e sa mai profiti cat poti si sa mergi la curve daca vrei cat mai ai sanse acum, ca pe urma risti sa nu ti se mai scoale

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Nu am zis nicio clipă că mă masturbez de 4-5 ori pe zi. O fac de maxim 1-2 ori pe săptămână, dar o sesiune de edging la mine poate dura 4-5 ore. Cel mai mult în viața mea am făcut-o de 2 ori pe zi între 15 și 19 ani. Acum nu mai am energia necesară pentru mai mult de 2 ori pe săptămână.

| Goete a răspuns:

Si de ce te-ai lasa?
Daca tot nu ****, macar faci laba

| ania a răspuns:

Iti daruiesti sufletul si viata si trulul Mamtuitorului Hristos si il rogi sa te curateasca de acessta robie, dependenta cu sangele lui.si eu am scapat dupa 4 ani prin rugacuine si nici nu am mai simtit deloc nevoia.
Si daca te uitai la filme porno, n- o mai face mai bine citeste Noul Teslament cu rugamitea csrre Creator sa te ajute sa intelegi ce vrea sa iti vorbeasca prin Cartea Lui.E o mare eliberare sa scapi de aceea vinovatie continua si sa ai pacea constiitei.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Pai si atunci varule nu inteleg, suntem noi prea prosti, care e problema pana la urma, ramai asa pana mori si totul e bine, nu stii ce sa mai intrebi sa atingi subiectul care te doare, vai saracul de tine faci laba de 2 ori pe saptamana si nu stii cum sa nu o mai faci deloc! PA TE TIC

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Iarasi intrebarea ta e din nou una fara sens, ma gandeam ca ii rupi capul de 4-5 ori pe zi si ca nu stii cum sa o mai raresti, du-te frate ti-am zis retragete mai bine la o manastire, ca de mers la curve zici ca nu vrei, iar o sa ma arati pe mine cu degetul ca de ce nu ma duc si eu ( asta nu e problema ta pana la urma ), in fine, iar fac spam inutil pe intrebarile tale! acceptati in poola mea pana la urma soarta si nu iti mai varsa frustrarile pe site-ul asta ca nu te ajuta nimeni cu nimic

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Nu stiu ce sesiune visezi tu, prietene iti amorteste mana in poola mea dupa 4-5 minute de frecat scoola, tu vorbesti de 4-5 ore fa si o programare la un psiholog cred ca ai ceva probleme si pe la cutie, scuze daca te simti jignit dar esti in lumea ta de basme vad

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Nu gasesti niciun indrumator, specialist in psihologie sau mai stiu eu ce pe site-ul asta, sunt oamenii ca si tine care au probleme de tot felul, sexuale, de sanatate etc care isi dau cu parerea, n-are sa vina nici un utilizator de sex feminim sa iti ia tie virginitatea la 26 de ani ai tai sau sa iti faci o prietena cum viseaza unii pe aici, nimanui nu ii pasa de nimeni de aici si viceversa, sunt mentori in Romania dating coaches mortii lor care admit ca pot face dintr-un introvertit, anti social, sa aiba o prietena si eventual o familie, apeleaza la ala, cauta FARA SENS pe Youtube, sa iti mai fie o ultima incercare, poate nu stiu sunt eu paranoia, si fetele in ziua de azi te accepta urat ca poola rupt in cur de bani si fara faima, o fi cum zice idiotul ala apeleaza la el si gata, nu te mai plange pe site-ul asta ca o faci DEGEABA

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Nu mă simt jignit, nu am motive. Sufăr de anxietate, atacuri de panică, tulburare obsesiv-compulsivă și tulburare evitantă, deci am câte ceva la mansardă. Referitor la sesiunile mele de masturbare/edging, nu mă crezi, asta e. Crede-mă că mi-aș fi dorit să mint, dar chiar vinerea trecută am făcut-o 4 ore cu pauze de 1-2 minute o dată la 5 minute.

