| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

As vota NoName pentru ca ne ajuta cu lucrurie mereu mie de exemplu mi-a raspuns la 5-6 intrebari iar eu consider ca merita titlul de "Hall of fame" happy

| heise a răspuns:

Dragilor,
S-a mentionat " argumentati " asa ca macar spuneti de ce alegeti acea persoana. Ca asa orcine vine si spune ca il alege pe cutare si cutare si uite asa se poate pierde intreadevar ' utilizatorul anului '. Fiti si voi mai atenti si am observat ca multi va votati ori prietenii ori cei care v-au facut o parare mai buna, gresit. Asa orcine poate sa devina ' utilizatorul anului ' doar pentru ca unuia sau mai multora li s-a parut ca cutare si cutare sunt de gasca.
Eu ma ' votez ' pe mine. Si nu e doar asa.
Nu cunosc multi utilizatori dar doar o persoana doua mi-au facut o parare okay despre ei. Ceilanti... sus si in jos ' fundita, fundita '. Intelegi si voi, dragiilor, ca e doar o fundita unde va puteti sterge si la ( sa nu spun unde ) ca nu va va fi de ajutor. Voi trebuie sa dati sfaturi ca sa ii ajutati pe altii nu sa primiti o biata fundita de ce culoare o mai fi ( nu m-am uitat sa vad ce culoare are ).
Am vazut ca trebuie sa ai 50 de raspunsuri doar ca eu nu sunt sigur daca am atatea. Pentru ca mi-am uitat parola si id-ul si acum cateva zile mi le-am amintit ( adica ieri, mai bine spus ) si am incercat sa fiu activ cat am putut. Eu ma votez pe mine pentru ca nu dau la toata lumea raspunsuri fara sa ma iformez. Daca e un domeniu la care eu ma pricep cat de cat atunci incerc sa dau un raspuns cat de cat bun.
Sunt calm, iar daca ai ceva cu mine orcand se poate rezolva ori cu injuraturi ori printr-o coverastie calma, lejera despre nemultumiriile sau altceva.
Sunt si dur dar pot sa imi ofer cam 50% la suta din timp pentru a da sfaturi si a le asculta. Cum e cu scoala, tezele, alte nimicuri, multi sunt ocupati, iar eu nu fac exceptie.
Mai sunt lucruri de zis dar acum chiar nu mai am nici un chef sa imi irosesc cheful pe care nu il am.

ps. imi dedic 50% mai mult sau mai putin unui lucru care chiar imi place sau imi face placere.

| Fluture a răspuns:

No name.
pentru ca fiecare raspuns... e dat din suflet, adica se vede ca... ea/el chiar se pune in pielea celui pe care doreste sa il ajute.happy

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

April.
Motivele:
-Acordă niște răspunsuri cu o gramatică foarte corectă din punctul meu de vedere
-Răspunsurile sunt foarte bine gândite.
-Dă niște sfaturi foarte folositoare
-Are un mare bun simț
-Stabilă, cu picioarele pe pământ
-Se străduiește să dea răspunsuri cât mai complexe
-Nu utilizează un comportament obscen
Se vede acest lucru din răspunsurile dumneaei(se vede că are mai mult de 18 ani)eu nu am cunoscut-o dar dânsa îmi este un exemplu.

| ????? a răspuns:

NoName scurt fara motiv

| ????? a răspuns:

As vrea ca NoName pur si simplu raspunde destul de bine la intrebari.

| KimK a răspuns:

@smilerz19 si eu cred la fel. NoName e foarte priceputa si sa raspunsuri bune. la toate intrebarile mele a raspuns happy e activa

| KimK a răspuns:

Va mai zic iar si iar NOname ar trebui sa castige!
1. este activa pe site.
2. este expert TPU
3. nu foloseste tactica "copy", "paste" de pe google;-)
4. El/ea este foarte creativ/a.

deci...NOname!

