| LonelyGuy a întrebat:

Cum aș putea să mă las complet de masturbare ca și persoană care nu a avut niciodată o iubită?

83 răspunsuri:
| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Dar repede îți sare muștarul. A fost o simplă replică acum câteva zile în care te-am întrebat dacă tu ai mers la curve. De la o simplă întrebare până la a mă băga în viața ta, e calea lungă.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Numai conteaza prietene, te las in lumea ta, posteaza ce te framanta in sute de variante ca oricum o faci degeaba, nu iti mai dau mesaje, o viata frumoasa sa ai, vezi sa nu iti iei viata de la faptul ca n-ai pzd

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Să îmi iau viața? Haha, sinuciderea e pentru idioți și nu, nu mai postez nimic. Doar am căutat compasiune/validare prin aceste întrebări, nimic mai mult.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Acum o faci pe smecherul cu mine vad, in fine, numai vreau sa mai discutam o viata frumoasa sa ai

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Frumos. Dacă noi băieții care suferim de lipsa fetelor, nu ne înțelegem, ce pretenții să mai am de la oamenii "normali"?

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Las-o mah omule balta, pot sa te intreb ceva direct ce anume vrei de la site-ul asta sa ti se spuna referitor la problema ta?

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Bagati odata mintile alea in cap si inceteaza cel putin sa te mai faci de ca ca t prin intrebari de genul, ca nu iti vor aduce niciun folos, sa iti versi frustrarile pe aici, ti-am zis de n ori nimeni nu da doi bani pe problemele alea ale tale de natura sexuala, e de datoria ta sa vezi unde anume ai gresit pana la varsta, a mai fost un utilizator tot la fel se plangea ca tine si cred ca erai tot tu, vezi la altii pe strada cum au reusit, am mers si au tras ani la sala sa isi faca un corp ca sa atraga si mai multe fete, au investit in haine de firma, au facut pe dr sa ii ia, au permis au masina, multe avantaje, tu daca ai stat pana la 27 de ani pe laba si nu ai facut nimic cu viata ta, vrei prietena? fiind si urat la fatau, esti NEBUN DE LEGAT, eu cel putin sunt realist cu mine si cu situatia mea

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Ce vină am eu dacă m-am născut urât? Am vrut eu să sufăr de anxietate generalizată cu atacuri de panică? Eu am trecut și prin o grămadă de bullying și umilire pe parcursul școlii și am rămas cu traume. Și nu pot spune că nu am făcut chiar nimic în viață.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

N-a zis nimeni ca ai vreo vina, o vina majora ai ca de la 18 ani ai stat ca bou si n-ai investit in tine atat vestimentar, financiar cat si sportiv aici e numai si numai vina ta, nu a nimanui, acum stai si culegi roadele scurt pe doi

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Poate au și fetele prea multe pretenții. N-am investit mai nimic că am mers pe principiul "cine te place, te place așa cum ești." Și am tot așteptat ca cineva să mă placă într-o bună zi. Și totuși pe stradă văd bărbați grași, bărbați prost îmbrăcați și săraci care au iubite și nu înțeleg de ce.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Atunci termina cu lamentarile ca o pzd de pe aici si ia lucrurile ca atare nu te-ai desteptat la timp culegi roadele cum am zis mai sus... da da sigur pai fa bah si tu ca a ei atunci, du-te la unul specializat in dating care sa iti zica ce sa faci sa ai si tu femei urat stirb in gura si slab

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Si nu e neaparat cum zici tu, cunosc baietii din liceul meu care acum sunt toti singuri ca mine urati, anumite persoane reusesc prin conexiuni sa isi faca relatii datorita si altor calitati pe care tu din ce mi-ai zis nu le ai la 27 de ani, bani, statut financiar permis etc, poate fi si noroc, eu cunosc pocaiti necasatoriti si la 35 de ani fara sa fi avut vreodata o relatie unde se intersecteaza in adunari saptamanal cu fete

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Si numai visa cu ochii deschisi, eu am vazut o fata prin pocaitii aia care a divortat de un barbat tipla si s-a aruncat in bratele lui tip rau samsar asa ca idee, nu exista fete normale cu scaun la cap nici cu batic pe cap vorba aia, tu viseaza incontinuare ca visezi bine nici nu realizezi jungla de viata in care traiesti

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Mda, eu le vedeam doar fizicul pe stradă, nu aveam de unde să știu ce personalități au/cât câștigă/cu ce se ocupă. Și poate au compensat în partea asta. Eu nu am cu ce compensa în nicio parte...

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Si atunci intrebarea mea catre tine, cand ai de gand sa te opresti cu frustrarile astea pe TPU, te ajuta in viata de zi cu zi sa te simti mai bine?

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Ti-am zis nu o sa te ajute nimeni cu nimic pe aici referitor la problema ta, asa daca eram pe direct cu tine la intrebarea ta iti ziceam sa te castrezi sau sa ti-o tai si sa o dai la caini, probabil mi-ai fi dat si o funda

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Nu, nu mă ajută. Oricum, în ultima săptămână nu am mai postat nimic. M-am apucat de jocuri video de câteva zile (hobby-ul meu din adolescență) și mai uit așa rahatul în care mă aflu.

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Am observat. Din fericire, antidepresivele mă "castrează" destul de mult și nu prea mai simt nevoi sexuale mai mult de o dată pe săptămână. Ceea ce e perfect. Și chiar nu îmi pasă dacă peste câțiva ani voi deveni impotent că și așa nu o voi folosi cu nicio fată.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Mai bine, decat sa fii nevoit sa stai tot timpul cu ea in mana ca mine, fi bucuros

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Din punctul ăsta de vedere, da. Eu dintotdeauna am avut un sex drive mai scăzut. Nici în adolescență, când nu luam antidepresive, nu depășeam 2 ori pe zi și aveam zile când nu o făceam deloc.
Acum vara au trecut n fete îmbrăcate în fustă scurtă pe lângă mine și sincer nu simțeam niciun impuls sexual. Nici nu mă prea uitam la picioarele/formele lor că simțeam indiferență.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Vezi ca se poate usor usor te poti obisnui cu ideea sa stii ca si einstein a murit virgin nu vom fi singuri

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LonelyGuy):

Oricum esti intr-o situatie fara iesire adica SUNTEM, si daca apelezi la ala de zici tu ca nu te ajuta cu nimic in relationarea cu femeile, te vor lasa 9/10 pe considerentul ca esti virgin batran, iti spun cat se poate de prieteneste esti dus total, ce comenteaza astia pe aici sunt asa de compatimire, nicio femeie din lumea asta nu s-ar incurca cu virgini peste 25 de ani daramite sa aiba si copii

| LonelyGuy explică (pentru LonelyGuy07):

Mda, ai dreptate. Sincer, dacă era ceva de capul meu, aveam sigur iubită până acum. Am ajuns la 26 de ani fără să știu ce e aia o ținere de mână sau o îmbrățișare. Normal că nicio femeie nu ar sta cu unul 25+ lipsit de experiență, căci se gândesc că sigura nu e ceva în regulă cu tine. Asta e, voi muri așa.