| Bia696 a întrebat:

Vaginul se poate mula pe orice fel de penis?
Sunt femei care nu pot face sex cu un penis de 18cm?

5 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Da, se extin sa spun asa, se muleaza la orice marime. Muschii sunt elastici
Daca poti scoate un ditamai copilul, cine sa nu poata avea un penis de 18 laughing Nu exista asa ceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii pe unde ies copiii?

| LadyOtis a răspuns:

Uita-te la video-uri cu nasteri naturale. Ala e corpul uman, atat se poate intinde vaginul. Cum sa nu fie la fel pentru un penis?

| Bia696 explică (pentru Miruna333):

Te referi ca 18 sunt ușor de găsit?

| Miruna333 a răspuns (pentru Bia696):

M-am referit cine nu poate avea unul de 18 in interior, din moment ce poti scoate un copil pe acololaughing
Poate nu in Ro sunt usor de gasit