Răspuns utilizator avertizat
| Radu13Radu_6037 a răspuns:

NoName

| Digital112 a răspuns:

Eu ma aleg pe mine (respect pentru mine )

| Digital112 a răspuns:

EA eluveitie pentru ca imi place poza de la profilu ei

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Cre ca sunt buna de userul anuluihappy Dau sfaturi bune si cred ca ajuta persoanele respective chiar daca la unele nu am fundita, poate raspunsul castigator este foarte bun si poate aceea persoana i-a si putin din sfatul meu!
UN MINUNAT CADOU DE CRACIUN AS DORII!
MULTUMESC ANTICIPAT!happy
pa, pa

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

M-am razgandir!
Userul anului vreau sa fie Nicoleta!
Este perfecta pentru userul anului!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai.In ultima vreme Nicoleta mi-a atras atentia in mod special.Consider ca Nicoleta ar trebui sa fie UtilizatorulAnului, deoarece chiar ajuta persoanele respective.Este foarte ...Nu stiu cum sa zic!
O nominalizez pe Nicoleta! E cea mai tare!

| LittleandLiars a răspuns:

NOname :
-este foarte activa;
-intr-un scurt timp sa facut placuta pe acest site big grin;
-multi iau dus dorul si se intrebau unde este cand a lipsit cele doua luni dar sa revansat;
-a fost felicitata de multi utilizatori cand a castigat titlul de Expert TPU;
-rapsunurile sunt clare cu inteles;
-ajuta oamneii de pe 15 Aprilie 2010 dar deja este Expert TPU;
-mi se pare o fata foarte draguta/baiat desi nu cred oh go on;
-calitatile ei sunt nenumarate :
-buna;
-amuzanta;
- de treaba;
-serioasa cand vine vorba de seriozitate;
-nu a intrat in nici un conflict;
-prietenoasa;
-sincera;
-mi se pare cea mai buna pentru acest titlu si nu cred ca a incepu un tanc si au zis toti NOname oh go on au zis pentru ca asa au crezut ei asa au simtit ei

Desi Bacemi, Legiuitoarea, Eliana si ei merita dar NOname cred ca ar fi cea mai buna.

Sa castige cel/cea mai bun/buna big grin

| Stefania a răspuns:

Eu consider ca Utilizatorul Anului 2010 pentru TPU.ro sa fie NOname! De ce? Pentru ca mereu stie sa dea sfatuiri bune, folositoare, este langa persoanele cu probleme are un suflet foarte mare. Ea merit intr-adevar acest cadou!

| Ionutz a răspuns:

Eu cred ca utilizotorul anului este NoName, ea/el a dat multe raspunsuri anul acesta si majoritarea au fost si sunt de folos tuturor.Multumesc

| xPinkSunShine a răspuns:

Eu zic ca NoName a fost foarte activa, da sfaturi foarte utile care ne ajuta.(tocmai acesta este rolul site`ului nu? sa ne ajutam unii pe altii, sa dam sfaturi utile)
Deci dupa cum v-am mai spus Votez cu " NoName "

| Frau a răspuns:

NoNamebig grin

| kUuKii a răspuns:

Cred ca NoName ar trebui sa fiehappy
Da raspunssuri foarte bunehappy

Parerea mea:*

| ღmirunikaღ a răspuns:

Noname am observat ca are foarte mul succes eu cred cai fata dupa poza ori cum o votez ca da sfaturi utile nu le ia dupa google ca asa or cine poate cauta pe google

| ღmirunikaღ a răspuns:

Stela tu ai facut site-ul asta sa stii ca te apreciez f mult iti multumesc ca ai creat asfel de site pe noi ultirizatori TPU neai ajutat sa gasim raspunsurile inrebarilor noastre e minunat site-ul felicitari dc nu faci si o reclama la tv sa afle mai multa lume despre acest site cunosc lume care nu a a aflase inainte sa le spun eu de TPU mult succes cu acest site

| All3 a răspuns:

NoName, da raspunsuri folositoare si detaliate si nu insulta alti useri big grin NoName is The best!

| Name2 a răspuns:

Utilizatorul anului ar trebui sa fie NOName pentru ca:
1. da raspunsuri utile, amuzante si inteligente
2.formuleaza raspunsurile elaborate
3.nu da copy paste
4. faptul ca este expert TPU arata ca este foarte activa(numai daca va uitati la ea pe profil si vedeti cate medalii, raspunsuri si intrebari are va inchinati)
5.are un simt al umorului bine dezvoltat
6.nu se leaga de nimeni
7.este linistita si de gasca
8.nu are nici un vot nefolositor sau stupid spre deosebire de mine
9.are o exprimare foarte corecta
10. cred ca o cunoaste toata lumea de pe site

P. S Mai sunt multe lucruri bune spuse desprea ea dar as scrie prea multe pagini. Votez cu NOName

| FulgerMQ a răspuns:

NOname am vaz ca e activ, da raspunsuri bune!

| gucy a răspuns:

NOname nu stiu dar poate obtine first place plus de asta a fost si este activa si a ajutat pe multi!

| Butterfly9 a răspuns:

NOname merita sa fie! Va rog frumos, sa fie ea! O votez pe NOname!