| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| eueu1212 a răspuns:

O votez pe shtephie. Ea chiar da raspunsuri din inima fara copy paste si chiar merita.

| YUSTY a răspuns:

Eu

| FuNN a răspuns:

Eu as vreau sa ma votez mersi!

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Nicotine pentru ca merita e un om bun.

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Eu o votez pe LolaKissTheGirl, pentru ca:
1. e de gasca si amuzanta
2.nu se ia de nimeni de rost
3.nu jigneste sau injura
4.nu cerseste funde si voturi la raspunsuri
5.stie cand e de gluma si cand nu

Deci, Lola rullz!

| ஐNoNameஐ a răspuns:

Eu o votez pe ஐBellaஐ http://www.tpu.ro/utilizator/agepc, pentru ca da raspunsuri folositoare, desigur nu este ca NOname, pentru ca nu este expert TPU, dar ce daca daca ai putine funde, se obtini greu dar daca iti creezi mai multe conturi, iti dai sute de funde, poate asa a facut NO name, dar nufac acuzatii, cei cu funde putine sunt oameni cinstiti.Sa revenim, are raspunsuri bune, haioasa, raspunsuri lungi dar si scurte.

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Eu consider ca: onlytiff ar trebui sa fie utilizator al anului 2010 pentru ca da raspunsuri utile :si sunt foarte bune,,...:d

| Dizzi a răspuns:

Cretaker

E cel mai de treaba din site. Si cel mai talentat.

| andreea1523 a răspuns:

Eu consider big grin Sunt o persoana de treaba sh dau sfaturi utile.tongue
Am multe intrebari puse pe site.
Si Raspunsuri.
Si cateva funditsse.
Va rog alegeti`ma.not worthy

| marian123 a răspuns:

I am the best

| Annelieseee a răspuns:

Consider ca eu ar trebui sa fiu deaorece sunt o persoana speciala
lyaliana99!

Răspuns utilizator avertizat
| princesshope a răspuns:

Gianina sau daca nu LAura

| Asasinnnn a răspuns:

Petre12

| InStYle a răspuns:

XXHellOfALifeXx ea as vrea ca eu sa castige! e cea mai tare! ma ajutat cu multe

| AlexxxRo a răspuns:

Pe AlexxxRo. A dat miliarde de raspunsuri utile smug E cel mai smk b-)

| d3utzzu a răspuns:

Ma nominalizez pe mine.Promit ca voi da raspunsuri ajutatoare!
happy

| IovanutAlin a răspuns:

Pay sincer as vrea sa fiu eu rolling on the floor

| sarah4589 a răspuns:

Consider ca selena54 este cea mai potrivita pentru utilizatorul anului deoarece este cea mai buna, si petrece mult timp pe TPU, are foarte multe raspunsuri castigatoare, si multe intrebari. va rog foarte mult sa o alegeti:d:phee hee

| ade2998 a răspuns:

Eu il nominalizez pe kidboo ca mi se pare un baiat ok

| dolshedolcik a răspuns:

Sunt de acord c u alexandrapreda

| JustMe_8472 a răspuns:

Andrushka pentru ca ajuta multi oameni si a dat multe raspunsuri

| OrangeRoIt a răspuns:

NOname

| Diana_4238 a răspuns:

Nu stiu pentru ca sut ultilizator nou

| AAandreeaAA a răspuns:

Sa fie alexis2001, pentru ca da raspunsuri corecte la orice

| ddelia14 a răspuns:

Buna stela stiu ca sunt noua dar as vrea sa ma nominalizez sper ca voi avea macar o sansa mica multumesc si iti raman datoare daca ma alegi. mersi pentru cititlaughinghappylove struck

| IngerulNoptii a răspuns:

Eu vreau ca DjAly sa fie utilizatorul anului pentru ca raspunde foarte repede la intrebarile care sunt puse si mi-a raspuns la niste intrebari care astept raspunsul de multa vreme! love struck

| valeriaJB a răspuns:

Eu as vrea! nu ma stiti dar pot a face asta!

| DinamiK_4659 a răspuns:

Pe Dinamikwinking

| amy_3939 a răspuns:

Softcristi deoarece tot timpul da raspunsuri foarte bune si eu cred ca are experienta. Votez Softcristi