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Nu dau bani la toți șarlatanii, e ușor să faci bani din naivitatea unor băieți/bărbați disperați că nu pot avea prietenă. Îmi este doar foarte greu să accept realitatea.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Atunci, termina cu lamentarile si problemele inexistente care le afisezi pe aici, ca n-are sens ce spui cum pot sa ma las complet de masturbare dar stii fac laba de 2 ori pe saptamana, n-ai ce face cu viata ta decat sa pierzi timpul aiurea pe TPU? ce poola mea INTREBARE E ASTA

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Si ce vrei sa iti faca tie site-ul asta ca iti e tie greu fara pzd? sa iti planga de mila, ca nu inteleg, fa-ma sa pricep sunt mai prost

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Numai un om prost, sa nu zic mai rau, se repeta in idei, in intrebari, a inteles lumea odata ce te doare, nu e nevoie sa le tot amintesti in cincizeci de feluri omule GATA, AJUNGE

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Mersi pentru jigniri. Pur și simplu nu îmi pot accepta soarta.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Lasa textele astea cu mine, te deranjeaza cand spun un adevar mai nou, esti paranoia in poola mea, asta e ultima cum ma las complet de masturbare dar o fac de doua ori pe saptamana, du-te bah baiatule ia-ti o viata macar fa ceva nu mai pierde timpul inutil pe site-ul asta, macar sa te realizezi profesional sa nu traiesti in *** degeaba

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Si daca nu iti poti accepta soarta, te-ai gandit sa ii obosesti si pe altii de pe aici cu problema ta, *** arunca-te in dunare ai destule optiuni daca nu iti convine viata pe care o duci

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Am incercat sa iti dau un sfat sa apelezi la ala cu seductia ca nu se stie, vii imi zici ca oricum n-au efect sunt minciuni, apoi vii si imi zici nu pot sa imi accept soarta, tu ceva probleme la cap ai cu siguranta ti-o spun cu mana pe inima

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Cei care se simt "obosiți" de întrebările mele sunt liberi să treacă de ele, să îmi dea block, etc. Iar referitor la faza cu aruncatul în Dunăre chiar nu vreau să îți dau replica, nu mă pot coborî la asemenea nivel și nu îmi stă în fire să înjur ca la ușa cortului.

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Dar de ce nu apelezi tu la ăia cu seducția? Când dai un sfat într-o problemă de genul, se presupune că ai apelat tu înainte la așa ceva și ai avut succes. Recomanzi fără să fi încercat lucrul respectiv.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Ca eu am renuntat in poola mea la gandul de a mai avea o prietena, de mai face sex, nu inteleg ce mama dreacu legatura are viata mea in lumea ta, ori esti prost facut gramada, ce te intereseaza mah baiatule de viata mea, eu ti-am zis ce te-ar mai salva pe tine, ca vrei sau nu sa incerci e problema ta, nu te mai invinovatii tu prin mine DISTRUSULE

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Eu nu ma mai plang de chestia asta, nu imi mai pasa, tie vad ca tot iti pasa si te doare ti-am dat sfaturi ce ai putea sa mai repari, seductie la ala ori mers la curve, nu te intereseaza pe tine nici cate labe imi dau eu pe zi, nici ce fac etc, numai un om cretin fara directii in viata il intereseaza ce face vecinul de langa el, unul limitat, scuze dar nu ma pot abtine din a te jigni

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Foarte bine că ai renunțat. Și nu mă interesează viața ta chiar deloc, nu știu de unde ai dedus tu că mă interesează, poți să te plimbi și pe Lună.

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Bine, sunt un om cretin, nebun, distrus și cum mai vrei tu. Ai vreo problemă cu asta? E strict viața mea.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Vad ca tot ma aduci pe mine in discutie ca nu ma duc la curve si ca nu apelez la ala, nu e problema ta asta, am mentionat ca am renuntat la ideea de a mai avea o prietena si de a face sex, citesti in poola mea ce scriu macar sau esti ORB, foarte bine de azi inainte numai discut cu tine

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Tu de fapt cauti validare in astia de prin comentarii care sa iti intareasca si mai mult conceptiile - gen sunt urat nu pot avea o prietena - astepti ca cei din comentarii sa te aprobe un exemplu, ca asa gandeam si eu ca tine, nu mi-e rusine sa recunosc, n-are unde sa te aduca nicaieri gandirea asta, revenind la problema ta baietash numai de tine depinde daca vrei sa te mai schimbi sau nu, ATAT