| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

O nominalizez pe Onutzu! Merita sa fie utilizatoarea anului pentru ca e foarte activa si in plus posteaza si cu cap.Chiar daca are foarte multe raspunsuri si la o prima privire ai putea crede ca raspunde doar ca sa urce in clasament, daca te uiti fie si numai o singura data prin raspunsurile observi ca sunt foarte elaborate si in acelasi timp la obiect. Felicitari!
P. S:N-am inteles care e treaba cu 10 fundite... vor fi alesi 10 useri?
si 2.Imi cer scuze :Brigaela, Bacemi, Leguitoarea, Elianna, NOName, Abh, SoL, Ganduri Albe, monyk, constantaproca, crinu, Silvia si altora pe care nu i-am nominalizat. Dar in primul rand pe acestia i-as vota pe toti daca s-ar putea pentru ca merita. crying

| Elena1234456 a răspuns:

Bacemi blushing. Pentru activitatea lui si sinceritatea raspunsurilor.

| Georgiana05 a răspuns:

NOName.Nu am un motiv anume, ci doar ca din cate am observat eu, da raspunsuri destul de explicative.

| AshuraElric a răspuns:

Vot pentru Bacemi...
-mie mi s-a părut cel mai activ în ultima perioadă, probabil unde am avut ocazia "sa-l cunosc mai bine"în urma raspunsurilor date în diferite domeniihappy
-ofera raspunsuri complete...ca prin urmare, clare
-ca oricare alt user adevarat TPU, ofera sprijin oricând, oricuihappy

| Crisu a răspuns:

Onutzu
Sincer m-am uitat la raspunsurile ei si a fost de ajutor multora...in fond nu cred ca trebuie nominalizat nimeni dupa cate raspunsuri are, ci dupa ce raspunsuri da.Si ea gandeste in ceea ce spune, si incearca sa ajute!

| tarziu a răspuns:

Pai...aaa...aa.a.a.a.a.aeeeeuuu vreau sa fie Bacemi, pentru ca, doua puncte :
1. asa vreau eu
2. asa vreau eu
3.chiar asa vreau eu
4. merita, nu trebuie sa motivez
5. ok, motivez : Il cunosc personal, este un om de milioane, si daca te uiti peste raspunsurile lui, vezi clar ca vrea sa ajute, fara a fi mistocar! asta parca era si scopul TPU, nu?

| tarziu a răspuns:

Apropo, am si eu o intrebare: pe mine de ce nu ma voteaza nimeni?

| forever4you a răspuns:

Eu una consider ca NOname ar trebui sa fie userul anului pentru ca este foarte activa pe acest site dand dovada de seriozitate si ajutand oamenii, are foarte multe raspunsuri dar mai mult conteaza continutul lor

| 3ntzz a răspuns:

Noname sau eu happy dar mai mult noname

| 3ntzz a răspuns:

NoName loogic... De ce? pentru ca cele mai bune raspunsuri din toate miliardele de TPU-isti ( in vreo 5 zile a putut acumula peste 55 de funde ) NA! acum am argumentat laughing deci NoName, succeswinking

| mihaibrasov a răspuns:

Noname iese, nu va mai agitati happy. Are parul fain(in poza) si da sfaturi utile. Eu nu vreau sa ies ca nu imi place sa fiu faimos, dar ma autonominalizez (de ce? pentru ca un film este apreciat si daca a primit x nomnalizari la oscar), chiar daca sigur nu ies.
Nu puteti sa puneti si "cel mai mistocar utilizator al anului 2010"? Acolo poate ies in primii 10.
Take care all.

| aliyna a răspuns:

Buna, o nominalizez pe NoName pentru felul ei de a fi si pentru ajutorul oferit.

| StelaTPUro explică:

Iată regulile:

- se acceptă doar răspunsuri de la utilizatorii logaţi în contul lor (nu acceptăm răspunsuri anonime);

- sunt luate în considerare doar răspunsurile care motivează alegerea făcută;

- se acceptă doar o nominalizare per răspuns;

- nu pot fi nominalizaţi decât membri activi ai site-ului (care au cont şi care au minimul 5 întrebări şi 50 de răspunsuri);

- răspunsurile care nu nominalizează pe nimeni vor fi respinse.

| mistikk a răspuns:

Buna...de cand ma stiu pe TPU am avut un user preferat... o nominalizez pe Noname pentru ca merita din plin, nu vreau sa spun cumva ca nu mai sunt useri buni dar nu am dreptul decat la o nominalizare si de aceea votul meu merge la Noname.
Motive:
NOname m-a ajutat de cele mai multe ori cu raspunsuri foarte bune si de aceea merita sa fie userul anului 2010 si presimt ca va fi kiss
Felicitari NOname pentru tot ce faci...

