| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| denyiuly a răspuns:

O nominalizez pe NOmane pentru ca raspunde corect la majoritatea intrebarilor puse.in plus ma ajutat si pe mine si i-am dat funda deoarece raspunsul ei mi-a fost foate de folos.

| GwenS a răspuns:

Majoritatea persoanelor spun ca NoName, si au dreptate. Votez NoName!

| chandnisharma a răspuns:

Nimeni nu m-a nominalizat si pe minesad!
ma nominalizez singura!

| SERIOUX a răspuns:

Eulaughing am glumit. cel mai bun. adica recentul...happy

| supergeniu a răspuns:

Mah nominalizez si mah autovotez pe mine big grin

| Flory200 a răspuns:

Votez nonamebig grin

| vanny2000 a răspuns:

O nominalizez pe roxanacostea2000 pentru. ca da raspunsuri bune si folositoare.Va rog vot pentru. mine. :
roxanacostea2000

| onutza98 a răspuns:

As dori sa fiu eu da stiu ca nu se poate crying

| Ctiberiu a răspuns:

Orcine in afara de Anonim

| xXx_6498 a răspuns:

Eu consider ca eu merit sa fiu ales, votati lume pentru dreptate si onoare, nu-i votati pe alti care nu stiu nimic votatil pe Spike, votati cu incredere.

| ILoveUSoMuch a răspuns:

Pe NOname, a dat multe raspunsuri folositoare.

| YESname a răspuns:

Eu
desigur

| YESname a răspuns:

NoName

| FreeAndWild a răspuns:

Eu DeeaAndreeaDeea cred ca merit sa fiu pentru ca dau raspunsuri foarte folositoare si sfaturi bune big grin.Iti multumesc ca mi-ai citit raspunsul!

| gabriel2159 a răspuns:

Bubu si RoUzzY

| Creamy a răspuns:

Salut
EU ma votez pe Mine dc?
Pt ca sunt comic, inteligent, asculatator, cuminte big grin si pentru ca am, un tic cu " nu stiu" laughing

| mihhay a răspuns:

Eu-------- daca vreti votati-ma!
Daca nu, votati-ma!
Oricum nu va dau nimic

| groby1 a răspuns:

Eu votez pe groby1 fratele meu pentru ca raspunsurile au fost prea folositore si implus l-am ajutat sa gaseasca chestii pe site

| rozelor a răspuns:

Brigaela

| TudorAndrei a răspuns:

Eu

| teroalex008 a răspuns:

Nu ar fi frumos ca toti care au dat macar un raspuns sa fie utilizatorii anului 2010? laughing) De exemplu foarte multe persoane mi-au dat raspunsuri folositoare la intrebari si nu as-i putea sa votez doar un utilizator asa ca... pot fi 100 de raspunsuri ``bune`` dar un raspuns care a schimbat cu adevarat viata in bine unei persoane deci in concluzie NU EXISTA un utilizator al anului 2010

| Crissi_1538 a răspuns:

NoName
ar merita pentru toate sfaturile sale care au ajutat oarecum

| denisuku a răspuns:

Denisuku

| Selenagomez15 a răspuns:

Nu stiu seee sa lun.sunt fte emotion.nu stiu plincer.lun pe suma taaata rooomaan pe suma taaata tlurc.doo dupla ulu.cat flace? el lu pliu.merciiiiiii,lovvvelebouy45

Răspuns utilizator avertizat
| BBelivee a răspuns:

Salut! eu o aleg pe NOname deoarece
-stie mereu ce sa raspunda, nu raspunde la misto, e fffffffffffff draguta, raspunde din inima, si se vede ca ii place foarte mult sa ii ajute pe ceilalti...incearca sa'i ajute, nu sa le reproseze...si macar atat sa putem face pentru ealove struck NOname iti multumim toti din tot sufletul ca esti alaturi de noi! si sper sa fii cat mai mult timp>:d

| kasguz a răspuns:

Buna
votez pentru bacemi pentru ca a fost cu adevarat de folos cand am cerut niste cursuri de germana si este un tip de treaba happy
merciwinking

| sergiu660 a răspuns:

Onutzu.asta cred si eu! NoName cam slabutz.

| bellaisabella a răspuns:

Eu consider ca Reea ar trebui sa fie utilizatorul anului deoarece da raspunsuri bune si chiar folositoare. Sunt noua pe acest site dar am avut marea placere de a o intanli. Poate ca parerea mea nu conteaza indeajuns.

| dulceata_5297 a răspuns:

Eu o nominatizez pe romancuta cum a spus punkgirl.Este desteapta m-a ajutat mult si chiar vreau ca ea sa devina userul anului, pana acum nu si-a putut arata talentul de a ajuta persoanele pentru ca este mai noua pe aici si este tot timpul ocupatawinking

Va rog sa o nomanalizati pe romancuta.