| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

NoName! este cea mai prietenoasa, are multe funde, are niste raspunsuri de te lasa gura casca, adica stie sa ii ajute pe ceilalti utilizatori.MERITA!

| Oxanna a răspuns:

Eu as zice ca sunt o multime pe acest site care ar merita... NoName, SoL si Bacemi mi se par cei mai potriviti. Fiecare da raspunsuri foarte bune NU COPY-PASTE, si sunt de gasca. Din cei trei as nominaliza'o pe NoName totusi, epntru ca ea este utilizatorul cu care am avut cel mai mult,, contact'' sa'i spun asa deci...
NoName you rock girlwinking

| smilerz19 a răspuns:

Consider ca NOName ar trebui sa fie utilizatorul anului deoarece :
1. da raspunsuri utile, amuzante si inteligente
2. faptul ca este Expert TPU arata ca este activa, inteligenta si inteleapta.
3. este cunoscuta de aproape toata lumea de pe site
4. a incercat si a reusit sa dovedeasca faptul ca exista si blonde inteligente.

Succes tuturor!

| Alynutzaaa a răspuns:

GânduriAlbe consider ca e potrivit sa fie ales/aleasa ca Utilizatorul Anului 2010 deoarece este foarte activ/a si da raspunsuri folositoare chiar si intrebarilor care asteapta demult un raspuns intelept!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna TPU!
eu o nominalizez pe @mariana sau pe @bacemi.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Am votat 2 useri si se pare ca nu e valabil raspunsul asa ca voi raspunde inca o data la intrebare.

il nominalizez pe Bacemi pentru ca da cele mai folositoare raspunsuri si nu raspunde in bataie de joc.

| Zazu a răspuns:

Hall of fame! si ne vaitam de ce nu stim sa scriem romaneste. Dupa barfa constructiva de azi noapte pe care am avut. o cu Psiholoaga si Flav eu l-as alege pe Hep-Hap. O jucarie pe care Mos Craciun trebuie sa o aduca fiecarui copil, adolescent sau persoana matura in noaptea de Craciun.Ioandelasal,kongeriket,psiholoaga,intra si ei in acelasi sac al jucariilor dorite de orice copil care are nevoie de un sut in fund, care are nevoie de un pas inainte.Activitatea intensiva pe site nu denota un ajutor efectiv, sau care se poate aplica. O imagine ampla este data de stadiul etic-moral, cultural, profesional si intelectual al unui utilizator.
In cei 2 ani pe site am ajuns sa cunosc unii useri ca pe propriile sosete. Unii uita de unde au plecat, si este rusinos, altii se avanta in ipocrizie, altii in abis, unii in efemeritate, dau din coate cu ravna si abilitate pentru a primi o funda sau a da un sfat pe care ei nu il urmeaza.Site-ul asta ar trebui sa propulseze un tanar/a capabil/a. Daca tot se face atata tam-tam, macar sa. l facem cu cap.

| Zazu a răspuns:

Parker, baiete! Se vede bine ca nu prea stii cum a mers site-ul in negurile vremii.
Once upon a time, se alegea userul cel mai inteligent intr. un afisaj promitator in partea stanga a paginii.Numai ca gastile alegeau in masa pe cel/a cu care simpatizau, nicidecum pe cine merita. A fost un scandal teribil, adminii au rectificat si pana la urma s-a anulat "votarea".

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
O aleg pe NoName.
Stie sa dea raspunsuri, nu injura, nu isi bate joc de nimeni, are rabdare cu noi si este activa.
Intr-un cuvant, respecta regulamentul.

