| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

NoName / Bacemi
1.Pentru ca sunt foarte activi
2.MAnifesta respect fata de toti membrii, chiar daca unii dintre ei nu merita
3.Merita din plin acest titlu

| anDa a răspuns:

NoName
-este amuzanta, este inteligenta si vorbeste cu un respect desavarsit.

| Smarandica a răspuns:

Il votez pe BAcemi pentru ca e o persoana care te ajuta la nevoie.sau cel putin incearca sa te ajute chiar daca poate nu intotdeauna reuseste! macar isi da interesulwinking

| blue_butterfly a răspuns:

Votez pe Onutzu pentru raspunsurile inteligente, concise si haioase, pentru ca este un adevarat OM. Mai sunt cativa useri asemenea dar nici unul nu intrece pe Onutzu. Onutzu e userul intelept, perseverent si rabdator. Merita sa fie utilizatorulul anului 2010!

| Laurishkutza a răspuns:

Eu as vrea sa fie NOname face lumea mai buna prin raspunsurile ei politicoase si amuzante. Nu spun ca Brigaela nu, dar a fost deja userul anului.

| Trolololol a răspuns:

Il votez pe Bacemi pentru ca da niste raspunsuri gandite si ajuta mereu.

| GyeBaek a răspuns:

NOname, merita cel mai mult dupa parerea mea.

| marius577 a răspuns:

Inafara de mine, il nominalizez pe Bacemi, pentru ca da raspunsuri utile.

| marius577 a răspuns:

O nominalizez pe @Andrєєa.Deoarece da raspunsuri corecte, amuzante si e de treaba.

| Just4FunHD a răspuns:

Da, da, NOname, utilizatorul anului. Nu trebuie decat sa arunci un ochi peste raspunsurile ei si iti dai seama de multe.
In plus e nebuna, si sta si noapte ca liliecii. Cand vrea poate sa fie si amuzanta si ironica si intelegatoare si plictisitoare. Si cate-odata te poate face sa deschizi si ochii si sa citesti si printre randuri. E corecta, da raspunsuri la subiect scrise bine din punct de vedere gramatical si are mereu pregatite raspunsuri si sfaturi. Eu ii tin pumnii!

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Eu il/o votez pe NOname deoarece m-a uimit cu raspunsurile lui/ei, acestea fiind foarte bune, ajutand foarte multe persoane!
Felicitari NOname!

| Kidutsa a răspuns:

Il propun pe Bacemi deoarece este un utilizator care isi da interesul pentru acst site si merita sa fie ales.In plus nu se implica in conflicte deschise.

| IbanezFender a răspuns:

Eu il votez pe bacemi pentru ca am primit de la el raspunsuri foarte bune si este foarte activ pe blog

| dllm. a răspuns:

@Bacemi pentru că e un băiat deosebit şi mereu a dat răspunsuri bune şi folositoare pentru toţi, plus ca e o persoana deschisa si mereu dispusa sa ajute!

| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Il votez pe Bacemi deoarece:
1. Da cele mai bune sfaturi posibile! Si este cea mai activa persoana de pe TPU!
2. E o persoana deosebita si gata sa iti sara in ajutor cu tot ce ii sta in putina pentru ca cel aflat in diferite situatii sa urmeze o cale dreapta!
3. E dispus intotdeauna sa vorbeasca cu persoanele care i-au cerut ajutorul!
4.Intotdeauna da sfaturi prin prisma experientei lui de viata!
5.Intotdeauna ipotezele lui s-au reflectat in viitor!
6.Este un om capabil sa faca fata orcarui tip de intrebare!
7.Este un om capabil sa isi asume un sfat gresit daca s-a intamplat vreodata sa greseasca![e ca si cum Dumnezeu a creat Pamantul dintr'o greseala]!
8. E genul de persoana care ii pasa de cei din jur si de tot ce se intampla chiar si cu simple cunostinte!
9. E capabil sa trensforme toate cunostintele care merita in prieteni!
10. E persoana pur si simplu potrivita sa te ajute de cate ori ai nevoie, si nu te judeca pentru ceea ce ai facut!

Sunt 10 motive, stiu sunt putine, mai sunt multe altele!
Fie ca cel mai bun sa castige![Bacemi]

| anna_8174 a răspuns:

Il votez pe Bacemi pentru. ca m-a ajutat de fiecare data, mi-a dat raspunsuri pline de...tot ce aveam nevoie, nu acel gen de raspunsuri date doar de dragul de a fi date! De aceea ii multumeschappy!

| xSoaked a răspuns:

Eu il votez pe Bacemi. El ia mereu lucrurile in serios, da raspunsuri foarte bune si nu duce lipsa de umorul inteligent.

| Codruta a răspuns:

Eu consider ca Noname ar trebui sa fie utilizatorul anului pentru ca da raspunsuri utile si inteligente

| cretudaniel99 a răspuns:

O nominalizez pe NOName pentru ca a avut raspunsuri utile si merita sa castige cel putin aceasta e parere mea poate alti au alte pareri

| cretudaniel99 a răspuns:

Scuze am gresit numele de fapt o nominalizez pe NOname

| -TattO- a răspuns:

@ Bacemi. - votul meu il primeste elhappy pentru ca are niste raspunsuri foarte bune si cu rabdarea lui.

Succes

| Andreea_8014 a răspuns:

Hei, bunahappy
Il nominalizez pe Bacemi, pentru.ca este o persoana care te ajuta mereu.nu tine cont de ora.si da sfaturi care sigur te vor ajuta. Spun din propria experienta.Bacemi este utilizatorul meu preferat.Succes Bacemi, sper ca vei fi utilizatorul anului.
Aaa.si Desigur Bacemi este foarte activ.
O seara buna!

| Buttercup30 a răspuns:

Eu sunt pentru harciog.are umor big grin

| stuffhappens a răspuns:

Il votez pe Bacemi pentru ca ne invata pe multi lectii de viata si pentru suportul pe care la aratat raspunzand la intrebari si si chair punand intrebari cu scop informativ.

| stefi9325 a răspuns:

O nominalizez pe glamour

| stefi9325 a răspuns:

O mai nominalizez pe NoName

| bianka_8563 a răspuns:

Bacemi cu siguranta.
-Da sfaturi destul de bune si nu se implica fara motiv atunci cand nu stie.
-Un baiat sensibil ceea ce rar mai vezi asa persoane ma refer la specia genului masculin.
-Pare a fii matur si a lua intrebariile cu seriozitate si da dovada de bun simt si de o cultura impresionanta.
Merita fiindca are de cewinking

| 100SweetSmile4you a răspuns:

NoName pentru ca da raspunsuri foarte utile, de folos, dar in acelasi timp si complete, cu toate detaliile necesare.
Merita! happy

Răspuns utilizator avertizat
| RaR a răspuns:

NoName este foarte activ/activa si da raspunsuri foarte folositoarea deci consider ca NoName merita sa fie utilizatorul anului