| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| noooname a răspuns:

Eu votez NOname.
Mi se pare cea mai de treaba persona de pe TPU.
Da raspunsuri folositoare si amuzante.

Merita acest premiu.

SUCCES ''NOname''.

| Catecrs a răspuns:

NoName este ce cu raspunsuri motivate s scrise corect ea trebuie.

| Catecrs a răspuns:

NoName ea merita totul

| r4uL a răspuns:

Eu consider ca NOname ar trebui sa fie utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro deoarece este o persoana ce mi-a atras atentia in ultima veme. A raspuns la multe dintre intrebarile de pe TPU.ro si este foarte activa. VOTEZ NOname!

| r4uL a răspuns:

Cu siguranta NOname este persoana potrivita pentru acest lucru pentru ca m-a ajuta mereu. Votez NOname!

| Adoniaa a răspuns:

NOname
raspunsurile ei sunt de mare ajutor

| Raresik a răspuns:

NOname; x

| Raresik a răspuns:

NOname. este cea mai buna love struck

| andyanimefan64 a răspuns:

Noname

| andyanimefan64 a răspuns:

O nominalizez pe NoName deoarece:
-nu am vazut raspunsuri asa de explicite la nimeni pana acum, si nici la fel de detaliate sau lungi
-este foarte dedicata fiecarui raspuns
-nu doar raspunde la intrebari ci si ridica moralul in diferite cazuri.
Asadar NoName e nominalizarea mea.

| zSanta a răspuns:

Votul meu se duce la -> NOName

| zSanta a răspuns:

Votez NOname, motivul meu este ca da niste raspunsuri foarte folositoare. si are multa activitate

Salutare.

| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

NOName

| stefyeli a răspuns:

No name

| stefyeli a răspuns:

Noname, ppt ca ne ajuta foarte mult! ne da sfaturi bune, ne ajuta, ne raspunde la intamplari ca drag! succes Noname

| andyy_5855 a răspuns:

Eu o votez pe NOName deoarece a dat foarte multe raspunsuri utile ajutand foarte multi useri.Am vazut ca multi dau raspunsuri pentru funda dar NOName nu este asa. ea vrea sa ajute cu adevarat.

| Sab is my name,dude! a răspuns:

Cu siguranta, NOname \dancing

| DeeaPunk a răspuns:

Il/o votez pe NOname. Da raspunsuri foarte folositoare.

| PrintiCristina a răspuns:

Si eu consider ca NOName ar trebui sa fie userul anului, deoarece toate raspunsurile pe care le-a dat au fost intr-un fel sau altul folositoare, si pentru cei care au pus intrebarile si pentru cei care le-au citit.

| Ionela_7274 a răspuns:

NOname - da niste raspunsuri folositoare

| Buterflydana a răspuns:

Eu cred ca cea care merita este NOnamebig grinbig grin

| Buterflydana a răspuns:

NOname deoarece mi se pare o persoana de treaba, intelegatoare, cumsecade

| Astaeparereamea a răspuns:

De ce nu Ursulika? waiting

| mihaela0205 a răspuns:

Eu...Normal... stiu ca nu o sa fiu dar totusi incerc big grin

| Ecou a răspuns:

Shadowhek

| Alëxąndŕą a răspuns:

Eu cred ca multi dintre noi am merita, dar cred ca NOname si Legutoarea ar merita voi ce ziceti?

Răspuns utilizator avertizat
| Pedala a răspuns:

Consider ca "Pedala" ar trebui sa primeasca titlul de utilizatorul anului, datorita activitatii sale de o valoare inestimabila in cadrul sectiunii Dragoste si sex.

Iti multumim, Pedala, pentru raspunsuri cretine la intrebari cretine!

| aLaLa a răspuns:

Eu consider ca Onutzu ar trebui sa fie utilizatorul anului. E foarte activa si da sfaturi bune. Apreciez la ea ca are un simt al umorului bine dezvoltat (in mod bun).

| andreeadragutza22 a răspuns:

NoName foarte activ