| anonim_4396 a întrebat:

Funda!:*imi recomnadati sa ma dezvirginez singura cu un ob sau degetul? deoarece imi este rusine ca o sa curga sange prima oara ( am 18 ani)

71 răspunsuri:
| Broadband a răspuns (pentru SarosBogdan):

Normal ca nu cred dar i-am facut jocul la fraiera

| TheDarkOfYourDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat de pupincurista poti sa fii. Ma gandesc ca nu despici in paișpe omul cu bisturiul ca sa afli ce are in minte dar dintr-o conversatie pe net nu ai cum sa deduci ca e o boala fiindca ai nevoie de limbajul trupului persoanei ca sa iti dai seama. Cati psihologi nu sunt in ziua de azi? Gasesti la tot pasul fiindca ei cred ca stiu ce gandeste omul dar nu stiu nimic. Medic anatomopatolog? E ca si cum ai analiza rahatul dupa ce ti l-a imprimat o pasare pe față sau cand iei hoiturile de pe marginea drumului si incepi sa cauti prin viermi dupa urme de roată. Meseria ei nu implica psihologia mai ales psihologia din spatele ecranului. Ai zis ca ea s-a referit la psiholog nu la psihiatru,atunci daca e psiholoaga de ce da diagnostice de medic psihiatru cel care se ocupa cu bolile mentale? A zis ca are o boala mentala fata asta,nu stiu de unde a dedus ea asta, din semnele de punctuatie pe care le-a folosit fata? Daca da, atunci sa ii dam o medalie. Exagerarea e un defect profesional al unui medic anatomopatolog? Ce vrei sa zici cu asta? Că e atat de medic incat nu se poate abtine fara sa scoata randurile din carti si sa le insire aici? Plus ca recomanda medicamente oamenilor fara ca ei sa viziteze medicul de familie pentru a primi o reteta. Iti zic, a innebunit lumea. Zi-i sa imi prescrie si mie niste acid acetilsalicilic ca nu mai pot cu oamenii astia. Inteleg ca o venerezi pe brigaela pana la limita de orgasm pupincuristic dar asa e natura unora, sa pupe curul altora. '' și eu am antipatii pentru unul altul, dar nu încep să fac scandal în public'' mai informeaza-te ce inseamna termenul ''hater'' si despre ''exprimarea libera pe net. '' Sper sa gasesti definitia cea buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkOfYourDreams):

Dacă nu sunt de acord cu tine, ci cu „tabăra adversă", e musai să fiu pupincuristă? Ce interes aș putea avea față de Brigaela?
Aici sunt de acord că s-a exagerat puțin cu „boala psihică", aș numi-o problemă emoțională.
Asta nu înseamnă că nu trebuie să consulte un psiholog care să o lămurească ce și cum.
Știu și eu că nu sunt toți buni, că mulți au ales această facultate din simpla pasiune de a da din gură, însă asta nu înseamnă că nu pot descoase mintea unui om, nu pe deplin, dar pot fi mai empatici.
La psiholog ți se pun anumite întrebări spre a conduce discuția unde se dorește, e o metodă mai amplă de abordare, specializată.
Știu ce înseamnă. Cu toate astea, a trecut printr-o facultate, printr-un rezidențial în care înveți niște lucruri (altfel nu poți profesa).
Ba dimpotrivă, am văzut că mereu insistă în a vizita un medic, ce spune ea sunt simple sfaturi orientative.
Mă tem că știu bine ce înseamnă să fii hater. E ceva mai mult decât a îți displace o persoană și de a avea o părere proastă despre ceea ce face.
Altfel nu ai fi atât de insistent.
Nu venerez pe nimeni -_-. Asta nu înseamnă că nu știu să respect munca altuia.
Exprimare liberă? Desigur. Exprimă-te liber, dar nu te aștepta să nu primești reacții! De dragul exprimării libere.

| TheDarkOfYourDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu trebuie sa ai nici un interes pentru a fi pupincurist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkOfYourDreams):

Eu știu că lingușeala este procedeul prin care lauzi pe cineva doar pentru un interes, pentru a-i intra în grații spre satisfacerea nevoilor tale sau pentru ale altora, a intra într-o anume tabără.
Pe mine mă lasă rece, nu vreau să fiu vreo celebritate aici.

| TheDarkOfYourDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

Pupincurismul e cand aperi cu orice pret imaginea cuiva. Tu nu te lingusesti fiindca ai zis ca nu ai interese deci doar pupincuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkOfYourDreams):

Probabil pentru că aș considera că merită, dar nu înseamnă că am un hobby special pentru asta. Tot site-ul o respectă, în afară de câțiva puțini (nu poți fi pe plac tuturor).

| TheDarkOfYourDreams a răspuns (pentru anonim_4396):

Cunosc destui care nu o respecta doar ca nu se afirma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheDarkOfYourDreams):

Crezi că nu știu?
Toți userii cu ceva statut pe site au o părere bună.
A ieșit userul anului în 2009, când media vârstei era ceva mai mare.

| paraziti20cm a răspuns:

DA dezvirgineazate cu un ob si o sa nasti doua OB faci profit...
nu pe bune acuma nu incerca asa ceva ..nu trebuie sa-ti fie rusine happy si prietenu tau trebuie sa inteleaga ca ee prima oara asa ca BAFTA

| AnnonnyMa a răspuns:

Mda si eu ma gandesc la treaba asta ca o sa curga sange si e naspa, dar mai bine te dezvirginezi cu un baiat decat cu degetul sau un obiect. Pana la urma sangerarea e ceva normal. Sper ca te.am ajutat. Bafta:*