| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Votez pe Bacemi pentru ca e o persoana deosebita. Adica mie asa mi-a dat de inteleshappy si asa zic toti cei care il cunosc, din ce au vorbit. Nu trebuie motivele mele sa le spun pe toate. Cei care l-au ales le stiu mai bine.

| anyska a răspuns:

Eu nu nominalizez pe nimeni. Nu am vazut pana acum un singur utilizator cu intrebari serioase. Adica numai intrebari serioase. Cate despre NOname nu mi se pare nimci de nominalizat la ea... e doar foarte activa si asta e tot. plus ca are multe funde
Daca se poate eu votez un minus pentru NOname laughing.

| ZuuZaaA a răspuns:

Eu una, il nominalizez pe Bacemi. S-a ocupat mereu de problemele Tpu-ului.este un baiat sensibil, care a muncit mult pe acest site.Nu stiu, pur si simplu cred ca merita sa fie utilizatorul anuluihappy.( parerea mea). acum, fiecare cu pararea lui.

| Sconcsiş a răspuns:

Desi NoName a castigat de mult, votez harciog. Simply the best!

Raspunsuri amuzante, scurte, dar la obiect, folositoare...

| AnaEindragostita a răspuns:

Stela eu as zice sa fie utilizatorul bacemi deoarece este expert printre primi al doilea e vremea sa devina nr I da raspunsuri bune
offfffff as vrea sa fiu eu crying(( dar nu sunt experttttt sper sa devina sa ne anuntati va rugam f mult

| RoxAnana a răspuns:

Bacemi sau eubig grin

| RoxAnana a răspuns:

Bacemi pentru ca:

-da raspunsuri sincere si concrete

-e un bun sfatuitor si in acelasi timp si prieten

-e pacat sa nu pretuim adevaratele valori:*

bafta bacemi:*

| Annitu a răspuns:

Annitu big grin

| Annitu a răspuns:

Annituwhistling

| Deyutza a răspuns:

Eu o sa-l nominalizez pe Cretaker...motive:
-cred ce este cel mai amuzant utilizator de pe acest site
-ii invata minte pe cei care isi bat joc si rad de altii
-si fiind un bun desenator ar putea face design-ul site-ului mai interesant si mai frumos
-si cu el ca "lider" site-ul ar fi ma vesel si mai calumea; cred ca nu s-ar mai gasi atatzea "shmecheri"
Ma rog asta e opinia mea! O zi buna!

| RainDrop a răspuns:

Onutzu! Mi se pare foarte activ si da raspunsuri utile, diplomatice, si are caracter!

| theodoraafi a răspuns:

Eu consider ca @Bacemi merita sa fie utilizatorul anului deoarece el mereu a dat sfaturi bune fara a jigni si a-si bate joc de ceilalti utilizatori. este un membru vechi al acestui sait si mereu a incercat sa ajute si majoritatea timpului liber si l-a dedicat acestui sait happy

Ms mult pentru tot, Alexhappy

| Georgii a răspuns:

NOName! M-a ajutat mult cu intrebarile mele sid a raspunsuri utile.
Votez NOName! happy

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Noname vs Bacemi, Grea intreabare e o singura diferenta intre cei 2. Bacemi le da din suflet raspunsurile iar noname din dorinta de a ajuta pe alti.Aleg Bacemi!

| Crisu_7532 a răspuns:

Il nominalizez pe Bacemi deoarece este un membru activ, ofera raspunsuri competente si nu se implica in polemici.

| OanaG a răspuns:

Bacemi, e cel mai de treaba tip happy si da sfaturi pe masura; x

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Eu consider că Legiuitoarea trebuie să fie Utilizatorul Anului 2010.
Muncește din greu! Este hărnicuță rău!

| actrita a răspuns:

Votez pentru Bacemi, este cel mai sensibil baiat, chiar daca il cunosc doar prin intermediul acestui site, este un baiat exceptional si merita sa fie userul anului, cati dintre voi nu ati fost ajutati de raspunsurile sale, sau ati trecut peste o perioada mai dificila fiind incurajati de sfaturile sale
baiatul acesta este un exemplu pentru noi toti
asadar votati bacemi

| iuandfto a răspuns:

Il nominalizez pe Bacemi pentru ca :
-Are raspunsuri foarte bune
-Sta foarte mult pe site
-Raspunsurile lui sunt facute pentru a ajuta nu pentru a primi fundita.

| JustLauren a răspuns:

Il nominalizez pe utilizatorul Bacemi

Motivele:

-el chiar vrea sa ajute oamenii, nu ca alti(uni dau raspunsuri doar pentru. fundite;

-daca stie raspunsul la o intrebare ajuta acel om cu siguranta;

-este rational si nu da doar un copy si un paste;

- nu se cearta din orice prostie;

-vorbeste decent;

Si multe altelewinking

Succes!

| Miuriel_7546 a răspuns:

De cate ori nu ne-a ajutat Legiuitoarea?

De cate ori nu ne-a dat sfaturi bune?

Chiar daca a trecut prin momente grele nu s-a oprit sa ne ajute!

Acum e momentul sa ii multumim!

Votez Legiuitoarea!

| laurentiu a răspuns:

Votez pentru NOName!

| DamnedShadow a răspuns:

Bacemi, e un utilizator vechi care da raspunsuri potrivite si inteligente atunci cand trebuie. E unul dintre cei care fac asta pentru a ajuta oamenii, nu numai pentru titlul asta.

| 20.mvf a răspuns:

@bacemi

| ladygaga a răspuns:

Il votez pe Bacemi happy pentru ca da raspunsuri folositoare mereu si are intrebari utile la profil fata de ceilalti.+ca e f. activ.

| pauladrian a răspuns:

Votez pentru ioandelasal. Este mereu obiectiv, raspunsuri inteligente si folositoare.

| Stella a răspuns:

Eu cred ca cineva care da raspunsui folositoarehappy

| Stella a răspuns:

Eu o nominalizez pe Hapciu pe mine m-a ajutat multi cred ca si pe altitongue

| cary29 a răspuns:

Buna...Eu consider ca Bacemi ar trebui sa fie userul anului. M-a ajutat ori de cate ori am avut nevoie de un sfat.Este foarte de treaba si ma pot baza oricand, la orice ora pe el.Ma asculta de fiecare data cand am nevoie.He is the best big grin

| Alex0194 a răspuns:

Bacemi... nici nu ar trebui sa mai zic de ce; daca vreti sa stiti de ce uitati-va la el la profil la raspunsuriel lui si veti vedea de ce. Pentru ca merita, da raspunsuri de folos, este simtit nu ca altii cu mistouri, nu copy paste, se implica mult si chiar a vrut si vrea sa ajute comunitatea si facerea ei mai buna