| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| deliutza_7233 a răspuns:

Vreau sa castige deliutza... e cea mai tare adica eu... va rog ar fi cel mai frumos cadou de craciun e inspirata si nu isi bate joc de ceilalti ci chiar ii ajuta

| USERname_1596 a răspuns:

Eu consider ca NoName a fost foarte ACTIV si a dat multe raspunsuri extrem de folositoare, deci votez NoName

| Dance_1650 a răspuns:

NOName merita acest statut deoarece raspunsuriile ei au fost foarte utile si este foarte activa pe site...deci cu siguranta merita asta:X

| CRISTINA_5101 a răspuns:

Noname. oricum sper sa nu alegi pe cineva care sa zica : "Pe mine ar trebui sa ma alegeti!"

| Paty_1222 a răspuns:

Eu cred ca NOName pentru ca mereu da raspunsuri folositoare

| adalove25 a răspuns:

NoName

| Ilovemyboy a răspuns:

NOnamehappy

| Ilovemyboy a răspuns:

As vrea ca castigatorul sa fie NOname deoarece, ajuta foarte multe persoane, inclusiv si pe mine m-a ajutat si ii sunt recunocatoarehappy, este foarte serios(a) in legatura cu raspunsurile, intrebarile si doreste sa ajute cat mai multe persoane, da sfaturi utilehappy... votez NOname sper sa castigehappyhappyhappy

| TheLadyWasTaken a răspuns:

Eu votez pe NOname

| TheLadyWasTaken a răspuns:

NOname

| xXandreyXx a răspuns:

Eu vreau sa-l(sau sa o) votez pe NOname... deoarece da niste raspunsuri utile si in acelasi timp si amuzante BFT NONAME SUNTEM ALATURI DE TINE X:X:

| Miяu a răspuns:

NOname ajuta foarte mult userii, este foarte activa. MERITA

| Mariinaa a răspuns:

Eu votez pentru NoName!
Deoarece are mereu un sfat pentru noi, si nu are conflicte cu ceilalti utilizatori!
Este un om care merita stima!
Deci votez din tot sufletul!
NoNamehappy

| Lαααα a răspuns:

Paul27! De ce? Pentru ca are niste raspunsuri extraordinarelaughing

| Eff a răspuns:

Cretaker tongue
ha ha

| A_7901 a răspuns:

KryssyCullen. Are multe raspunsuri castigtoare si m-a ajutat cu raspunsuri competente si documentate.

| larya234 a răspuns:

NOName da sfaturi utile il nominalizez pe el

| larya234 a răspuns:

NOName

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_2426 a răspuns:

. madutzu. ๑•ิ.•ั๑ mi-a atras atentia in ultima vreme cu raspunsurile si activitate sa pe TPU!

| Dove a răspuns:

NoName da cele mai bune raspunsuri.

| F_5241 a răspuns:

Consider ca NOname ar trebui sa fie utilizatorul anului pentru ca este inteligenta si da raspunsuri folositoare, niciodata rautacioase happy.

| OfficialFallingStar a răspuns:

Buna!
Mai are rost sa votam? Deja stim ca NOname a fost de cele mai multe ori nominalizata, deci propun ca sa spunem StopVot!

| HoneyBii a răspuns:

Cu siguranta NoName meritahappy
deoarece ea da intotdeauna raspunsuri bune.si nu degeaba este si Expert TPUhappy

| HoneyBii a răspuns:

Scuze era NOname rolling eyes m.am incurcatlaughing

| YoYoUtZa a răspuns:

NoName cu siguranta, da raspunsuri foarte bune, si este serios/serioasa cand este vorba de ceva grav happy

| emilenescu a răspuns:

NOName

| emir a răspuns:

Brigaela

| Pralină a răspuns:

Pe NOName.Si de ce sa mai argumentez? E clar ca ea meritabig grin.

| DeNyyy a răspuns:

As prefera-o pe NoName.pentru ca in ultima vreme chiar mi-a atras atentia pe site si ajuta foarte multi utilizatori dand rapunsuri folositoare si inteligente.pe cand sa fiu sincera.pe Brigalela nu prea am vazut-o pe site...deci o nominalizez pe NoName.happy