| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| JustBelive a răspuns:

Pe NoName! Este o prietena buna si nu fol. tehnica copy-paste! MS

| marycris a răspuns:

NOName...no comment

| ExTaZy_7517 a răspuns:

NoName pe departe, nu cred ca mai avea rost sa faceti sondaj se vede ca NoName e prea imba :X

| Dexter_8386 a răspuns:

Eu consider ca NOName este capabila sa fie utilizatorul anului, deoarece ea da cele mai bune raspunsuri. Sunt multe cuvinte de lauda pentru NOName. Pa pa

| sMotionless a răspuns:

Eu il nominalezez peNOName___deoarece da cele mai bune raspunsuri si e foarte politicos.Si se implica in de asemenea aproape in toate problemele TPU.

| nobodyknowsme a răspuns:

Eu cred ca creatker el a atras multi noi utilizatori spre site pentru ca aceea banda desenata intr-un fel nea aratat cum e Tpu.ro

| thegirl12 a răspuns:

Noname merita sa fie aleasa pentru ca este activa si cum au spus si coelgi mei de site o gasesti si la 3 noaptea

| Brook a răspuns:

@Ady00pk cred ca ai dreptatehappy chiar meriti sa fii utilizatorul anului.Am vazut ca esti destul de activ si raspunsurile tale sunt unice.

| EvangelineDS a răspuns:

Yoana adica eu

| AndaWest a răspuns:

De ce neaparat cei care sunt deja experti trebuie sa fie nominalizatithinking eu il votez pe ben.batting eyelashese unul dintre cei mai simpatici utlizatori

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Eu votez Brigaela deoarece el/ea este mereu activ(a), are multe raspunsuri, dar si intrebari, stie sa raspunda foarte bine(nu scrie chestii de genu:sal, cf, bine etc.), el/ea stie cum e sa fii Utilizatorul Anului.

| Ingerash a răspuns:

Czyupy

| Kanpeki a răspuns:

Ma autonominalizez laughing Motivul : none

| Armyanka a răspuns:

Pe mine!happy Ehh glumeam nici eu nu știu pe cine sa aleghappy

| hSh3ad a răspuns:

NOname, deoarece a fost activ, si a dat raspunsuri folositoare!
Deci, NOname!

| zuzu a răspuns:

Eu nominalizez pe NoName.
deoarece da raspunsuri clare, folositoare
nu critica cand cineva are o probleza.
si chiar merita astAbig grin
deci.
categoric NOName; x

| ZoZoHeart a răspuns:

Eu o nominalizez pe NOName, deoarece a dat raspunsuri folositoare si nu in bataie de joc. Consider ca ar fi demna sa fie Utilizatorul Anului 2010!

| Merilynne a răspuns:

O nominalizez pe mumoasa deoarece stie sa dea sfaturi si cum sa ajute oamenii.

| usy313 a răspuns:

NOname ar trebui sa fie Userul anului, pentru ca toate raspunsurile care le-a dat au fost folositoare, da sfaturi si este foarte activ(a). Votez NOname

| matadoru a răspuns:

Cred ca NOName merita sa fie utilizatorul anului. A fost activa si a dat mereu raspunsuri utile care au fost de mare ajutor. Dupa ea ar fi onutzu si bacemi.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

NOname...toate raspunsurile pe acre le-a dat au fost de mare ajutor, el a ajutat cel mai mult persoanele de pe TPU(fara suparare)big grin

| BoGhDaN a răspuns:

Eu il nominalizez pe NoName nu a raspuns la intrebarile mela dar la intrebarile la care am vrut sa raspuns eu el deja avea fundita

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

NOname deoarece da raspunsuri inteligente si chiar ajuta oamenii cu raspunsurile date de ea

| LavsKitty a răspuns:

Leguitoarea da cele mai rapide si utile raspunsuri!
Merita!

| xGyAx a răspuns:

Eu cred ca Ourano ar trebui! Sau eu chiar ar fi un cadou minunat de Craciun...sau de ziua mea care e in 18. 12 succes

| CriCri a răspuns:

Eu o votez pe NOName.Au spus si ceilalti utilizatori care au votat-o motivele lor.Sunt de acord cu ei si nu cred ca are rost sa mai spun si eutongue

| VIPER a răspuns:

Eu desigur. uitati-va la profilul meu.sunt un om foarte de treaba.am raspuns cand am putut si din ce am stiut(sau cat am putut). daca e altcineva treaba voastra. oricum, motto-ul meu este:ajuta-i pe ceilalti si vei fi si u ajutat

| RoRoxana a răspuns:

Eu o aleg pe NOName!
Este o dulcica si ajuta pe toata lumea:*!

| KhloeAfterDark a răspuns:

Desi sunt sigura ca NOname o sa castige (merita fata, e pusa pe treaba, madame) totusi il nominalizez pe Cretaker, deoarece a luat TPU si fetele lui ascunse (cam prost, ce-i drept. Daca esti nou pe site le gasesti intr-o fractiune de secunda pe multele oi negre de pe site) si l-a transformat in cel mai bun comic, plus ca nu se cearta cu nimeni. E simtul umorului de pe acest site!

(parafrezand, "perversa ca pe TPU", sper ca nu am suparat-o pe Stela cu acest cuvant, sa-mi retraga raspunsul)

| anqutsel a răspuns:

NoName, a dat cele mai bune raspunsuri