| aaaa12345 a răspuns:

Eu zic sa fie Mirunica1.
E o fata care are cam trei luni de cand e pe TPU si a ajutat multe persoane eu as dori dar parerea voastra.

| AvalohAlyn a răspuns:

E greu de ales doar unul singur.Sunt multi utilizatori foarte utili si prietenosi.Aleg cu greu pe NOname care s-a dovedit a fi un bun, util si prietenos utilizator TPU intelegand ca scopul site-ului este de a ajuta si a fi ajutat. A ajutat multa lume intr-un timp foarte scurt.Cred ca e unul dintre cei ce merita. Dar mai sunt multi astfel de useri buni ca sa zic asa.Numai bine si felicitari TPU pentru tot ceea ce faceti!

| Adredemesconf a răspuns:

Eu una il nominalizez pe @Bacemi. Este un user foarte activ si da raspunsuri foarte bune si folositoare si nu am vazut niciodata insultand pe cineva.Cum zicea si @kongeriket, @Bacemi nu s-a implicat in nici un scandal "virtual". Pt mine este de mult timp userul anului >big grin

| Deea a răspuns:

Il votez pe @Bacemi. Da mereu raspunsuri bune si are replica, si in plus are un blog de nota 10. Deci un vot din partea mea pentru Bacemi.

| Anileda a răspuns:

Mai frate ce nesimtire, pe mine nimeni ma?
Chiar asa?laughing
Lasand gluma la o parte!
As vota pentru bacemi, pentru ca are niste raspunsuri super folositoare si te face sa intelegi anumite lucruri, Noname, pentru ca este o persoana care nu se oboseste sa scrie si sa dea un raspuns folositor la orice intrebare fiind si foarte activa pe site!
La revederehappy

| Anileda a răspuns:

Scuzati-mi prostia!
Am nominalizat doi utilizatori!
Bacemi!
Da raspunsuri folositoare, e destept si nu mai am nimic de comentat!
O zi buna

| Ady00pk a răspuns:

Eu cred ca sunt multi useri care merita sa fie "utilizatorul anului" si cred ca ma numar printre eihappy majoritatea timpului mi-l petrec pe TPU ajutand persoane.

| DeeAnna. a răspuns:

Am sa il nominalizez pe Bacemi, pentru ca:

~Intodeauna a stiut cum sa se exprime.
~Este unul dintre utilizatorii care sunt contant pe site.
~Incearaca sa ajute mereu indiferent de situatie.
~Este prietenos cu toata lumea.

Succes, Bacemi!winking

| elyssa20 a răspuns:

NOName

| elyssa20 a răspuns:

NOname pentru ca merita din toate punctele de vedere... da raspunsuri utile si merita din plin acest titlu!

| Sოﺁℓε a răspuns:

NoName pentru ca este foarte inteleapta

| Turquoise a răspuns:

NOname,
Da dovada de foarte multa maturitate si seriozitate, toate raspunsurile ei [nu stiu exact varsta, imi cer scuze ca imi permit sa vorbesc la per tu]sunt interesante si complete. Dupa parerea mea, chiar pune suflet in ceea ce face.Chiar ar merita sa aiba titlul de 'Userul anului'.

| Fifylici a răspuns:

Eu il votez pe @ Bacemi.
1.Este un om foarte deosebit, cei care il cunosc imi veti da dreptate.
2. Pune mult suflet si caracter in tot ceea ce spune.
3.Pentru varsta lui este destul de matur si intelept.
4.Nu a fost si nici nu este implicat intr-unul din conflictele site-ului.
Fie ca cel mai bun sa fie nominalizat!

| Maddu a răspuns:

Eu cred ca NOname deoarece toate raspunsurile care le-a dat au fost utile si chiar m-au ajutat si pe mine este foarte activa si chiar doreste sa ajute oamenii ...multumesc!

| Aysa19 a răspuns:

Noname happy

| Roby67 a răspuns:

Avand in vedere si luand in consderatie regulile puse pentru alegere, nu am voie sa o aleg pe StelaTPUro pentru ca nu are raspunsuri si intrebari destulewinking, o sa o aleg pe NOname.
Sunt doua persoane care au meritat acest titlu, una este Bacemi si a doua este NOname. Am aleso pe NOname din caza ca este, cum si titlul spune, User-ul care in acest an a muncit cel mai mult in spiritul TPU-ului. Bacemi, un tanar care este un exemplu nu numai pentru toti tineri din Romania, ci si pentru cei mai invarsta prin felul lui de gandire si buna crestere, ar fi meritat cel putin la fel de mult acest titlu.