| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| pinkrulz1994 a răspuns:

Legiuitoarea... da sfaturi foarte utile:X

| NaughtyGirl a răspuns:

NOname.Nu mai trebuie sa spun de ce.Au spus cei din inaintea mea.

| MihaiMihăiuş a răspuns:

NOname pentru ca mi-a raspuns la aproape toate intrebarile si raspunsurile ei m-au ajutat. Ea este in general cea mai activa si cea mai prietenoasa.Raspunsurile ei au ajutat pe multi si niciodata nu foloseste ceva de pe internet si dimpotriva, iti spune ce crede!
Succes la toti!

| Daviiiiiid a răspuns:

Elianna merita cel mai mult happy

| PrincessConsuela a răspuns:

Nu sunt de prea mult timp pe TPU. nu cunosc lumea. nu ma bagtonguebig grin

| TheTiger a răspuns:

Deci votez NoName pentru ca este cel mai de folos utilizator

| Cathy_1290 a răspuns:

O nomilalizez pe NOname pentru ca da raspunsuri foarte utile.

| FIR a răspuns:

Onutzu, mereu m-am intrebat de ce nu este expert thinking

| alecs871 a răspuns:

Valei, ce de voturi aici... Aveti toti buletine de vot?
Hmmm, si aici ce vrea sa fie, un fel de guvern? Se da o lege si fiecare voteaza pro sau contra? Eu cred ca aleg abtinere.

| Petre a răspuns:

[Ar fi bine sa nu va mai auto-nominalizam]
Eu cred ca NOname ar trebui sa fie Userul Anului

Răspuns utilizator avertizat
| Oana4340 a răspuns:

Eu o nominalizez pe monyk sau pe NoName

| Äđĺĺ a răspuns:

Noname!

| AjutorTPU a răspuns:

O votez pe NOname deoarece este fff. activa, este si EXPERTTPUsi merita!

| DorelSudoru a răspuns:

Il aleg pe "parkour010". Zice ce are de zis. Si incearca sa ajute

| brosu a răspuns:

Pe bacemi pentru imparţialitate.

| oannabomboana a răspuns:

Eu as dori sa ma nominalizez pe mine. De ce?
Pentru ca este o dorinta propie. Sunt la inceput si am incercat sa dau tot ce e mai bun.

| Simyx a răspuns:

Eu il votez pe onutzu deoarece el m-a ajutat foarte mult la cea mai importanta intrebare a mea este foarte realist, este activ si ar merita sa fie userul anuluihappy

| BUBULINA a răspuns:

Ei il nominalizez pe FLAV.de ce? pentru ca este o persoana sincera, saritoare si modesta

| Unique a răspuns:

Pe Bacemi

| Unique a răspuns:

Pai eu as fi de acord cu utilizatorul Bacemi! Este un utilizator vechi si ajuta foarte multa lume! In plus e si expert TPUhee heeMerita!

| Danitzu a răspuns:

@Bacemi

| Danitzu a răspuns:

Il votez pe Bacemi pentru ca mereu a dat raspunsuri inteligente si folositoare

| εїз a răspuns:

Eu il votez pe Bacemi pentru că e un băiat deosebit şi mereu a dat răspunsuri bune şi folositoare pentru toţi.

| εїз a răspuns:

Păi, cine poate să fie utilizatorul anului decât eu?

Răspuns utilizator avertizat
| iubita_7611 a răspuns:

Aleg elasexygagica

| iubita_7611 a răspuns:

Si in niciun caz legiutoarea. da numai raspunsuri aiurea si e enervanta cu ironile ei si cu acel stpui Buna si Pa, pa

| Nic a răspuns:

Il propun pe Bacemi pentru toleranta de care da dovada mereu in raspunsurile sale.

| Aero a răspuns:

Bacemi, fara sa stau prea mult pe ganduri. I-am spus chiar lui pe privat de ce il nominalizez. Oricum, aruncati o privire macar 10 minute in profilul lui. Uitati-va macar la ce intrebari deosebite s-a gandit! Activitatea sa merita cel mai mult admiratia tuturor! Eu consider ca e mult mai implicat in aceasta comunitate decat orice alt utilizator. Bacemi chiar isi doreste o comunitate TPU cat mai buna!