| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

MileyCyrus are 67 raspunsuri, 8 castigatoare si 18 intrebari.

| a răspuns:

Eu îl nominalizez pe Noname.

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

N0name

Succes!

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

O votez pe N0name pentru ca :
1.Chiar se implica in raspunsurile pe care le da;
2.Incearca sa raspunda (si reuseste) cat mai bine si sa-i ajute cat mai mult pe utilizatorii TPU;
3.Este activa!

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

NOname aleg pentru ca da raspunsuri folositoare si ajuta majoritatea oamenilor.

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

NOname, dar nah si eu as putea laughing

| VvladCobianu a răspuns:

Brigaela

| VvladCobianu a răspuns:

Daca ma gandesc mai bine NOName

| Sn00pY a răspuns:

NoName, nu am cuvinte e perfect(a).

| micutzagirl a răspuns:

Brigaela, evident happy M-a ajutat de fiecare data happy

| TeO_3022 a răspuns:

Keytao sau NOname

| TeO_3022 a răspuns:

Cred ca NOname ar trebui sa fie utilizatorul anului 2010 pentru ca ma ajuta cu raspunsuri bune si e amuzanta, inteleapta, activa(asta dovedind ca e expert TPU)si ne-a dovedit asta bafta! PS:poate si keytao fiind ca el ma ajutat foarte mult

| Seвi a răspuns:

Desigur NoName, pentru ca da foarte multe sfaturi utile si raspunsuri bune, si din propria experienta big grin un sfat de-al ei m-a ajutat ff mult

Votez NoName

| Tr3iii a răspuns:

NOName este cel mai tare big grin

| Tr3iii a răspuns:

NOname logic...bine inteles ea e cea mai tare big grinbig grinbig grinbig grin

| CDelia a răspuns:

NOName pentru tot ce a facut, pentru bun simt si pentru prietenia de care da dovada.

| kairy65 a răspuns:

Votez pentru NoName deoarece este o persoana care isi da interesul pentru site si ne ajuta sa facem o comunitate mai buna.Nu este genul copy-paste de pe google

| western a răspuns:

Il votez pe NOname, in ultima vreme s-a dedicat foarte mult TPU, ajutandu-ne cu sfaturi utile.

| Iasmi99 a răspuns:

NoName pentru ca:

Are un mare bun simţ
da cele mai bune raspunsuri

| Iasmi99 a răspuns:

La multi ani TPU!

| andrutza_2871 a răspuns:

Eu zic NOName

| StiCS a răspuns:

NOName

| BETTY_3018 a răspuns:

Noname

| BETTY_3018 a răspuns:

N0name da cele mai bune raspunsuri

| Avril_2123 a răspuns:

Parerea mea esta ca NOname ar trebui sa fie utilizatorul anului deoarece am vazut ca multe din raspunsurile ei/lui au fost foarte folositoare si m-au ajutat in multe lucturihappy.

| justmegirl a răspuns:

Noname e cel mai bunhappy

| andreea95 a răspuns:

Noname pentru ca:

_este foarte prietenoasa

_da rasp. inteligente

Etc...

| andreea95 a răspuns:

NoName! mai este cazul sa dau motive? cred ca nu...

| GeOrGyGyO a răspuns:

O nominalizez pe NOname dar cred ca si I like de Real Shit ar fi dar avand in vedere vechimea o aleg pe NOname:X:X:X:X::X:X:X

| GeOrGyGyO a răspuns:

Eu tot pe NOname o votez deoarece este un EXPERT TPU si este chiar detrebaSUCCES! 1