O seara placuta tuturor.

| MidnightLady a răspuns:

Nominalizarile...ca nominalizarile, dar motivatiile sunt superbe. Sper sa se mai posteze, sa mai am si eu ce sa citesc.
Si, ca sa nu-mi fie respinsa postarea, pun si eu stampila. Vreau ca utilizatorul anului sa fie Bent! De ce? Pentru ca asa vreau eu? De ce nu motivez alegerea? Tot pentru ca asa vreau eu. Pentru ca, deoarece, cu siguranta, daca un user ca el (pacat ca-s cam putini) ar primi acest titlu, mana care i-ar pune chenarul albastru, se va usca in secunda imediat urmatoare click-ului. Deci, nu motivez, convinsa fiind, ca nu ar accepta "conducerea" asa ceva.

| alexeanca a răspuns:

Bacemi cu siguranta! Sa-i dam Cezarului ce e al Cezarului! NOName poate fi la anul fara suparare.Bacemi insa este printre cei mai inteligenti si apreciati pe acest site.Are raspunsuri foarte inteligente, profunde si cu mult bun simt.Mult succes Bacemi! happy

| baru a răspuns:

No Name. Educatie, bun simt, cinste, demnitate, si un respect deosebit. Am tot respectul pentru asemenea oameni. Din tot sufletul, ea a fost si pana acum prima.

| GabiGabrielle a răspuns:

Eu as vrea sa fie Bacemi deoarece da raspunsuri folositoare si nu face badjocura happy

| GabiGabrielle a răspuns:

Eu il votez pe Bacemi deoarece da raspunsuri folositoare si chiar sunt de folos happy

| traficanta a răspuns:

Bai eu votez NOname big grin

Oricum ea o sa iasaoh go on

Si Bacemi merita. si ABH.mai multi.

da daca toata lumea o voteaza pe NOname laughing ce sa mai facem

| Gregory a răspuns:

Bubulina!

| Ana_6509 a răspuns:

Eu îl voi nominaliza pe Bacemi pentru bunul său simţ şi pentru implicarea sa.

| Dana a răspuns:

O nominalizez pe justme pentru ca mereu se straduie sa dea raspunsuri care sa ajute nu neaparat castigatoare, pentru ca mereu e draguta prin felul de araspunde si ne ureaza nereu sanatae! o nominalizez pe e pe jusmine!
Cat despre NOnape...as zice nu! nu prea imi place!

| Dana a răspuns:

Scz am scris numele gresit era justme...pe ea onominalizez am zis mai sus de ce!

| claudiea79 a răspuns:

Eu o nominalizez pe nana. am primit raspunsuri bune de la ea.sau georgiana

| Beatrice a răspuns:

Noname pentru ca :
-este activa pe TPU.
-raspunsuri foarte bune, foarte folositoare happy
- sincer thinking chiar as vrea sa fie ea, merita! happy

| madalicious a răspuns:

O nominalizez pe @NoName, pentru ca merita si am vazut ca este foarte activa, si nu este raspuns pe care sa-l fi ratat eatongue

| Simona a răspuns:

NOName ar trebuie sa fie user-ul anului... sfaturile care le-a dat au demonstrat ca poate ajuta pe cineva

| Octaviana_9832 a răspuns:

Eu consider ca Utilizatorul Anului ar trebui sa fie Bacemi happy.
Pentru ca:
- este un bun sfatuitor si foarte de treaba
- nu are niciun conflict cu nimeni de pe site
- ajuta comunitatea TPU cat de mult poate si daca ar putea s-ar implica si mai mult
- este un utilizator activ
- pune intrebari interesante
- il respect pe el ca persoana si sper sa castige! big grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu o nominalizez pe pup. De ce? Pentru ca da raspunsuri ajutatoare site-ului. E amuzanta, nu jigneste, nu da copy, nu minte, are un simt al umorului bine dezvoltat, nu se ia de nimeni, are o exprimare foarte corecta si e de gasca.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pardon am vrut sa spun pup, nu stiu de ce nu mi-a luat.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu stiu de ce tot nu-mi ia. Am zis PWP.

| Malvina24 a răspuns:

O nominalizez pe NOname...foarte sociabila si draguta!

| SMTHING a răspuns:

NoName, răspunsurile Ei sunt complet folositoare!

| matrixismyname a răspuns:

Forta NONAME! Nu mai are rost sa zic de ce, deja s-a zis tot ce era de zis de el/ea.