| FeelingFine a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? Sunt tare curioasa happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani, acum un an p 5 iunie, in seara banchetului.
A fost suuuuupeeeerrr!

61 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

La 14 anihee hee

| unknow a răspuns:

Eu,... l-am avut la 14! big grin
s`a intamplat cu baiatul pe care il iubeam si care ma iubea in secret!hee hee
si a fost, cel mai sooooper! a fost mai complicat decat cel mai complicat! a fost magik day dreaming

| BRG a răspuns:

Am 33 de ani și aștept să găsesc adevărata fată, dar nu aici pe TPU, să nu înțelegeți greșit.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

La 6 anilaughingma ascundeam cu un coleg de la gradinita dupa banci(batausul clasei) si ne-am sarutatlaughing

| ynna93 a răspuns:

15.:d

| AdinaCrissa a răspuns:

14 ani si cateva zileblushing Poate a fost cam devreme, dar a meritat pentru ca fac acusica 15 si inca sunt cu acel baiat, vreau sa spun primul baiathee hee Trebuie sa spun sincer, ca primul sarut a fost tare ciudat. Nu stiam ce sa fac...si m-am cam opritlaughing El e cu 5 ani mai mare, deci iti dai seama ca are experienta...love strucklove strucklove struck

| AlysaAly a răspuns:

La varsta de 9 ani
fac pariu ca i-am intrecut pe toti

| annkaa a răspuns:

La 11 anihee hee

| BeBebuu a răspuns:

La 14tongue

| Uilula a răspuns:

12 ani...uh?

| Christal a răspuns:

11 ani. si nu am o amintire prea placuta.laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Nu-l pot considera sarut, a fost doar un pupic aveam in jur de 14-15 ani, adevaratul sarut a fost la 21 de ani.

| madalina188w a răspuns:

Am 12 ani si nu am avut unul.deabea astept unul.imi dai funda?

| aryana_4212 a răspuns:

Eu am avut primul sarut la 12 ani dar acel sarut a fost unul adevarat nu prostioare iar acum dupa cativa ani cu aceeas persoana care mia furt primul sarut am o fetita si ne casatorim anul ce vine.

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Sper ca'l voi avea pe la 14

Răspuns utilizator avertizat
| dayanalove12 a răspuns:

11 ani:-p

| Alice_2720 a răspuns:

Alysa,si eu pot sa zic ca la 6 ani, asa ca nu exagera

| Abcdetc a răspuns:

Sincera sa fiu, nu cred ca e importanta varsta la care ai avut primul sarut ci cum. Unii baieti. fete saruta doar sa vada cum este, asta pentru prima oara, dar nu e corect fata de cealalta persoana. Pentru ca primul sarut trebuie tinut minte toata viata, de aceea trebuie sa fie cel mai frumos cu persoana la care tii cel mai mult.happy:*

| ellizza a răspuns:

| Madu_5369 a răspuns:

Sincer 12 anithinking bine cu un baiat care credeam ca e totul pentru mine rolling on the floor:d eram mai mica nu reralizam :d. iar la 13 cu un alt baiat. care nu il placeamsad chiar deloccrying dar tot copil fara minte. si la 13 ani si vreo 6 luni cu un prieten care inca nu stiu ce simt pentru el. ma enerveaza apoi imi place apoiphbbbbt. COmplicatlaughing:*

Pup:*

| dddyyy a răspuns:

14 ani laughing

| LittleandLiars a răspuns:

Sa vezi laughing) curiosii mor repede...vezi sa nu morihappy

Nu am primit inca acel sarut... vreau sa il primiesc de la cineva special.si vreau sa il dau cuiva care chiar ma merita.cu tot cu defecte si calitati.

| Șosețică a răspuns:

Am 11 ani si inca nu am avut unul XD laughing nici prieten n'am avut, si DA nu imi i'e rusine sa spun asta... De fapt nici macar nu prea vreau prieten, sau mai stiu eu ce prostii, poate intr'un an sau doi laughing

| LoOvE a răspuns:

12 ani

| Ramona3766 a răspuns:

La 13 ani.

| Nicol_2691 a răspuns:

La 12 ani laughing
O fost frumos day dreaming!

| ea_5657 a răspuns:

La 12:Xa fost fain:X...cea mai fain varstra ii aia de 12-13 ani...pana acum:X

| Danutza_8092 a răspuns:

La 10 ani.big grin
imi dai sh mie fundita?smug
te pup:*