| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| JustMelavJustMe a răspuns:

O propun pe N0name deoarece rapunsurile sale sunt la obiect. Cred ca este cea mai potrivita.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

O votez pe Noname! de ce? fiindca imi place poza ei de user, pentru ca da raspuns fol.

-sincer-

| Bianka a răspuns:

NOname.este activa si da raspunsuri folositoare:d

| Woofy a răspuns:

NOname.chiar meritahappy

| DouaPuncteD a răspuns:

Brigaela logicstraight face

| ExtraSakadat a răspuns:

NoNAME!
Ea da raspunsuri amuzante si inteligente!
Este de treabawinking!

| BLURREDLINES a răspuns:

Utilizatorul Anului 2010 vreau sa fie NOnamewinking

| BLURREDLINES a răspuns:

Cand se anunta castigatorul straight face?

| nuamnuvreau a răspuns:

NoName, deoarece da raspunsuri logice, folositoare, este mai tot timpul pe TPU, este la locul sau si pentru ca nu raspunde doar pentru fundite, ci pentru a ajutahappy!

| Deddu a răspuns:

@ NoName
de ce? pentru ca da raspunsuri folositoare mereu, are un bun simt de apreciat, multumeste resplatirea raspunsurilor castigatoare, nu stiu ce sa mai zic.in principiu ar fi multehappy
nu am nimic rau de zis la adresa eihappy e potrivita pentru acest "loc"
deci. draga noastra @NoNamehappy. ar mai fii si altii care sunt de asemenea utilizatori de respectat pentru ceea ce fac happy

| unknown3243 a răspuns:

Eu zic ca NOname.

| unknown3243 a răspuns:

Eu zic ca NOname ca e destul de activa.

| girl95 a răspuns:

Bacemi cu siguranta!:*

| GeorgianaDragus a răspuns:

Pe nOname:X

| schlau a răspuns:

@Nicotine nesimtita mai esti. Te propui singura? La cate funde ai( 16laughing) nu vrei si o statuie. Uita-te la profilul lui NONAME sa vezi cate funed are.si app Noname sa castige.

| Andreea_1209 a răspuns:

NoName

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Nu e nimeni pentru Pytbuuulsmug:devil)?

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Bine fie.aleg pe N0Name

| mispis a răspuns:

Pe NoName pentru ca da raspunsuri folositoare, amuzante si mi se pare si de treaba. Sper sa iasa ea:*.

| Riyukii a răspuns:

NOName.
PT. ca in ultima perioada a fost foarte activ, si intr`adevar. a dat raspunsuri necesare.

| Chrystyne a răspuns:

Eu cred ca "NOName" ar trebui sa fie Utilizatorul Anului 2010 pentru ca pur si simplu ajuta oamenii, da intotdeauna sfaturi bune, nu a fost niciodata implicata in niciun conflict si pur si simplu merita!

| MoonShadowxB a răspuns:

NoName. Motivele n-are rost sa le mai spun si eu, le-au mentionat altii inaintea mea.

| FlaviuZz a răspuns:

Votez NoName
Tot ce s-a spus despre el in acest "topic" este adevarat!
nu m-a ajutat personal dar am vazut multe din raspunsurile lui si chiar "PUNE SUFLET"
Bafta!

| Babbe a răspuns:

NOName spun si eu

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

NoName

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

NoName, este un utilizator care raspunde la intrebari, are un foarte mare bun simt... etcetera...

| aylyn_2380 a răspuns:

Eu il/o nominalizez pe NONname deoarece imi place cum gandeste.big grin

| AlexandruJohnson a răspuns:

Votul meu merge la NOname dar şi Brigaela e o fire excelentă, felicitări.

| BlueSummer a răspuns:

Eu cred ca NOName ar trebui sa fie utilizatorul anului. Mi se pare ca a dat si da raspunsuri coerente, care chiar ajuta. Nu s-a implicat in nici un conflict si chiar merita sa fie utilizatorul anului.

| CristianCristian322 a răspuns:

NoName pentru ca da raspunsuri utile si este foarte de treaba