| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Dragos_9559 a răspuns:

Brigaella

| AndreeA9120 a răspuns:

Ursulika deoare ea stie sa imbine placutul cu utilul.

| SweetAngel2012 a răspuns:

NoName nici nu mai trebuie sa argumentez

| SweetAngel2012 a răspuns:

NoName a ajutat foarte multi oameni si a fost foarte activ(a), foloseste un voc frumos deci eu votez NoName

| DariusXD a răspuns:

Noname

| DariusXD a răspuns:

Eu votez pe NOname pentru ca ii ajuta pe toti da raspunsuri bune si este foarte amabil/a.

| raluka_8394 a răspuns:

NoName

| raluka_8394 a răspuns:

NOName

| Orton35 a răspuns:

Eu consider ca april ar trebui sa fie utilizatorul anului pentru ca daca pui o intrebare da raspunsuri corecte si ajuta foarte multa lume.

| beautilfullife a răspuns:

As dori ca Onutzu sa fie utilizatorul anului 2010. Pur si simplu il ador pe acest user, pentru felul in care raspunde intrebarilor celor mai diverse.

| CaLmAnT a răspuns:

Pai:

Eu as avea doi utilizatori care votez pentru ei! ei sunt NOname si brigaela deoarece:

1.mereu dau raspunsuri utile
2.sunt ff intelepte si vor sa ajute oamenii deoarece stau pana noaptea sa dea raspunsuri
3.Nu folosesc expresile va fi bine si atat ci le spun oamenilor ceva practic care se poate pune in aplicatie
4.Nu injura
5.Nu intra in conflicte!

O nominalizez pe NOname deoarece este amuzanta si tot timpul plina de energie
Aproape la orice intrebare ma ajuta si are nitje raspunsuri amuzante si in acelasi timp FOLOSITOARE
Imi place mult de ea pentru ca e isteata, inteleapta si intodeauna sta pana noaptea ca sa ajute alti oameni sa-si rezolve problemele
Imi e draga deoarece nu se da in vant dupa funditse si in niciun dar absolut in niciun raspuns nu a cerut vreo funda isa a primit-o
Toate intrebarile ei au logica si nu pune intrebari deaiurea cum pun alti!

O mai nomilanizez pe Brigaela deoarece imi place ca atatea fete isi inselala prietenele sau fac altceva insa ea are rabdare si explica usor fara nervi
Se ocupa ff mult de santatea oamenilor ma ajutat ff mult si pe mine aveam o problema personala raspunsul ei a fost foarte bun iar asta e putin spus
La fel ca NOname nu se da in vant dupa funditse si niciodata nu le cere
Imi place si de ea mult! Cred ca ar trebui sa se faca doctor!

Eu una cred ca toti cei care au ajutat oameni, au dat raspunsuri folositoare fara a cere ceva in shimb ar merita sa fie useri al anului, dar din pacate nu se poate!

In schimb vreau sa le spun celor avertizati ca nu ar trebui sa incerce sa se nominalizeze deoarece ceva rau au facut! Au injurat, au intrat in conflicte, si-au facut temele pe site iar aceia nu merita sa fie Useri Anului2010!

Si cam asta e parerea mea LA MULTI ANI TPU! multa santate si numai bine

| rockelle75 a răspuns:

Votez rockelle75.
Ar fi un cadou minunat de craciun! big grin
Si dau raspunsuri utile!
Va rog!
Ar fi minunat!
Deci votez rockelle75.

| dudu13 a răspuns:

Eu a trebui sa fiu utilizatorul anului 2010.Si iata acum motivatia mea : Nu am mult timp de cand am intrat pe site sa ajut comunitatea, dar am dat aproape 200 de raspunsuri din care 20 au fost castigatoare.Am ajutat destul de multa lume pe aici, zic eu, deci as fi un candidat bun.Bafta!

| Angelique a răspuns:

NOname:ea da cele mai bune raspunsuriwinking

| GoguStrigoi a răspuns:

O sa fie NOName

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Parerea mea...Georgiki
happy

| AndrogynBeauty a răspuns:

După părerea mea, NOname este indicată pentru acest titlu. Îmi place că este foarte implicată, îmi place faptul că îşi menţine părerile şi totuşi este flexibilă în a accepta şi alte păreri. Răspunsurile ei, din ce-am observat eu, sunt bine balansate, echilibrate. Mulţumesc.

| adydassler a răspuns:

NOname sau bacemi! dau mereu raspunsri bunewinking
si apropo cei 2 pe cine nominalizeaza?

| Miuriel a răspuns:

Brigaela da cele mai bune raspunsuriwinking ea merita:*

| white2 a răspuns:

NOname - activa, inteligenta, misterioasa!

| Delire a răspuns:

Buna! eu votez NOname
-nu da raspunsuri la misto
-pune suflet in fiecare intrebare
-raspunde sincer
-spune ce crede, nu ce i'ar placea celuilalt sa auda
-stie sa vorbeasca, sa se exprime
SI E O PERSOANA MINUNATA! o zi placuta

| CossMii a răspuns:

O nominalizez pe NoName pentru ca da raspunsuri utile si raspunde cat poate mai bine

| andreyusnice a răspuns:

Bacemi, dar si No Name.Cred ca s-au spus multe despre No Name. Dar nu foarte multe despre Bacemi. kongeriket a spus destule despre el si sunt 100% de parere cu ea/el.Imi place ca spune lucrurilor pe nume si ca citeste cu mare atentie.

| TeenageGirl a răspuns:

Eu pentru ca vreau sa fiu si pentru ca chiar imi doresc asta dar toti sa faca cum vor ei ma voi stradui mai tare la anul si voi da raspunsuri bune voi fi sociabila s voi aferi funditewinking

| CrazySunshine a răspuns:

Legiuitoarea

| candydream a răspuns:

Eu zic Ursulica pentru ca are raspunsuri inteligente si folositoare dar in acelasi timp amuzante.

| alwaysStyles a răspuns:

NO name

| BYBY a răspuns:

NoName mi se pare o persoana de treaba, se implica in multe intrebari, si da raspunsuri de folos.Cu toate ca mi-ar fi placut sa fiu eu... dar am sa incerchappy:X. oricum cine e pentru mine macar e cu moralul. Dna Stela, admiratia mea:X

| timioros a răspuns:

Eu cred ca NOName, pentru ca este o fata buna la suflet care da raspunsuri inteligente si frumoase.

| BeibiiX a răspuns:

NoName pentru. ca are raspunsuri foarte bune.batting eyelashes