| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| LittleWolfLover a răspuns:

NOname mi-se pare mie cel mai bun plus ca e si expert TPU. Si m-a ajutat de foarte multe ori deci...happy ea sa fie

| Andra00009 a răspuns:

NoName! cu siguranta.

| Aly_1795 a răspuns:

NoName, a dat multe raspunsuri folositoare.

| boy777 a răspuns:

NOname

| Eliut a răspuns:

NOname cu siguranta... m. a ajutat extrem de mult, stie cum sa raspunda, stie cand, stie cum sa ajute, stie sa formuleze. Am primit raspunsuri gen " cred ca ashta e vydeoclypul mersy pupycy dulcy fundita? " si e un raspuns mega pitsi, si apoi nici nu a fost bun " vydeoclypul " NOname m. a ajutat din prima de cand am intrat pe TPU, de cand sunt utilizator, la majoritatea intrebarilor mi. a raspuns happy NOname to power!

| Cumica a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca @No name ar trebui sa fie userul anuluiwinking

| B3stgirl a răspuns:

O nominalizez pe NoName. Da raspunsuri folositoare etc etc.

| pokemonfan2000 a răspuns:

NOname=my friend.

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Eu o propun pe NOName

| iceman a răspuns:

Din punctul meu de vedere, Brigaela, legiuitoarea, psiholoaga, mariana, Flav, toti merita acest titlu.Raspunsurile cat se poate de obiective ma scutesc de orice alt comentariu.

Răspuns utilizator avertizat
| skarner a răspuns:

Eu o nominalizez pe Legiuitoarea, deoarece are cele mai bune raspunsuri dintre toate, si eu am fost ajutat de ea si mi-a folosit foarte mult raspunsul ei.

| Angel_4453 a răspuns:

Eu consoder ca Harciog ar trebui sa fie utilizatorul anului
deoarece
da sfaturi foarte utile

| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Votez Non-Name

| bLu3 a răspuns:

NOName merita sa fie utilizatorul anului deoarece mereu da raspunsuri folositoare.Este o persoana serioasa si isi merita locul in topul utilizatorilor.

| MrThalium a răspuns:

NoNAme

| Metallicaaaa a răspuns:

Eu votez pe NoName, este foarte de treaba.

| NeverTooLateee a răspuns:

NoName cred

| Ɔнσcʝσℓαтɛ a răspuns:

NOname. am auzit ca da raspunsuri foarte bune.

| Dorifto a răspuns:

Cred ca utilizatorul anului 2010 ar fi cel care da cele mai utile raspunsuri, cel mai activ

| NANBia a răspuns:

Eu consider ca utilizatorul anului 2010 ar trebui sa fie Brigaela deorece are cele mai bune raspunsuri, de asemnea completehappyNu merita sa castige NOName...Si stiu, pentru ca este al doilea cont al meu...Deci nu sunt noua

| oliviaronti91 a răspuns:

BRIGAELA - acestei utilizatoare chiar ii pasa de ceea ce scrie. Uitati-va cate raspunsuri are si cat de BUNE sunt, merita din toate punctele de vedere.

| andreutzapissycutza a răspuns:

Eu vreau sa ma votez pe mine deoarece eu consider ca am dat sfaturi utile, sunt activa si fac parte din familia TPU

| IloveCretakerIsDeadTemporarily a răspuns:

CRETAKER BINEINTELES! fiindca e amzant, inteligent, face poante bune si are talent la benzi desenate

| NoLoveU a răspuns:

Eu zic ca merita foarte mult NOName.Merita foare mult, da raspunsuri mununate si merita.

| freakypoppy a răspuns:

NOname pentru ca da raspunsuri folositoare.:X

| katherine_9164 a răspuns:

Consider ca NOname ar trebui sa fie utilizatorul anului pentru ca toate raspunsurile ei sunnt foarte bune si folositoare.

| andreea_5076 a răspuns:

NOname
da niste raspunsuriii#:-s#:-s
cele mai calumeawinking

| Alexa_4570 a răspuns:

-Noname
*Este activa, prietenoasa si da raspunsuri folositoare.

| bumbam a răspuns:

NOName pentru ca se baga peste totlaughingda raspunsuri bune nu face misto si este destul de activ sper sa castige FORTZAlaughing)